Keresés

Részletes keresés

Mocsokihörcsög Creative Commons License 2019.02.15 0 0 179

Elég régóta halott ez a fórum, de annyi hülyeséget olvastam itt , hogy nem állom meg szó nélkül . Félelmetes, hogy emberek mi mocskot tudnak összehordani . Az egyik amin eldobtam magam , hogy Trokán - fidesz Péter mekkora egy színész ! Hogyha tízszer újra születne , akkor sem lenne Huszti Péter kategória. Jó kisiparos, semmi több . Középszer. Huszti pedig zseniális művész. Ennyi. A mocskolódásnak pedig a legalja, mikor valaki nemi hovatartozásáról folyik a diskurzus. Huszti felesége több mint negyven éve az ország egyik legszebb színésznője, Piros Ildikó , aki nyilván nem kötötte volna össze az életét vele, ha nem lenne minden tekintetben pasi. Felnevelték a gyerekeiket, unokáik vannak. Ami a Madách Színházat illeti, bár ma volna olyan fényes a színházi élet, mint mikor ők ketten voltak (többek között) ennek a szebb időket megélt teátrumnak a sztárjai ! De ennek sajnos vége. Elég baj ez nekünk, akiknek nem a musicalek jelentik a művészet csúcsát. 

luci87 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 178

Közép akart lenni

Előzmény: luci87 (177)
luci87 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 177

Szia,milyen volt az emelet koze? Az elso sorbol meg jol lehet latni???koszi.

Előzmény: blackvelvet (164)
luci87 Creative Commons License 2017.02.03 0 0 176

Mennyire lehet látni az emelet első sorából?köszönöm.

szivats Creative Commons License 2014.01.25 0 0 175

"A Ne most drágámban óriási mindenki, G.J. is, de amikor én láttam a Kaviár és lencsét, egyszerűen szörnyű passzban volt. Hadart, minden harmadik szavát lehetett csak érteni, és halk is volt."

 

Én ma délután láttam a Ne most Drágám-at, de az a véleményem ami nektek majdnem 14! éve a főszereplőről.

GJ szörnyű, hadart, és motyogott, az első részben alig lehetett hallani, hogy mit mond.

SzB se volt jobb sokkal, de legalább nem motyogott.

Előzmény: Funny_girl (37)
topikolló Creative Commons License 2007.07.05 0 0 174
Meghosszabbítom a korábbi határidőt, július 15-ig nyugodtan jelentkezzetek, ha megosztanátok a véleményeteket! Köszi!!
Előzmény: topikolló (173)
topikolló Creative Commons License 2007.06.19 0 0 173
Kedves mindenki!
Kérdőíves kutatást végzek a szakdolgozatomhoz nézői elégedettség témakörében. Kérlek, ha van kedved kitölteni, és így elmondani, mi a véleményed a Madách Színházról, írj nekem egy mailt, és küldöm az ívet! Előre is köszi a segítséget!
topikolló Creative Commons License 2006.06.23 0 0 172
Jó nagy itt a csend, pedig most volt bemutató is... Senkinek semmi véleménye? :)
Trish Creative Commons License 2005.05.15 0 0 171
Az új darabról hallott már valaki valamit?
ke_p Creative Commons License 2004.04.18 0 0 170
Most nem vagyok túl jó véleménnyel.
Nemrég jegyünk volt az Egy pohár víz című előadásra.
Beültünk.
A nézőtér elsötétedett, és zöld macskaszemek jelentek meg. Aztán megszólalt a zene és én mondom az asszonynak: jé, a Macskák is így kezdődött.
Aztán belibben a színpadra egy macsek és rákezd:
"Vaknak születsz-e mondd?...."

Szóval a Macskák ment.
Indulás előtt direkt hallgattuk a rádiót, van-e műsorváltozás. Volt. A Radnóti színpadon.
Szünetben körülnéztünk az előcsarnokban: mindössze egy printelt A4-es lap volt a nyitott üvegajtón, hogy műsorváltozás. Érkezéskor a fene nézi az ilyet, örül, hogy odaért időben, talált parkolót, stb. Eljöttünk.

Nem csak azért, mert nem erre voltunk felkészülve és már kétszer is láttuk a Macskákat, hanem mert az előadás GAGYI volt.

Az első szereposztás - Haumann, Almási Éva, Hűvösvölgyi Ildikó, Gyabronka József HATALMAS volt, a színpadon valódi macskák jelentek meg.

Most az előadás elfordult valami ízetlenkedő-malackodó formába, amikoris szépséges, fiatal játékosok riszálják magukat, cicifogdosással, combok közé nyúlkálással és hasonlókkal pótolják azt, ami a nagyoknak még könnyedén ment.

Van valami ilyesmi, még a régi emlékekből maradt bennem:

"ne ésszel, de szívvel is játssz
ne csak domboríts hátaddal,
mint egy pojác!"

Sajnos a mostaniaknak, incl. Détár Enikő, a MédiaMarkt reklámból ismert Gallusz Nikolett, a bájolgó Kautzky Armand nem sikerült szívvel játszani, szemmel láthatóan jól érezték magukat a színpadon, miközben alant a néző bosszankodott: az hagyján, hogy itt nem erről van szó, de miért hallom a playbaken Hűvösvölgyi Ildikó hangját, ha ő már sajnos rég nincs a produkcióban????

Azért volt benne jó is. Bencze Ilona gyönyörűen énekelt, továbbá sehol nem volt az első leosztás gyenge pontja: Kishonti Ildikó, aki rém csúnya volt, de legalább hamisan énekelt....

twenty Creative Commons License 2003.02.18 0 0 169
minden, ami színházzal kapcsolatos
Előzmény: blackvelvet (168)
blackvelvet Creative Commons License 2003.02.18 0 0 168
melyik másik színházas topikban? (mi a címe?)
Előzmény: twenty (167)
twenty Creative Commons License 2003.02.18 0 0 167
a madách az 1 nagy színház. főleg a kamaraszínházakhoz képest.

mind1. tapasztalatom nincs onnan. próbáld meg a másik, színházas topicban. azt gyakrabban látogatják.

Előzmény: blackvelvet (166)
blackvelvet Creative Commons License 2003.02.18 0 0 166
esetleg valakinek van tapasztalata, aki már ült ott?
(a Madách nem egy túl nagy színház, ezért gondoltam hogy hátha...)
Előzmény: twenty (165)
twenty Creative Commons License 2003.02.18 0 0 165
az emelet, karzat általában sehol sem jó
Előzmény: blackvelvet (164)
blackvelvet Creative Commons License 2003.02.18 0 0 164
Lehet nem ide kéne ezt írnom, de remélem itt hátha tud valaki segíteni nekem...

A baj az hogy nem Bpesti vagyok és még nem voltam a Madáchban. Engem az érdekelne, hogy milyen a kilátás az emelet közép első sorból? Légyszi ne nézzetek hülyének, telefonon foglaltam jegyet (csak ide volt hely) és most fogalmam sincs élvezhető lesz e az előadás onnan.

Valaki segítsen!!!!! :)
Köszi előre is.

Előzmény: prince (163)
prince Creative Commons License 2002.12.12 0 0 163
Sziasztok

Nekem friss élményem van.
Tegnap elött láttuk ott a "Sosem lehet tudni"-t.
Öten voltunk nem egy korosztályból és mondhatom,hogy mindenkinek tetszett évjárattól függetlenűl.:)
Sajnos nem vagyok egy nagy színházba járó de ezen szeretnék változtatni a pozitív élményem hatására.
Csak az tud elriasztani amikor már nem lehet jegyet venni egyes színházakba kb.1 hónappal elötte sem.
Én meg nem tudom úgy megtervezni ezt,hogy akkor belelkesülök és majd 1-2hónap múlva el is tudok menni egy előadásra.
Ilyen szempontból is pozitív csalódás volt a Madách,mert ott nem ezt tapasztaltam.
Az egyetlen ami furcsa volt számomra,hogy én azt hittem,hogy nagyobb a terem.
De hát ez legyen a legnagyobb problémám a színházzal.
Várom bármilyen 5letet amit érdemes lenne megnézni,előre is köszönöm!!

Magyar Virág Creative Commons License 2002.04.25 0 0 162
De majd én is meg fogom nézni valamikor.
Előzmény: Trish (161)
Trish Creative Commons License 2002.04.21 0 0 161
Örömmel hallom, hogy a barátnődnek tetszett. Te nem nézed meg?
Gondoltam tartok egy kis közvéleménykutatást, mert sehol semmi kritikát nem találtam... Lehet, hogy csak rosszul kerestem?
Magyar Virág Creative Commons License 2002.04.20 0 0 160
Én úgyan még nem láttam, de a barátnőm már igen, és szerinte nagyon jól meg van rendezve, és a szereplők is tehetségesek.
Előzmény: Trish (159)
Trish Creative Commons License 2002.04.18 0 0 159
Megint volt egy musical-bemutató: Anna Karenina. Van valakinek vitaindító véleménye?
Nick Grabowski Creative Commons License 2001.04.29 0 0 158
Sziasztok!
Új vagyok még a topicban, de azért kiváncsi volnék a véleményetekre. Mit gondoltok a Chicagóról? Nálunk a társaságban eléggé megoszlottak a vélemények...
Üdv,
NG
Funny_girl Creative Commons License 2001.04.06 0 0 157
Nem volt szándékomban hencegni, inkább humornak szántam, sorry, ha nem jött be. Ha már neked is megvannak a májusi jegyeid, akkor te is tudod, hogy több mint egy hónappal előtte le kell adni a szervezőknek a rendelést, szóval már a kérdés felmerülésekor egyértelmű volt, hogy _úgy_ nem tudok áprilisra jegyet szerezni (mármint a saját szervezőmtől). A pénztárban meg bárki meg tudja venni, ahhoz nem kellek én.
meeko Creative Commons License 2001.04.06 0 0 156
Funnygirl,
én nem azt kértem,hogy hencegj,mert ezt én is megtehetném,csak egy kicsit szinvonalasabb szinháznál vannak már meg a májusi jegyeim.Tehát nem tudsz szerezni.Csak ezt akartam,
meeko
Előzmény: Funny_girl (155)
Funny_girl Creative Commons License 2001.04.02 0 0 155
Kedves Meeko!
Ah, hol vannak már az áprilisi jegyek? Mint említettem, már a májusi rendelésem is megvan, azaz pont tegnap kellett leadnom, úgyhogy sorry. A pótszék árát nem tudom, én ha nem veszek jegyet, és protekcióval megyek be, akkor megvárják, míg mindenki beül, és az üres helyeket lehet elfoglalni. Szerintem inkább kérdezd meg a Kamara pénztárában.
Előzmény: meeko (151)
monserat Creative Commons License 2001.04.01 0 0 154
kedves riza, ne haragudj, nem tudtam, hogy kicsit messze laksz, de ha felhivod a szinház pénztárát félre is teszik neked biztosan, és amikor arra jársz átveheted, üdv monserat
Előzmény: Riza (150)
monserat Creative Commons License 2001.04.01 0 0 153
nem értek veled egyet, egy szerencsétlen gyökértelen ember drámája a darab, honnan tudod, hogy nem volt jó szinész? Shakespear-t szeretett volna játszani nem pedig vámpirt, honvágy volt örökké, nem eligitette ki a sorsa, nekem tetszett a téma, mert nem tudtam róla semmit. deke igazad van, neked viszont
Előzmény: monserat (148)
deke Creative Commons License 2001.04.01 0 0 152
tényleg, pont az a lényegtelen, hogy ki is volt maga a béla. mera lugosi az játszotta a drackulát és ő volt "a drakula" és például az ő magyar akcentusa miatt van az, hogy minden filmben meg rajzfilmben a vámpír - meg a szezám utcában a Count aki vámpírszerűség - káeurópai akcentussal beszél. tehát van egy középszerű színész, aki egyetlen fajta szereppel egy picit legendás lett: "Belalugoshi". akiket meg te mondasz, azok csak simán kiváló illetve nagy színészek.
de szerintem senki nem tiltja meg (én legalábbis nem), hogy plö te írj róluk egy-egy darabot.
Előzmény: Funny_girl (149)
meeko Creative Commons License 2001.04.01 0 0 151
Funnygirl,
Please,nem tudnál nekem áprilisra intézni valamilyen jegyet az Üvegfigurákra és a Kedves Hazugra?Apropó,a pótszék mennyi a Kamarában?

Riza,
van OTP-s bankkártyád?Akkor javaslom az Interticketet (06-1-266-0000),megrendeled telefonon és csak az előadás napján kell átvenni 18:30 után.Nekem ez mindig bejön:)

meeko

Előzmény: Funny_girl (149)
Riza Creative Commons License 2001.04.01 0 0 150
Kedves Monserat!
Tudod 30 km-ről jegyért sorbaállni nehéz kérdés.
Ezért kértem ötleted.
A tiedet passzolom!
Előzmény: monserat (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!