Keresés

Részletes keresés

marcony Creative Commons License 2020.02.26 0 0 20

Nem tudom, kérdésedre adott válaszra szükséged van-e még, de megadom.

 

Fel lehet menni autóval egész közelre.

Azonban ez többszörösen tiltva van, komoly pénzbírság akasztható le érte.

 

Indulás a 12-es útról Kóspallag felé, Törökmező felé fordulás balra, majd tovább egyenesen.

(Törökmezőre nem kell lemenni.) Kb. 1 km-re sorompó zárja le az utat.

Ügyességgel kinyitod, és tovább mész Nagymaros fölé, Köves Mezőre, ott élesen jobbra fordulva murvás úton haladsz tovább. Lesz egy igen meredek rész, de nem kell hozzá 4x4, hogy feljuthass, és felérsz a Juliánus Barát tornya alá.

Voltam ott autóval, ezért tudom.

 

Sok sikert hozzá, csak rá ne fázz... :-)))

Előzmény: job666 (19)
job666 Creative Commons License 2019.10.18 0 0 19

Sziasztok !

 

Segítséget szeretnék kérni, sem netről, sem helyi turizmussal foglalkozótól nem tudtam beszerezni érdemleges segítséget.

A google szerint a Julianus kilátóig fel lehet jutni autóval.

Arra rájöttem, hogy ez nem így van.

Valaki tudja, hol lehet hozzá a legközelebb parkolni ?

Előre is köszönöm !

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.08 0 0 18

Hol vannak a hókotrók? Látom új év és nem változik semmi. Elindult a negatív hadjárat! Azt hittem ez a csoport információt ad. Tévedtem csak negatívitást! 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.16 0 0 17
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.28 0 0 16

Hát igen, polgink szépen tud mosolyogni és rendkívüli közgyűlést összehívni, hogy megszavaztassa magának a rendszeres költség hozzájárulást a családja furikáztatásához. :/ Elszomorító hozzáállás. Sajnos. :/

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.24 0 0 15

Valahogy ennek a Városnak a 90-es évek közepe- vége óta nincsen gazdája. Eddig évről évre, mostmár hónapról -hónapra egyre lepusztultabb minden. Jó lenne már végre egy olyan polgármester, aki nem csak a fizetését akarja felvenni, hanem tesz is ezért a városért valamit.(Sajnos ilyen ember az elmúlt közel 30 évben nem volt!) Szégyen, hogy egy Európai város ennyire lepusztult, elhanyagolt! 😭😭😭

marcony Creative Commons License 2017.10.31 0 0 14

Hahó Nagymaros polgárai!

 

Olvastam lejjebb Ricsimo felhívását.

Eltelt 9 év azóta.

 

Az idő múlik a közöny változatlan.

 

Pedig nem lenne rossz itt közügyekről beszélgetni, hiszen van rá lehetőség, ingyen, minden különösebb fáradság nélkül.

Lenne téma is, pl. az éves közmeghallgatás, a város vezetőinek beszámolója, a tervezett és feltett kérdések hozzájuk, valamint a válaszok.

 

Ingyen faliújság lehetne, de ehhez  persze kellenének résztvevők.

Csak el kellene kezdeni és propagálni lehetőségét, hiszen Internet már minden házban van.

 

Persze a legegyszerűbb valami: nem csinálni, nem tenni semmit, mert ehhez semmi nem kell, még egy apró gondolat sem.

 

Nem is vezet sehová.

 

Üdv:

M

marcony Creative Commons License 2016.06.23 0 0 13

3 méter körül.

Előzmény: KEEP (12)
KEEP Creative Commons License 2010.06.21 0 0 12
Technikai kérdés nagymarosiakhoz: A kerékpárutat hány cm-es vízállásnál szokták lezárni? Múltkor jártunk arra, de a halas környékén nem lehetett menni, csak a főúton.
A következő túránál jobban terveznénk
satya Creative Commons License 2008.10.01 0 0 11
Nagymarosi találkozó 2008 őszén, október 4-én.
Ricsimo Creative Commons License 2008.08.17 0 0 10

Satya Szia.

 

Benézten én ide amióta írtál többször is. Most köszönöm, hogy írtál és felhívásom mégsem maradt pusztába kiáltott szó.

 

Csakhogy ennélén többet szerettem volna. Pl. ha a nagymarosiak előállnak különböző bántó problémáikkal, amitől egyáltalán nem mentes a település.

 

Pl. Kis és Nagymaros között a szinte állandó gyorshajtást, és az ebből adódó baleseteket. Rendőrség? Táblák? Stb.

 

A Nagymarosi Polgárőrség helyzetét.

Mindenre felszeretné használni az Önkormányzat őket, csak éppen a támogatás marad el.

Egy pár lelkes ember küzdelme a közönnyel...

 

Továbbá a kacagtató új területi rendezési tervet! :-((

 

Persze nam csak a bajokat, hanem a jókat is!

Pl. ha minden igaz, lesz Nagymaroson termálfürdő.

És így tovább.

 

Koszönom! Minden jó kívánok neked.

 

R

Előzmény: satya (9)
satya Creative Commons License 2008.04.14 0 0 9
A nagymarosi találkozó meghívó levele olvasható a találkozó honlapján.
satya Creative Commons License 2008.03.23 0 0 8
Krisztus feltámadt! Alleluja!
satya Creative Commons License 2008.02.28 0 0 7
Szeretem a kis várost, vannak ismerőseim ott.
Évente kétszer, az ifjúsági találkozón ott szoktam lenni.
Ricsimo Creative Commons License 2008.01.13 0 0 6

Hahó! Nagymarosiak.

 

Varázsoljuk élővé ezt döglődő topicot.

 

NAGY SZÜKSÉG LENNE RÁ!

 

Abból az alkalomból is írom ezt, mert ma megjelent az Index.hu-n egy cikk a nagymarosi kompról, és a forgalomáthelyezés miatt kialakult anomáliákról.

 

Nagyon jó lenne ha legalább ezen a fórumon megnyilvánulna a nagymarosi polgásság, hiszen úgy gondolom van miről beszélnünk.

 

Minden leendő résztvevőt szeretettel üdvözlök, és egyben bocsánatot kérek a topicnyitótól.

 

Valakinek viszont ismét el kell kezdeni, ha egyáltalán akarunk valamit...

 

Üdv:

R

 

 

brühaha Creative Commons License 2006.11.15 0 0 5
hahó
revi Creative Commons License 2000.09.18 0 0 4
Trianonnal, revízióval hogy állsz ?

Raszi -
revizio.ini.hu

nagymarosi Creative Commons License 2000.08.24 0 0 3
Szia!

köszönöm az üdvözletet.. :))

Cus Creative Commons License 2000.08.23 0 0 2
Üdvözöllek a kistérségben.

egy váci polgár

Előzmény: nagymarosi (1)
nagymarosi Creative Commons License 2000.08.23 0 0 1
na mégegyszer hátha... :))
Your Devil + Creative Commons License 2000.08.20 0 0 0
Eddig még 0-szor laktam Nagymaroson.
Előzmény: nagymarosi (-)
nagymarosi Creative Commons License 2000.08.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Sajnos lehet, hogy a téma nem idevaló ezért előre is bocs mindenkitől, de nem találtam olyan témakört ahová igazán illene.
Amiért létrehoztam: 29 éves vagyok és most költözöm Nagymarosra - holnap :) . Eddig Budapesten laktam így sajnos egyáltalán senkit nem ismerek ott. Olyanok jelentkezését várom, akik ott laknak, laktak vagy ismerősek ott. Így esetleg könnyebb lenne a beilleszkedés.
Ráadásul olyan munkát is keresünk a környéken a feleségemnek, ami mellett a gyereket tudná vinni-hozni óvodába(-ból). Én továbbra is Budapesten fogok dolgozni.
A téma lehet, hogy valóban nem túl izgi a megszokott témákhoz képest, de nekem fontos. A témát nem fogom hanyagolni és nagyon fogom várni a hozzászólásokat, de a költözés miatt csak szerdán fogok írni legközelebb ide- még mielőtt szó érné a ház elejét, hogy rá sem nézek a témámra. ;)) E-mail-ben is várom a leveleket. MINDEN Nagymarossal kapcsolatos infó stb. jöhet. :)
köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!