Keresés

Részletes keresés

pumpika666 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 18

a doppingkirály

 

az összes érmünket odaadnám érte, hogy elmeszeljék az olimpián :-)

ez nem rosszindulat, egyszerűen ilyent ember nem képes megcsinálni

 

ja meg 10-12 úszó aranyat a kíníiak biztos összekaparnak(köztük szintén körbejárnék néhány fecskendővel, hogy mi a helyzet doppingügyben?)

 

ami gáz, hogy tőlünk biztos megint találnak 4-5 olyan embert akik nem tudnak pisilni, ill. nem is hallottak azokról a cuccokról, amiket a vizelet/vér-mintákban találnak...és ami még nagyobb szégyen, hogy még doppinggal sem lesznek dobogóközelben :-(

Előzmény: spurs84 (17)
spurs84 Creative Commons License 2008.01.08 0 0 17
egy bizonyos Michael Phelps...
Előzmény: M.Zsolt. (16)
M.Zsolt. Creative Commons License 2008.01.07 0 0 16
Szerintetek ki nyer majd a 2008-as Pekingi olimpia 200m vegyes uszásában?
TakiVili Creative Commons License 2006.11.18 0 0 15
,
tsabee Creative Commons License 2000.09.18 0 0 14
Na már megint én vagyok.
Múltkor egy kicsit rövidre szabtam az eredeti topicra a választ, most egy kicsit bővebb lennék.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nagyon hiányolom azokat a régi szép időket, amikor Egerszegi vagy Darnyi úszott. Hátra lehetett dőlni a karosszékben és havajolni, mert tudtuk, hogy meg van az érem. Méghozzá a legfényesebb. Na igen, lehet, hogy hálátlan egy nép ez a magyar, mert csak az aranyban gondolkodunk, de hát ahhoz vagyunk hozzászokva. És nem is kevéshez!
Égbe magasztoltuk azokat mindig, akik aranyat nyertek és fanyalogtunk egy-egy ezüstnél vagy bronznál.
De tegyétek a kezeteket a szívetekre és feleljetek: Fogadtatok volna Nagy Tímeára? Én csak akkor, amikor bejutott a 4 közé! Addig nem.
Remélem Ági hozza a formáját 200-on, a vívóktól is várok még érmet, a pólósokról nem is beszélve..., aztán kajak-kenu, meg... HAJRÁ SZILAS!!!!
NA PÁ

UI: azért az öttusázók nem betliznek, igaz?

Lunatic Creative Commons License 2000.09.18 0 0 13
Én Csollány Szilveszterben reménykedek nagyon. Szimpatikus, szerény és egyáltalán nincs agyonsztárolva!
Amúgy meg minden sportoló teljesítsen úgy, hogy önmaga szemében győztes legyen, és ha mi is annak látjuk, az csak hab a tortára...:-)


L.

tsabee Creative Commons License 2000.09.14 0 0 12
6 arany lesz szerintem. A többit majd meglátjuk
Előzmény: Jó estét (-)
CSG Creative Commons License 2000.09.05 0 0 10
Már 16:20 és sehol az Olimpiai Kvíz nyertese!...?
KisKoszto Creative Commons License 2000.08.30 0 0 9
NAR: Szerintem a maiak könyebbek. Söt megbizonyosítottak afelől, hogy arra a bizonyos tegnapi nehéz kérdésre is jól válaszoltam.

Lilian: De valóban hálátlanok vagyunk. De tudod mit, nem is mi hanem az egyoldalú média nyomja belénk ezt is. Egy kezemen meg tudom számolni az induló magyar sportágakat, amikről szól a TV és sajnos az Index is (atlétika, kajak, úszás...), pedig sokkal többen vannak.

Nekem Salim József Taekwondo-s a titkos befutóm.
Nem ismeri a jónép, pedig éremesélyes, sőtt...

Előzmény: NAR (7)
Lilian Creative Commons License 2000.08.30 0 0 8
Ki nyer majd? Találó kérdés. Lehet tippelni.

De vajon mi van azokkal, akik nem nyernek? Akik csak másodikok, ötödikek, sokadikok lesznek?
Négy éve (sot tíz-tizenöt éve) hajtanak, szenvednek, reménykednek, küzdenek - lehet, hogy az elso se többet - és pont ott és akkor nem jön össze. Vagy összejön, élete legjobbját ússza, futja, dobja, bekerül a döntobe is, talán még pontszerzo helyet is szerez!!! De nem nyer.

Nem vagyunk mi egy kicsit hálátlanok?

Közel kétszáz magyar olimpiai résztvevonk van, szvsz max. kilenc-tizen fognak aranyérmet nyerni.

NAR Creative Commons License 2000.08.30 0 0 7
En megtalaltam :-) De most mar keso lenne elarulni a valaszt (azt meg egyebkent is elfelejtettem, hogy hol talaltam meg). A mai kerdesek viszont tenyleg durvanak tunnek...

Bye,NAR

Előzmény: KisKoszto (6)
KisKoszto Creative Commons License 2000.08.29 0 0 6
Na ez a kvíz kérdés erős lett. Sehol nem találtam a választ. Valaki esetleg?

Melyik volt az első nyári olimpia, ahol a Coca-Cola Rádióból értesülhettek a hallgatók az olimpiai játékok érdekességeiről?

Kataca Creative Commons License 2000.08.29 0 0 5
Ki nyer majd? Jatek es muzsika 10 percben .. :)

Felmerult kerdesek:
1. A nyeremeny 1 vagy 2 szemelyes? (egyedul kicsit uncsi lenne)
2. Becsbe es Becsbol hogy jut el az ember?
3. Ez nem kerdes. A dobogo 2. es 3. fokara szorultak igazan kaphatnanak valami vigaszdijat.

-------------------------------------------------
Megtekintheto sportagak dontoi az utolso 4 napon: birkozas, roplabda, tenisz, teakwando, vitorlazas, ottusa, gyeplabda, kezilabda, RG, labdarugas, lovaglas, kerekparozas, kajakkenu, okolvivas, kosarlabda, atletika, vizilabda, szinkronuszas, muugras. (Kar, hogy az uszasdontok az elso heten lezajlanak. ):

graffiti Creative Commons License 2000.08.27 0 0 4
Pontosan így! Vagyis játéknap alatt munkanapokat értünk, így lehet ugyanis biztosítani azt, hogy az otthoni és a munkahelyi internetezők egyenlő eséllyel induljanak. Bocs, ha félrérthető, írunk akkor még egy tájékoztatót a kérdések elejére.

Nekünk evidens volt, ugyanis általában banki határidőknél, szabadságolásoknál is csak a munkanapokat veszik figyelembe.

Előzmény: CSG (2)
NAR Creative Commons License 2000.08.26 0 0 3
Valoszinuleg igy van, mert ma nincs uj kerdes.
Előzmény: CSG (2)
CSG Creative Commons License 2000.08.26 0 0 2
Sziasztok! Erosítsetek meg hitemben! Játszom a CocaCola internet kvízt, ahol idézem " A www.index.hu/sport/olimpia internetes honlapon naponta négy, olimpiai tárgyú kvízkérdést helyezünk el ", ugyanakkor idézem ," A "Coca-Cola kvíz" játék 2000. augusztus 25-tól 2000. szeptember 4-ig tart" és "A hét játéknap végeztével a jutalompontokat összesítjük, és a legtöbb pontot elérő játékost győztesnek nyilvánítjuk". Ha tehát jól értelmezem, csak munkanapokon vannak kérdések, hiszen csak így jön ki a 7 játéknap. Most hogy van ez???
Kataca Creative Commons License 2000.08.25 0 0 1
Lehet, hogy inkabb azt a topikot (Sport/Sydney.2000) kellene attenni ide ... (moderatorur figyelmebe ajanlva)

Eszrevettetek, hogy az olimpia.index.hu bal oszlopanak aljan felsorolt linkek kozott van egy kis hiba?
Sidney 2000 - hivatalos honlap
^ ettol sikitani tudnek

Előzmény: VALENT (0)
VALENT Creative Commons License 2000.08.25 0 0 0
Olvasd el Kataca topicját (Drukkerkocsma -> Sydney 2000), jónéhányan leírtuk oda tippjeinket.
Előzmény: Jó estét (-)
Jó estét Creative Commons License 2000.08.25 0 0 topiknyitó
Szerinetetek hany arany lesz? es kik nyerik?
egy kis eselylatolgatast kerek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!