Keresés

Részletes keresés

Juditka Creative Commons License 2000.08.29 0 0 16
Na tessék! Tegnap elkiabáltam, hogy milyen Makkmarci vagyok. Erre este kiesett az egyik tömésem. Nagyon kaki, állandóan a helyét birizgálom a nyelvemmel.

Mondjuk, eléggé túlélo tömés, mert ez még az iskolafogászat helyezte be hajdanán...

Előzmény: BIGdaddy (15)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.29 0 0 15
Köszönöm, köszönöm, az én bajom kis torokbaj és némi mandulabaj volt.

Az izomláz viszont jól elmúlik, ha téglákat, kisebb betonkeverőt cipelsz reggeltől estig...

Juditka Creative Commons License 2000.08.28 0 0 14
Én is örvendek kicsi szivembol, hogy megjobbultál. És mi volt a kórság?

Nekem hála Istennek per pill semmi bajom, leszámítva az építkezés alatt begyujtött izomlázamat. Meg azt, hogy a Kromofágtól és a smirglitol kissé szétment a kezem.

citromfű Creative Commons License 2000.08.28 0 0 13
Örülök, hogy meggyógyultál! :-))
Előzmény: BIGdaddy (12)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.28 0 0 12
Jelentem, elmentem orvoshoz, valóban beteg voltam és nem csak kis megfázás ám! Mára jól vagyok, de az igencsak elszomorít, hogy senki más nem veszi igénybe ezt a topicot.

Vagy ha azért nem, mert mindenki egészséges, akkor örülök.

Juditka Creative Commons License 2000.08.22 0 0 11
Aha, szóval kezd hatni végre a ráolvasásom. Akkor most a teljesebb siker érdekében gyorsan gyártok is egy vudubabát, hogy végleg legyozzük ezt az átkos kórt, ami ily rútul rádtelepedett:-)
Előzmény: BIGdaddy (9)
citromfű Creative Commons License 2000.08.22 0 0 10
Persze: a fogam is addig fáj, amíg be nem lépek a fogorvosi rendelőbe.... akkor aztán rögtön elmúlik, és már mennék is haza! :-)))
Előzmény: BIGdaddy (9)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 9
Na most jól elkeseredtem, mert én bizony szokok hordani szandált zoknival, igaz elég ritkán, de néha muszáj...
De ez már végképp nem orvosi probléma.

Viszont közben kicsit múlik a fülpanaszom!

Előzmény: Juditka (8)
Juditka Creative Commons License 2000.08.22 0 0 8
Szandál+zokni minden évszakban elég gyíkul fest. És nem csak a leányzókon. De mivel a feltett kérdésben szó sem volt esztétikai szempontokról, így tényleg a leggyorsabb eltuntetési módot vázoltam föl:-) Saját tapasztalataim alapján pedig sajnos azt kell mondanom, hogy az egyetlen lehetoség az, ha megvárja amíg elmúlik. Nekem is csak ez jött be.
Előzmény: BIGdaddy (7)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 7
A lányok szvsz elég rosszul néznek ám ki nyáron szandálban és zokniban... :)
(A páromnak kellene a segítség nem nekem.)

Én sajnos nem voltam túl sok tengerparton az elmúlt hónapokban, úgyhogy elég pici az esélye, hogy a kavics szorult belém. Bár a strandnak lehet, hogy szerepe van benne... bár annak is több, mint egy hete...

Előzmény: Juditka (5)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 6
Hja, az idő, a legnagyobb doktor...

Télleg nem vagyunk, csak mindenki más nyaral vagy olyan, mint a makk és senkinek nem kell orvosi tanács. De majd amikor bejön a hideg idő és mindenki olyan taknyos lesz, mint a güzü, majd mindenki idejön egy kis tanácsért, hogy ne fájjon a torka, ne legyen taknyos az orra, stb, stb, stb.

Juditka Creative Commons License 2000.08.22 0 0 5
Leragasztod tapasszal, felhúzol egy zoknit és már nem is látja senki.

Tavaly nekem is hasonó fülügyi tüneteim voltak nyaralás közben. Sot, néha olyan zúgás volt a fülemben, mintha valami bogár költözött volna be. Aztán este a vacsihoz készülodés során fésültem a hajam, amit fejjel lefelé szoktam intézni és kiesett egy kavics a fülembol - amit a Fölközi- tengerbol sikerült begyujteni. Na ez itten ám nem a dicsekvés volt!

Előzmény: BIGdaddy (3)
citromfű Creative Commons License 2000.08.22 0 0 4
Az idő mindent megold... :-)

Mé' nem jön ide senki? Uncsik vagyunk? Pedig nem!!!! :-)))

Előzmény: BIGdaddy (3)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 3
Most kérdeztem meg telefonon, hogy a Fül-orr-gégészeten nagyon sokan vannak... ez olyan megnyugtató, holnap fogok csak menni :)

Amúgy ez a hozzáállás valóban nagyon jellemző, a párom mindig cseszegetem, ha későn megy el nőgyógyászhoz felíratni a tablettát, de ha nekem kellene elmenni farokvizsgálatra valószínűleg egy hónapig idegeskednék előtte :)

Ja, erről jut eszembe. Hogyan lehet leggyorsabban eltüntetni a cipő által feltört lábon a feltörés erősen piros helyét? Merthogy csúnya. Vagy erre nincs módszer?

Előzmény: citromfű (2)
citromfű Creative Commons License 2000.08.22 0 0 2
Amikor én vagyok beteg, akkor ugyanezt csinálom, mint Te... Amikor meg más beteg, akkor olyan okos tudok lenni... :-)))

Amúgy 1x nagyon megszívtam egy influenzát, 3 hétig jártam betegen, lázasan dolgozni, és aztán olyan beteg(ebb) lettem, hogy csak na! Azóta óvatosabb vagyok...

Előzmény: BIGdaddy (1)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 1
Na tessék, pont ettől féltem, hogy valaki jól rám ijeszt, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy ugráljak fél lábon 3 percig és elmúlik :)

Különben megyek még ma délután, csak az emberek szeretnek várni néhány napot, hátha elmúlik, mert az orvoskhoz nem szerencsés beállítani olyan dologgal, amia vizsgálat időpontjában pont nem tapasztalható.

Előzmény: citromfű (0)
citromfű Creative Commons License 2000.08.22 0 0 0
Azonnal fordulj orvoshoz, mert amíg eltréfálgatsz itt a neten, addig valami komoly gyulladás is kialakulhat.

Dr. "Nulla"

Előzmény: BIGdaddy (-)
BIGdaddy Creative Commons License 2000.08.22 0 0 topiknyitó
Na most azért indítom, mert nekem pár napja néha-néha irtóra olyan a fülem, mintha be lenne dugulva és feszülne benne valami és szakadna ki. Nem olyan üvöltök-a-fájdalomtól típusú, csak amolyan végig-a-háttérben-kellemetlen-érzés.

Hogyan múlik el és mi lehet a baj?

További betegek és lelkes, segítőkész orvosok/medikák topikja! Természetgyógyászok kíméljenek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!