Keresés

Részletes keresés

LutheR Creative Commons License 2003.01.09 -1 0 6
Törzsasztal >> EARTH: FINAL CONFLICT
Előzmény: Se7en (5)
Se7en Creative Commons License 2003.01.09 -1 0 5
Nem találom azt az igazán jól bevált topicot... :( Milyen néven fut?
Előzmény: Valiant (4)
Valiant Creative Commons License 2000.09.20 -1 0 4
Először is az E:FC se nem gagyi, se nem béna vizuálisan és technikailag! Másodszor pedig van már elég jól bevált topicja a Törzsasztalon.
Előzmény: paradox (-)
vicc Creative Commons License 2000.09.18 -1 0 3
böff. Vagyon egy ugyanilyen csak ánglius címmel a törzsasztalbannál, s benne soksok hozzászólás (250 fele). ja, csak tájékoztatásképpen szólottam... :)
naR Creative Commons License 2000.09.18 -1 0 2
Most vége? Csak az első szériát vette meg az m1?
Tud valaki valamit?
Előzmény: Thas (1)
Thas Creative Commons License 2000.08.30 -1 0 1
Le. Pedig én szerettem volna... :)
Egyébként nekem is tetszik a sorozat, és remélem, hogy nem jut az X-akták sorsára.

Üdv.:Thas

paradox Creative Commons License 2000.08.30 -1 0 0
Most nézem, tök soxor írom azt, hogy sorozat. Ultrabéna vagyok.

Hopp! Most véletlenül lenulláztam magam?

>:)

-p

Előzmény: paradox (-)
paradox Creative Commons License 2000.08.30 -1 0 topiknyitó
Asszem itt van az ideje ezt a topikot is megnyitni, mert erősödik a Társak befolyása az m1 jóvoltából. :) Igen, néha béna sorozat, igen, néha igen gagyik az effektek... De érződik benne, hogy Roddenberry-sorozat, ráadásul még jó sok intrika is folyik benne -- nem pedig a ST néha már unalmas perfekcionizmusa. Emberi, nagyon emberi tud lenni, és a főszereplők nagyon is eltalált figurák. És aki, mint én, már elolvasta a website-ot, és tudja, mi várható... Haj-jaj! :)

Szóval, én szeretem ezt a sorozatot, és aki tud angolul, annak javallom a http://www.efc.com/-ot. Lehet recap-olni!

Amúgy az m1-en régebben hétfő este fél kilenctől (most úgy tűnik, kedd este nyolctól), az m2-n pedig szerdánként 21:25-től látható a sorozat (az m2 ismétel, de még eléggé az elejéről).

És egy utolsó szó: remélem, ez a sorozat marad... Merthogy nagyon izgissé válik ám!

üdv
-p mester

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!