Keresés

Részletes keresés

Stratonicus84 Creative Commons License 9 órája 0 0 79741

:) Ezt húsz évig nem vettem észre A klónok támadásában:

https://csillaghaboruk.blogspot.com/2022/10/padme-fejfedoje.html

Bateman Creative Commons License 1 napja 0 0 79740

ennek a nőfajzatnak mennyi hatalma van még!

RUMOR: Star Wars Boss Blocked Harrison Ford's Marvel Casting News at D23

A rumor is circulating that Harrison Ford was meant to be announced as playing General Ross in the upcoming Thunderbolts film at Disney's D23 Expo, but Lucasfilm President Kathleen Kennedy prevented it.

As reported by The Direct, Jeff Sneider, who previously reported that Ford is Marvel's top choice for the role of Ross, also stated the announcement was meant to be made at D23 but Kennedy "put her foot down." Apparently, she wanted to keep the focus on Indiana Jones 5, Ford's last outing as the iconic character, instead of shifting the crowd's attention to the Marvel Cinematic Universe.

Bateman Creative Commons License 1 napja 0 0 79739

ez jobb:)

Előzmény: Mlle. Grenelle (79738)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 napja 0 0 79738

kannibál Kovács Creative Commons License 2 napja 0 0 79737

Szóval megint csak ülnek a szereplők, és hosszú beszélgetés lesz.

Így nagyon gáz lesz.

Előzmény: Stratonicus84 (79735)
Biga Cubensis Creative Commons License 2 napja 0 0 79736

Arra mondjuk én is gondoltam, de főleg annál, aki hazament az anyjához ( akit Strato is említett).

Előzmény: kannibál Kovács (79734)
Stratonicus84 Creative Commons License 2 napja 0 0 79735

A kirúgott rendőrök még biztosan szerepelnek. A fiatal főrendőr, aki hazament az anyukájához, őróla jelent már meg standfotó, amint az anyjával ül otthon a konyhaasztalnál.

Előzmény: kannibál Kovács (79734)
kannibál Kovács Creative Commons License 2 napja 0 0 79734

Az imdb szerint még további epizódokban fog szerepelni.

Amúgy van egy olyan tippem, hogy a kirúgott rendőrökből a végén felkelők lesznek.

Előzmény: Biga Cubensis (79733)
Biga Cubensis Creative Commons License 2 napja 0 0 79733

Mi ez a megkülönböztetés, kérem szépen? A női szereplők legyenek csak szépek, a férfiak meg lehetnek kövérek ha jól játszanak? :)

Alex Ferns szerintem sem lesz többet, hisz kirúgták az egész bagázst.

Előzmény: kannibál Kovács (79725)
kaviat Creative Commons License 2 napja 0 0 79732

igazad van, tényleg szerepelt a negyedikben is, hisz kirugták

Előzmény: kannibál Kovács (79728)
Hiryu27 Creative Commons License 2 napja 0 1 79731

told még fullba..Sten, G3 etc etc lehetett?

LEgalább egy önálló gondolatod lenne, és ne azt böfögnéd ide, amit az aktuális hate-tweet-ben láttál...

Előzmény: 2robot2 (79730)
2robot2 Creative Commons License 2 napja 0 0 79730

fúbakter kalasnyikov volt a disney sw-ben? hát ez szánalmas... mindent bemocskolnak

Előzmény: Jani-wan. (79729)
Jani-wan. Creative Commons License 2 napja 0 0 79729

Nekem ezzel nincs problémám.

Hát nem építenek drága díszletet hanem meglévő helyszíneket használnak, ami beilleszthető az univerzumba. És ezekre nem mondanám rá hogy vizuálisan Star Wars idegen.

A skót felföld a négyszarvú kecskékkel és kalasnyikovos kontrákkal viszont sokkal inkább az.

Előzmény: Stratonicus84 (79723)
kannibál Kovács Creative Commons License 2 napja 0 0 79728

A 4. részben is szerepelt, igaz, nagyon keveset. De ott is ő volt a jelenet legjobbja, pedig meg se szólalt.

Előzmény: kaviat (79727)
kaviat Creative Commons License 2 napja 0 0 79727

Alex Ferns nekem is bejön, ahogy tippelek az imdb alapján csak a 4esben nem szerepelt (vagy benéztem, de szerintem is szerepel7ne sokat)

Előzmény: kannibál Kovács (79725)
Hiryu27 Creative Commons License 2 napja 0 1 79726
kannibál Kovács Creative Commons License 3 napja -2 0 79725

Nekem továbbra sem tetszik a sorozat, amelyből eddig csak a harmadik rész nevezhető ütősnek.

Az a baj, hogy egy kémthrillernek illik izgalmasnak és feszültnek lennie, márpedig ez nem az. Mon Mothma karaktere rendben van, mert eddig nem volt kiaknázva, de nehéz izgulni érte, ha tudjuk, később mi történik majd vele.

Nem ártana többet akciózni, mert ezek a párbeszédek csak arra jók, hogy elaltassák az embert. Velem ez történt, ezért kellett másnap újranéznem az utolsó negyedórát. Nem baj, ha változtattak az eddig megszokott SW-dramaturgián, viszont nem biztos, hogy az 1970-es évek szovjet filmsorozatait kellett volna mintának venni, ahol a sok szövegelés mellett néha elsül egy pisztoly. 

A fontosabb férfi szereplők közül Diego Luna és Kyle Soller máris óriási csatát vív abban, hogy ki többször belenézni a kamerába egy darab bamba arckifejezéssel. Ez így nem lesz jó. Szerencsére itt van Skarsgaard és a reményeim szerint még sokat szereplő Alex Ferns, akiknek minden egyes jelenete nagyon jó. És ez aligha véletlen.

Még egy pozitívum: Adria Arjona után újabb női szereplők léptek be a sorozatba, és kifejezetten jónak tűnik a felhozatal. Üssön agyon, aki akar, de sokkal elfogadóbb vagyok egy filmmel, ha szemrevalóak a szebbik nem képviselői.

2robot2 Creative Commons License 3 napja 0 0 79724

nincs ezzel baj, jók ezek

Előzmény: Stratonicus84 (79723)
Stratonicus84 Creative Commons License 3 napja 0 0 79723

Előzmény: Mlle. Grenelle (79720)
bendeguz90 Creative Commons License 3 napja 0 0 79722
Bateman Creative Commons License 4 napja 0 0 79721

McLaren HQ:)

Előzmény: Mlle. Grenelle (79720)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 5 napja 0 2 79720

Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban...

...vagy mégsem...?

mindenki senkije Creative Commons License 5 napja 0 0 79719

igen, itt nekem is rögtön ez ugrott be, hogy nem tudom, mi az a kristály, de 100%, hogy fel fog majd bukkanni egy olyan sorozatban, ami valamikor nagyon régen játszódik

Előzmény: Bateman (79715)
Bateman Creative Commons License 5 napja 0 2 79718

totál nem volt SW kompatibilis. de nem csak ez. a dizni filmek/sorik egyik legnagyobb hiányossága, hogy nincs egy McQuarrie szintű conceptual artist, aki ezeket a világokat, tárgyakat, járműveket megálmodja és koherenssé teszi. az a verda egy Ötödik elemben elment volna, de nem egy SW-be.

Előzmény: kaviat (79717)
kaviat Creative Commons License 5 napja 0 0 79717

nekem kifejezetten tetszett Mon Mothma "autója", pont olyan elegánst volt mint amit a státusza szerint gondolna az ember, mégse egy szétesett roncsal kell neki röpködni mint amit mondjuk solo elköt a kergetőzése során : )))

Előzmény: Jani-wan. (79701)
2robot2 Creative Commons License 5 napja 0 0 79716

disney megint átver titeket :)

Bateman Creative Commons License 5 napja 0 0 79715

egy fontos apróságról értekeznek a hardcore fan oldalakon. van ez a Blue kyber vagy Sky stone, amit Cassian kap Luthen-től, mielőtt ledobja a Peru-like bolygóra. Egy mondatban ekkor kiejti a Rakatan nevét, ami ugye a KOTOR-ban jelent ugye meg. Tehát mégis csak dolgoznak ezen a sorin, vagy filmen.

Bateman Creative Commons License 5 napja 0 0 79714

jaja. azt én is akartam írni. az az egész 'Peru-like' jelenetsor a poncsós partizánokkal nagy mellényúlás.

Előzmény: Jani-wan. (79712)
Bateman Creative Commons License 5 napja 0 0 79713

erre szerintem totál jó referencia a Prospect-ben megjelenített világ, ami szintén Földszerű, de azokkal a szálló spórákkal tök jó elidegenítették.

ha már Prospect, kiváncsi vagyok, hogy a Christopher Caldwell - Zeek Earl rendezőpárosra mikor bíznak már rá egy nagyobb költségvetésű filmet? a Prospect után is short-okon dolgoznak még.

Előzmény: 2robot2 (79709)
Jani-wan. Creative Commons License 6 napja 0 0 79712

A kalasnyikovos jelenetről jut eszembe, azok négyszarvú kecskék, hát az übergagyi 80-as évek sci-fi szint.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!