Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.12 0 0 83
Előzmény: Mikulas (82)
Mikulas Creative Commons License 2001.03.12 0 0 82
Hy, Cyroo te fények meggyújtója!
És nincs meg véletlenül?
Ilyenkor mondja a művelt francia, hogy: PLEEEAAASEEEEEEE!!!!! léccilécciléccci! :-)))
Cyroo Creative Commons License 2001.02.27 0 0 81
Üdv,
A játék neve: Internatianal Karate +
Nagyon cool. :)
Előzmény: Mikulas (80)
Mikulas Creative Commons License 2001.02.27 0 0 80
Udv!
Kicsit lecsusztunk...

Mostansag jutottam hozza egy egesz kellemes Spektrum emu-hoz, jot szorakoztam vele, bar meg csak ismerkedunk :-)
Sajna a spektrumidoben meg nem nagyon voltam, de most bepotlom.
Nincs valamielyikotoknek iszonyatosan nagy C64 jatek gyujtemenye jol mukodo emu-val?
Leginkabb a lastninja sorozat erdekelne, meg valami karate ... nevu jatek, bar lehet hogy keverem a last ninja 1 v. 2-vel. Bunyozni kell mindenfele helyszinek elott, van ahol keleti stilusu kapurol pok maszkal lefele, edzeskor meg valami falappal kell kavicsok ellen vedekeznunk. Szoval, megvan, nem? :-)

iceride Creative Commons License 2001.01.09 0 0 79
Hmmm... Hol tudok egy ilyen Majesty-t beszerezni?
Mármint letölteni?:)
Efreet Creative Commons License 2001.01.01 0 0 78
Újévet mindenkinek.

Minél több múlt évezredi játékkal kell játszani, azok az igaziak.

dav2 Creative Commons License 2000.12.18 0 0 77
Nekem a Majetyben nem nagyon kell vérdíjat kitűznöm, épületre nem árt 1-2 száz arany, de hullnak a szörnyek amúgy is.
Előzmény: xyron (76)
xyron Creative Commons License 2000.12.18 0 0 76
Üdv
Ha tőlem is megfelel...röviden ez egy stratégiai játék, ám nem a hagyományos felosztásban. Építkezhetsz, fejleszthesz, de a hősöket nem irányíthatod. Egyetlen módja, hogy féltett birodalmadat megvédd a gonosz fosztogató hordáktól, hogy vérdíjat tűzöl ki a nemkívánatos elemek fejére...nálam ez a játék nem nagyon jött be, ez leginkább a kezdeti rossz tapasztalatoknak(bénaságomnak?) tudható be. Hiába tűztem én ki a lehetőségeimhez képest óriási(annyiért még a saját kezemmel is felaprítottam volna a szörnyeket:-) pénzeket a különböző lények fejére, a T. kalandorok b*sztak harcolni, ha meg minden pénzt egy szörnyre tűztem ki szinte egymást ölték nagy igyekezetükben, de addig a többi gonosz teremtmény bizony porig rombolta az én kis birodalmamat. A saját embereim mentek volna ócsóbban is, de azok kb arra voltak jók, hogy a szörnyek jóllakjanak velük:-)
Szóval azért próbáld ki, hátha neked bejön, sok jó véleményt hallottam már róla.
Előzmény: iceride (75)
iceride Creative Commons License 2000.12.18 0 0 75
Hmmmm... Ha lehetne erről a Majesty-ről némi kis stílusleírást:)
Köcc.
Előzmény: dav2 (70)
Muskulus Creative Commons License 2000.12.06 0 0 74
Ja, a Full Throttle tenyleg nagyon jo volt. Ha valakinel ott lapul egy CD-n, irkatson mar egy mailt!
Előzmény: count_zero (62)
Efreet Creative Commons License 2000.12.06 0 0 73
A PC-s lem2 sajnos tul 'igenyes', egy ujabb gepen el se nagyon indul. az Amiga-verziot ajanlanam, WinUAE-vel tokeletesen megy. ha kell, valahogy elkuldom neked.
Előzmény: TRIXI (72)
TRIXI Creative Commons License 2000.12.06 0 0 72
Sajnos kicsomi után meg se nyekken.
Előzmény: Cyroo (68)
Garnett Creative Commons License 2000.12.05 0 0 71
www.paeonygames.com

Ezen a címen nagyon jó, Commodoros időket idéző netes játékok találhatók!

dav2 Creative Commons License 2000.12.05 0 0 70
Mostanában végre kézhaz kaptam a Majesty nevű játékot. Hmmm... Hogy is mondjam... NAGYON YOOOO!!!! Véleményem szerint az utóbbi idők egyik legjobb játéka. Félelmetes jó hangulata van, és hasonló sincs még.
natalyel Creative Commons License 2000.12.05 0 0 69
Csak felig kapcsolodik, mert nem annyira regi de hangulatos:
nem tudjatok, honnan szedhetnem le a Princess Maker 3.0-t? Ez egy Manga grafikaju jatek, fel kell nevelni a hercegnot, es szamtalan befejezese lehetseges. Az elozo verzio nincs 8 Mbyte. Baromi jo!
Es hol lehet talalni PC-s manga vagy hentai jatekokat? Itt most nem mortalkombatdragonballszeru idiotasagokra gondolok. Aki tud, kerem segitsen. Elore is Thnx.
Cyroo Creative Commons License 2000.12.04 0 0 68
Efreet Creative Commons License 2000.12.04 0 0 67
Lemmings 2 ? amiga-s vagy pc-s valtozat kell?
(szerintem az amigas merfoldekkel veri a pcs-t mind grafikaban, mind zeneben... (csak sajnos 1 amiga vagy egy eleg bika pc kell emulatorral. amugy megvan mind2, emilban megbeszelhetjuk a tovabbiakat)
Előzmény: TRIXI (66)
TRIXI Creative Commons License 2000.12.04 0 0 66
Efreet

Valamikor megvolt a Lem02 de elszált a wincsink,
azóta sem találok futó változatot.
Nem tudod hol lelelhető fel?
TRIXI

Előzmény: Efreet (64)
DarkonY Creative Commons License 2000.12.03 0 0 65
Sea dogs csak itt csak ma csak most:
w3.swi.hu/psychopet
Efreet Creative Commons License 2000.12.03 0 0 64
hmmm... szep kis lista kezd itt osszejonni.
ami itt ha jol lattam meg nem szerepelt (vagy csak en voltam feluletes) az az Elite (a regi vektoros) a Dungeon Master es hat a nagynagy kedvenc a Lemmings. szerintem minden idok leghangulatosabb jatekai koze boven befer.
dav2 Creative Commons License 2000.12.03 0 0 63
Szerintem a Racer nem rossz kis game...
Mindenesetre nem sok hasonló van, nagyon szép.

A Seven Kingdoms tényleg jó, sajna csak demo van...

Előzmény: count_zero (62)
count_zero Creative Commons License 2000.12.02 0 0 62
Azt épp nem tudom, hogy kalandjáték terén mi van most a LucasArtssal, de én úgy látom, hogy eléggé mélyrepülésben van az új film óta. Azzal sikerült hatalmasat zuhannia a szememben, hogy kijelentették, hogy nem lesz új játék a régi 3 rész világából. Aztán sikerült még lejjebb csúsznia az Episode I gaméval és a Racerrel... És amit nem tudok, hogy a Lucasarts követte-e el, az a Force Commander... Na

Nekem az egyik kedvencem volt tőlük(az emlitetteken kivül) a Full Throttle. Kalandjátéknak piskóta volt, de hangulatilag nagyon ott volt...

Grim Fandango érdekelne, mert az sajnos kimaradt. Jah, meg a Monkey 3is, de annak pótlása be van tervezve 2001 első negyedévre :))

Darkony! Honnan lehet ezt a progit megszerezni? Jól hangzik...

DarkonY Creative Commons License 2000.12.01 0 0 61
Aki nagy Pirates-es volt annak idején annak régi elmlékeit segít feleleveníteni a SEA DOG nemrég jelent meg: Pirates 2001-es stílusban.
Nagyon komoly csaták vannak benne. Nemrég volt egy nagyon jó kis csatám beleakadtam egy kalózüldözésbe 4 angol war galleon üldözött egy(cowardly:) kalóz hajót én meg lehalásztam előlük a kis bárkámmal a zsákmányt:)
FeeGE Creative Commons License 2000.12.01 0 0 60
Hi everybody!
Kalandjátékfan vagyok.
Imádtam a Monkey Islandot.
Az első három óriási volt. Most, hogy hirt kaptam
kb. fél éve a 4. részről, már nem birtam nyugodni.
Elővettem az első hármat, végigjátszottam őket.
Egyikben sem csalódtam, mert tudtam mit várjak,
és újra megállapitottam, hogy *******tt jó,
remekmű mindhárom. Aztán megkaptam a 4-et 2 hete.
Mit kaptam? Egy nagy kalap sz**t.
Mi történt a Lucasartsal.
Miért nincsenek már olyan játékok, mint a Larry,
Space Quest, Maniac Mansion, Sam and Max, és a többi korai nagymenő.
Na nem baj. Talán valami majd...
Csá!
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 59
Igen.
Előzmény: dav2 (54)
ripper Creative Commons License 2000.11.29 0 0 58
Üdv!

Hajh, melyik öreg rókának nem hiányoznak a régi szép idők. Mikor volt egy +4-esem, és minden vágyam egy C64 volt. Olyan játékoknak, mint pl.
Locomotion, Monty on The Run, stb, olyan hangulatuk volt, amit soha nem fogok elfelejteni.
Aztán jött a C64, akkorra at álmom már egy Amiga volt. (Az ember ugye mindig jobbat akar)
De jópár évig megvolt a masina. Emlékeztek az Action Bikerre? Tök jó kis motoros játék volt, felül-oldalnézetben kellett egy kisvárosban dongetni, és bukósisakokat gyűjteni, meg minden.
Na, az is remek kis játék volt. Olyanokat már nem is említek, hogy Supremacy, Pirates, meg a többiek.
Jött az Amiga is, de ekkor a játékok már nem tettek olyan nagy hatást rám, mint anno.
Végül a PC. Szó se róla,erre is jelentek meg nagyon jó játékok, de a hangulat már nem ugyanaz. Nem is lehet szerintem, mert felnőttünk.
De a PC-n sokat játszottam pl. az Ascendacy-vel.
Jó kis űrstratégia volt.

Ne mindegy, eredetileg csak azt akartam írni, hogy nekem az Asc. bejött, szerintem volt hangulata. Csak kicsit elkalandoztam.

bye

xyron Creative Commons License 2000.11.29 0 0 57
Most jut eszembe az egyik kedvenc játékom, nem is értem, hogy eddig miért nem írtam be. Nem tudom, ismeritek-e a Seven Kingdoms-ot(az egyest, a második részt nagyon elrontották) Hihetetlenül jó rts, nem csak harccal győzhetsz, hagyatkozhatsz a kémeidre, gazdaságilag megerősödhetsz és egyszerűen megveheted az ellenséges trónt, vagy ott van a diplomácia. Ezt a részét nagyon jól kitalálták, egyszerű de praktikus. És még akkor sincs minden veszve, ha csak egyetlen embered marad: kinevezed királynak, keresel valahol egy független falut, addig tömöd őket pénzzel(már ha van annyid), amíg nem csatlakoznak, aztán szépen elkezded építeni az új birodalmadat.
Máig nem felejtem el azt az éjszakát, amikor már szinte mindent elvesztettem, csak a királyt és egy nagyon erős embert tudtam kimenteni az ostromlott várból és mire elértem a tengerpartot, már csak ők ketten maradtak a birodalmamból, meg egy kém beépülve az ellenség sorai közé. Építettem egy kikötőt, hajót, irány egy kis sziget, ahol volt egy független falu. Még maradt annyi pénzem, hogy az én oldalamra édesgettem őket, egy kis gazdaságot építettem ki. Aztán szépen lassan elkezdtem az egész kontinenst irányítani a diplomáciával. Birodalmakat uszítottam egymásra, királyok buktak el, a fejetlenség közepedte egyre terjedt a kémhálózatom. Generálisokat fizettem le és vettem át az erődjüket, a bányák müködését szabotáltam és tettem így tönkre gazdaságokat. Aztán, amikor elérkezett az idő, partra szálltam és visszavettem azt, ami a vér és jog szerint engem illet...
Mindenképp próbáljátok ki egyszer, legfeljebb nem szeretitek meg, de kihagyni nem szabad!
count_zero Creative Commons License 2000.11.28 0 0 56
A Hitman nagyon cool! Hangulat, kidolgozottság, játszhatóság mind a toppon. Van magyar helyszín is. Nagyon király progi. Rég fogott meg ennyire egy progi.
Muskulus Creative Commons License 2000.11.28 0 0 55
Sziasztok!

Csak ismetelni tudom en is, hogy a regi jatekokban valoban volt valami, ami ma hianyzik. Regen a ma meglevo teljesitmenyt otletekkel helyettesitettek, mig ma sok jatekkeszito azt hiszi, eleg, ha egy jatek szep. C64-en ott volt a Mission Impossible 1-2, ami maig emlekeimben az egyik legtitokzatosabb jatek, mar csak azert is, mert sosem birtam vegigjatszani. Akkor ott volt az Aliens, remekre sikeredett. Pc-n a Street Road 1-2, ha ma megirnak, iszonyu nagyot utne. A X-Com 1-2, a Syndicate, az Imperium 1, ami szerintem osszessegeben jobb, mint a 2, es valahogy a regi X-wing, Tie Fighter is jobb hangulatu volt, mint a kesobbiek. De azert ma is van egy-ket remekmu. Ha valaki szereti a filmet, az AVP nagy kiraly, akkor ott a Vampire, a Half-Life es meg par, ami most nem jut eszembe. A nagy jatekdomping kozepette nehez megtalalni a minoseget, azt a keves ertekes jatekot, amivel erdemes jatszani. Dehat ez mindennel igy van!

Musk

dav2 Creative Commons License 2000.11.28 0 0 54
Tömörítve 17mb?
Előzmény: Törölt nick (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!