Keresés

Részletes keresés

gabbadrome Creative Commons License 2012.10.26 0 0 169

Hát félrészegen én se szeretek úszni :D a kismedencében chill-elni és legeltetni a szemem viszont annál jobb :D :P 

utolsó felvonás Creative Commons License 2012.10.18 0 0 168

Arra célzok, hogy inkább a kisebb, melegvízű medencékben áztatják magukat az emberek, a nagy, úszásra kialakított medence nem túl népszerű éjfél után :D

Előzmény: ponyvaskocsi (167)
ponyvaskocsi Creative Commons License 2012.10.18 0 0 167

Nincs senki az úszómedencében?? Hát akkor hol vannak az emberek ? ?D

Előzmény: utolsó felvonás (166)
utolsó felvonás Creative Commons License 2012.10.18 0 0 166

Amikor buli van, akkor a medencék kevésbé teltek, szóval így is érdemes kimenni :) Van egy normális úszómedence is, hát, ott senkit nem láttam úszni, az edzés ideje nem ekkor van úgy érzem :D

Előzmény: ponyvaskocsi (165)
ponyvaskocsi Creative Commons License 2012.10.18 0 0 165

Jól hangzik, egyik ismerősön dícséri folyamatosan mert ő ki szokott menni amikor van ez az esti buli. Bár nekem elég lenne a fürdőzés de ha úgy esik akkor a táncikálást se vetem meg :D

 

Előzmény: utolsó felvonás (164)
utolsó felvonás Creative Commons License 2012.10.18 0 0 164

Én voltam egyszer, 2500 forint, amennyiért 20:00-tól 03:00-ig bent lehetsz és mellette a parti is megy, hát ennyi idő alatt kilehet fáradni rendesen de persze a jó értelemben :D Jah, és közös tánc is van, marha jól néz ki :)

Előzmény: ponyvaskocsi (163)
ponyvaskocsi Creative Commons License 2012.10.18 0 0 163

hát mit ne mondjak.. nem a legolcsóbb hely ez az aquaworld, de legalább nincs unalmas perc, max amikor vársz a lángosért :D

egyébként az esti fürdőzés mennyivel olcsóbb? vagy egyáltalán olyankor mi működik?

Spafun Creative Commons License 2012.08.20 0 0 162

Érdemes megnézni az árakat és szolgáltatásokat, mielőtt aquaparkot választunk! Ezreseket spórolhatunk meg, ha nem a csúcsidőben megyünk, hanem zárás előtt pár órával.

Én itt szoktam aquaparkokat böngészni és összehasonlítani: http://furdogyujto.hu/

MartynSz Creative Commons License 2012.07.22 0 0 161

Sziasztok,

 

Ha valakit érdekelne 3 db belépő a mogyoródi Aquaparkba, nagyon kedvezményes áron, az írjon a martyn9@freemail.hu címre.

 

 

Bogyófi Creative Commons License 2010.08.02 0 0 160
ma voltunk mogyoródon az aqaparkban,szuper jó volt .Tiszta, rengeteg csúszda van ,füvesítve ,napernyők, napozóágyak,minden csúszdánál személyzet.Szervezetten megy a csúszás mindennel nagyon megvoltunk elégedve.bár nem olcsó mert nekünk (2 gyerek 2 felnőtt) kb 40000-be volt,megérte. egy életre szóló élmény.Mi vonattal és hév-vel mentünk Eger mellől .Azzal nem volt gond csak Mogyoródon nem jött az ingyen busz amiről azt hittük hogy jön állítólag csak hétvégén van. ott volt egy taxi 1200-ért kivitt a hév állomásról és el is jött értünk az aquaparkba amikorra kértük. Utazás , belépő, vonaton oda-vissza szendvics , ott egyszer étkeztünk 1500/ fő innivalót vittünk ,taxi így került 40000-be.
miker6 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 151
Én is tervezem, hogy idén nyáron elmegyek az aquaworld-be.
creamway Creative Commons License 2010.05.19 0 0 150
Eddig kb minden évben átadtak 1-2 aquaparkot/élményfürdőt, idén is lesz ilyen vagy má telített a piac:?
nbs86 Creative Commons License 2009.08.17 0 0 131
Sziasztok!

Aki netán a Rukkel-tóhoz téved Dunavarsányban az majd figyeljen erősen a büfében, mert sikeresen lejárt szavatosságú mustárt adtak a virslihez. Cserébe kárpótlásul még csak a panaszkönyvet sem kaptuk meg, de a belépő legalább drága volt, a part csupa kavics, így többszörösen nem ajánlom senkinek sem a helyet. (a fogyasztóvédelem meg nem veszi fel a telefont, de legalább van..)
Taurus007 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 130
A Római stand csúszdáival kapcsolatban: A kettő kék nyitott csúszda illesztése isszonyú szar, maga a csúszda nagyon lassú, de a legszörnyűbb az eleje, ahol a kanyarokban nincs semmiféle oldalfal. Mindig attól félek, hogy valaki kiesik ott a kb 6 elmelet mélybe. A fekete lyuk csúszdáknál csak a piroson csúsztam. Azzal nincs semmilyen baj, csak brutálisan gyors, főleg az utolsó kanyarban. Amikor kiköpődik az ember, azt se tudja, hogy hol van. A kék nem tudom, hogy milyen. Az is ilyen brutál? A piros csúszda tetején azok a sűrü drótok a csillagvilágításokhoz viszik az áramot. Sajnos a kettő "csillagösvény" közül csak az egyik működik. Nagyon szép. A kék csúszda tetején az a doboz valami vetítő. Ki tud arról valamit? A "közlekedési lámpák" sajnos elég megbízhatatlanok.
O.tb Creative Commons License 2004.08.12 0 0 129

Ha valaki összehasonlításra vágyik:

 

Aquapark Linkek

 

 

alexandrosz Creative Commons License 2004.07.22 0 0 128

Megin' csak én...:)

Van ott angol nyelvű rész, egészen részletes infókkal:

 

Azért nincs közel...szerintem millióan lesznek, remélem befértek még.

http://www.tatralandia.sk/indexen.php?menu=parkinfo&sub=lokalizacia

Előzmény: kockásfülű nyúl (127)
kockásfülű nyúl Creative Commons License 2004.07.22 0 0 127

Akkor a Tatralandia az hol van pontosan? Mert nem tudok szlovákul, és minden lényeges adat csak szlovákul van meg.

http://www.tatralandia.sk

Tud valaki segíteni? Mert elviselhetetlen eza  hőség, és vasárnap kinéznék vagy kocsival, vagy vonat, busz, ilyesmi?

 

Előre is köszi,

kockásfül

HEnci Creative Commons License 2004.07.22 0 0 126
900 a korlátlan csúszda, most voltam. Gyerekeknek ingyencsúszda.
Előzmény: SzaboZE (124)
alexandrosz Creative Commons License 2004.07.21 0 0 125

Szia!

Párkányban sima strand van...de tulképpen jó, mert nagy területe révén nincs akkora tolongás, mint a mi strandjainkon, bár az autóval érkezőket kevés parkolóhely várja, ez gondot okozhat. Nem okozhat viszont problémát a sok medence és az olcsó, de kiváló sörök :)

A múlt hétvégén mi is voltunk, sőt szombaton ismét szeretnénk menni.

Előzmény: kockásfülű nyúl (120)
SzaboZE Creative Commons License 2004.07.21 0 0 124
Érdekes, a honlapon az áll, hogy 900 a beugró és +2500 a korlátlan csúszda...
Előzmény: HEnci (121)
e_laca Creative Commons License 2004.07.19 0 0 123
Volt róla szó A legszebb (kiránduló) helyek Mo-on topikban.
www.vadas.sk
Előzmény: kockásfülű nyúl (120)
easa Creative Commons License 2004.07.19 0 0 122

Azt hiszem, 100 korona a felnőtt beugró, cca. 650 Ft. nem voltam bent, csak a bejáratnál lévő felülnézeti képet láttam, szép és nagy vízterület van, sok medencével. csúszdát nem láttam.

 

Előzmény: kockásfülű nyúl (120)
HEnci Creative Commons License 2004.07.19 0 0 121
Hétvégén voltam én is, de tavaly óta javult a helyzet. Strandbelépő 900, plusz ha csúszdázni akarsz, akkor az 900 Ft/nap. Addig csúszdázol, amíg az orrod nem vérzik (vagy a hátad szét nem töri a kamikaze-n, aminek a végén kellő sebességgel érkezve egy 2 méteres szakaszt a levegőben teszel meg, majd vissza a csúszdára :) ). Szóval szerintem belátták, hogy ez egy kb. reális ár/érték arány. www.csuszdapark.hu
Előzmény: ZoldLelek (114)
kockásfülű nyúl Creative Commons License 2004.07.19 0 0 120

Sziasztok!

 

Most mesélte egyik ismerősöm, hogy Párkányban van valami aquapark, ami hihetetlenül olcsó, állítólag a diákjegy csak 600 Ft.

Tud róla valaki, valamit? Voltatok ott? Nagyon érdekel a dolog, mert számomra hihetetlen a dolog.

 

Köszi,

 

kockásfül

sanya122 Creative Commons License 2004.07.10 0 0 119
idei friss hajdúszoboszlói "élményekre" lennék vevő!
sanya122 Creative Commons License 2004.07.10 0 0 118

meglátogattuk fiatalok az akvaszityet Zalaegerszegen...

talán kritikus leszek de van mire fel...

odaérünk délelőtt 10re már szemerkél az eső, bejáratnál parkoló fiú: 500 ft. király

full belépő megvétele 3800 ft ,király, idő továbbra sem jó..

ezért egyből fel csúszdázni, sokat cssúszunk a duplaüléses matracos a király, van cső is de nem annyira sötét, alja fele egy piros lámpa ami az egyetlen fény benne?.

egy kicsit benne leszedtem a sarkamról a bőrt.

kora délután 13.00 fele jön a melegebb idő azaz tisztább az égbolt süt a nap, de a zegi sztyeppe környékén meg jön az erő szél, földbe vert napernyőket mozgat, és polifoamokat röptet erre arra.

 

beültünk a 3 pezsgőmedencébe mindehol már látni javítási nyomokat a medencében..2éve!!!!!!!!!!!!!!adták át, TREHÁNY MUNKA javítások nyomai!

a pezsgőmedence mellett 3 méterre egy nem idén nyáron lebarnult ficko nyomja ezerrel a munkagépet...

ugyanez a helyzet a csuszdáknak felfele a domba alján is, sok "szép" ember talicskázik épít vmit, mellettem 10 centireahogy megyek fel a lépcsőn...MARKETING EZZERREL! GRATULA!!!!!

csak azt nem értem miért nemlehetett ezeket a melokat a szezon kezdetére elkészíteni drága URAIM???

 

3 büfé üzemel egyiknél nincs csapolt sör korsóval másiknál van de ugyanannyimint a fél literes üveges Heineken, 350huf.

A 3800as belépő mellé kaptunk egy öltözőszekrényt amibe 3an pont elférünk, kulcsot a szekrényhez adják és 500 huf kaució.

Zorba helye megvan, Zorba nincs

Napozóterasz van a csúszdásdomb oldalában ami nem az akvaparkba néz, de ott nincs fürdöruha nélküli.

animátor csajok 99%a szőke és lent medencéknél,  pasik fent a csúszdáknál.

csoffadék a hangulat a melletted és előtted dolgozó képbe deformált melósok miatt, a pénzünket hogy megszolgálják baromi sokat csúsztunk egész nap.

erős közepes hely így, többet nem hiszem hogy megyünk, max ha lesz velünk kisgyerek, itt is voltunk kategória...........

 

 

ke_p Creative Commons License 2003.09.21 0 0 117
megnyitott, de magyar módra
nincs kész tehát helyénvaló a hírverés elmaradása
Előzmény: Törölt nick (113)
ke_p Creative Commons License 2003.09.21 0 0 116
üdv!
Ma voltunk Mogyoródon. Úgy írok ide, hogy csak utána olvasom el, mi folyik itt, hogy ne befolyásoljon semmi.

A Hungaroring környékén is először jártam. Azt hiszem, az ország szégyene az egész. Kátyús, félpályán járható, poros utak, roncsokkal rodeózó bennszülöttek, szeméthegyek.
Ezt mutatjuk a külföldnek?
Az "Aquapark" egy félkész, inkább holdbéli tájra emlékeztető objektum, még a füvezés sem történt meg, virágokról-bokrokról nem is beszélve.
Ezért nem volna szabad pénzt kérni, a jegy egyébként 3900 Ft.
Több autóval mentünk és végül senki sem maradt ott.

Bacilus Benő Creative Commons License 2003.09.08 0 0 115
Bemásolom a Mogyoródi Aquarena topicból az írásomat, ami azért nem teljes, mert sok problémát mások előttem már leírtak, nem akartam ezeket újra leírni.

Üdv!
Mi 26-án, kedden voltunk a mogyoródi csúszdaparkban, és – a külföldiekhez képest (Thessaloniki, Jesolo) - borzasztó volt. A csúszdapark egy domboldalba épült, a szintkülönbség állítólag 62m, ez egy 25 emeletes panelházat jelentene. Legalul a bejáratnál van a kajálda, és a gyerekmedence, a második szinten a matracos (fánkos, úszógumis) csúszdák, míg legfelül a simák.

Ha a legfelsőről át akarsz menni egy fánkos csúszdára, akkor le kell menned a fánkos aljáta, és vissza fel. Ha a fánkos után vágysz egy simára, akkor meg kell tenned a fánkos rész magasságát is a lépcsőkön, és a sima csúszdáét is. Szóval dupla lépcsőmászás garantált.

Már a fánkosok tetejétől (ami még nem a legfelső szint) se lehet látni a gyerekmedencéig, hogy működnek-e a lenti csúszdák, mert itt nem egy könnyű séta megnézni, hanem kemény lépcsőzés. A lépcsőkkel 2-3 órán keresztül még csak-csak megbirkózol, de utána már fáradsz. Egy négytagú család dél körül találgatta, hogy mennek-e a gyerekmedence csúszdái, majd miután összevesztek, hogy ki lépcsőzzön le megnézni, maradtak fent.

A munkások megcsináltak egy lépcső előtti kőburkolatot, de nem engdeték rá a népet, így mindenki kerülgethette a fél csúszdaparkot, volt káromkodás ezért is. No meg azért, mert a 3900Ft-ot mindenkitől elkérték, noha még sem az UFO, sem a Szabadesés-csúszda nem üzemelt, az UFO-hoz napközben odamentek a munkások, dolgoztak rajta 10-10 percet, vagy kétszer, aztán semmi. Ilyen munkatempó és hozzáállás mellett nem csoda, hogy nem nyitottak ki júniusban. Az ostobák a domboldal kertjét rendezgették, ahelyett, hogy a lépcsőket csinálták volna, mert sokat kellett kerülni, míg feljutottunk a csúszdákhoz, vagy az ugráló-medencéhez. Ahol egy sárösvényen kellett közlekedni, mert a burkolatot nem építették meg, így a csúszós sáros lábbal kellett átmenni egy olyan hídon, amelynek a lépcsőfokai életveszélyesek volt, mert a rossz tervezés/kivitelezés miatt nem voltak a lépcsőfokok elég mélyek, így egyensúlyoznunk kellett. Egy kisfiú leesett, de mákja volt, mert bár nagyot és látványosat zuhant, csak a térdéről jött le a plezúr, az viszont nagyon.

Gondot jelentett az is, hogy több sima (nem fánkos) csúszda illesztése hanyag volt, így sokan fájó háttal érkeztünk a medencébe. Jellemző kép volt, hogy délután a fánkos csúszdáknál sorok álltak, míg a simáknál egyből lehetett menni. Gondolom a fájós hátak miatt részesítették előnyben ezeket a vendégek. Mi is csak 1x mentünk a sima csúszdákon, maradtunk a fánkosoknál. A hat pályás versenycsúszda (Big Splash) nekem egy komplett beöntés volt, utána negyed óráig vizet fostam. :) Megcsinálhatnák fánkosra.

Napközben 2x mentünk le a kajásokhoz, de a sok csúszdák közötti lépcsőzés után ez már kemény kék túrának tűnt, így a Jacuzzit is hanyagoltuk, ami szintén ott volt lent, de nem volt egyszerű megnézni azt sem, hogy van-e hely, mert fölösleges lépcsőzés ez is. Ötször fárasztóbb ez a csúszdapark a görögnél, vagy az olasznál. Ami a legnagyobb hülyeség: a felesleges lépcsőtúrákra kényszerített vendégsereg.

A baj az, hogy közel van Pesthez, így évente 1x-2x el kell majd ide jönni. Zalaegerszegi túrát nem vállal be a család. Remélem, az, amelyik állítólag valahol Bp-től délre nyit jövőre (a vendégek beszéltek róla), sokkal jobb lesz.

Előzmény: Törölt nick (113)
ZoldLelek Creative Commons License 2003.08.24 0 0 114
Udv!

Múlt héten volt szerencsém a kecskeméti élményfürdő és csúszdaparkot megtekinteni, mitöbb kipróbálni. Első kellemetlen mclepetés az volt, hogy a kecskeméti estben meghirdetett kedvezményre a pénztárban közölték, hogy x hónapja megszűnt. így tehát teljes áru strandbelépőt kellett venni, ami 800 HUF. Ezért "kap" az emberfia egy sportmedencét, egy élményekkel "dúsított" élménymedencét, ami elég kicsi, és nem túl élménydús, valamint egy gyermekpancsolót (ez a hivatalos neve :-)).
A csúszkálni vágyók 6 csúszda közül választhatnak, feltéve, hogy megfizetik a külön igénybevételi díjat, ami 500, 900, 2900 forint / 5 csúszás, 10 csúszás, napi korlátlan.
A csúszdajegy egy karszalag, amin egy vonalkód van, és könnyen levehető, tehát egymásnak átadható, cserélgethető.
(Két zárt csúszda van, egyiken gumival lehet csúszni, +egy kétszemélyes gumis.)

A csúszdák amúgy elég átlagosak, nem is hosszúak, és elég "finomak", viszont 12 év alatt nem használhatóak.

Összességében azt mondom, hogy aki még nem volt másik csúszda és élményparkban, annak jó élmény lehet, de egyébként szerintem az árhoz képest nagyon gyengécske.

Jas, nem tud valaki infót a Harkányi "fejlesztésekről"?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!