Keresés

Részletes keresés

ben de kinn is Creative Commons License 2001.08.09 0 0 179
átlátszó? tán csak nem azt a következtetést vontad le a soraimból, hogy egy rabló kormány van uralmon Hazánkban? és ezt innen tudtad meg?
mit ne mondjak, nagyon penge vagy :-)))
Előzmény: Törőlt_nick (178)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 178
ben de kinn is, mé' nem szóltál, egy sörér' felhoztam volna a topicodat és akkor nem lett volan ilyen átlátszó a dolog! :)
Előzmény: ben de kinn is (177)
ben de kinn is Creative Commons License 2001.08.09 0 0 177
már megint savanyú… ha a tűzijátékra gondolok megint az jut eszembe vajon mennyi ment a szemfényvesztésre, akarom mondani a tűzijátékra és vajon mennyi a fidesz-kasszába/fideszközeli farzsebekbe? szabadi fogságban, torgyán köszörüli a torkát (monnyon le!!!), a migek alacsonyan szállnak (de hozzák a pénzt), a bányák virágoznak, az autópályák márpedig épülnek ( a következő Ukrainában, mert nekünk már elég van, az is ingyenes).

sz@ar ügy, ha egy polgármester nem szenved fidecben (ez egy betegség): járda sem épül a közelben. Nem telik mindenkinek egy debreceni maffiózóra: nem is kanyarodik véletlenül az m3-as.

gyarapszik a családi vagyon is. miután a torgyán úszómedencét épít (a saját telkén, a Szigeten és bárhol, bárkinek aki még hisz neki - a fia már gyűjti az adományokat), orbánék tovább ásnak a mélyben. nem kis haszonnal. "a Magyar Földet nem adjuk! senkinek!" - mondta vektor miután elharapta a torgyán-szabadi tengelyt, és a nemző szülője felé fordult: "a beszállítói szerződéseket sem, ugye apa?…" és a hepiendes film forog tovább.

"aki meleg azt hidegre tesszük!" - mondta egy politikai aberrált és a fidec helyeslően bólogatott. "az ftc zsidó kézben". a fidec nem foglal állást, hiszen a bugris miép nekik hegedül. őket majd máskor darálják le. dettó a vérszegény emdéefet.

akkor induljon a tűzijáték 2001. nekem máris nem teccet :-)

Mike Creative Commons License 2000.08.24 0 0 176
Hat kedves Rsuni Te sem vagy egy IQ bajnok, nyugodj nele!
Hogy ezt miert mondom, az legyen az en titkom, mas temabol kifolyolag, de azt hiszem soha nem jonnel ra.
Te meg elvakultabb vagy mint Anteris.
Kepzeld el, nem mind hulye az, aki nem szereti babusgatott kormanyodat.

Egyebkent, ha Anteris visszafogja magat, az nem jelenti azt, hogy akkor a tobbiek alljanak neki ot provokalni, szekalni.

Anteris, koszi!

Előzmény: Rsüni (123)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 175
"Nos, nem hiszem hogy a masik meggyozodesebe belefer egy bocsanatkeres(!) a Fidesztol."

Jó. Ha nem, hát nem. Hülye felvetés volt részemrol belátom.
További jó barátkozást!

Jóccakát!

Előzmény: morticia addams (174)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 174
Tupirozod. Csak a masodik valaszod illette a kerdesemet.

Igen, a Fidesz nem a kormany, az a (egyik) kormanyzo part.De ugy ahogy neked van meggyozodesed, ugy masnak is lehet, nem? Nos, nem hiszem hogy a masiik meggyozodesebe belefer egy bocsanatkeres(!) a Fidesztol.

Ez egy puszta tenymegallapitas reszemrol.

Tehat miert nem lehet elfogadni, hogy van masfajta meggyozodes? Inkabb mondd el a szempontjaidat, erveidet a magad oldalan. Tudom, mar mondtal nehanyat. De azt nem lehet kerni vagy elvarni, hogy a masik fel meg bocsanatot is kerjen. Onnantol szvsz megszunik a vita, vitatkozas, es kezdodht a dobalozas.

Na en most innen el, mert nehany ora mulva beszelnem kell a PR-osokkal:)))

Előzmény: Rsüni (171)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 173
mosmá’ tényleg megyek imázsolni, méghozzá vízszintesen.
Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 172
Nem tupírozom. m. a. kérdezett valamit és a válaszomat alá kellett támasztanom.
Előzmény: ben de kinn is (170)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 171
"nem ertem, a Fidesztol miert kellene bocsanatot kerni.Vagy akarmilyen kormanytol.Kenyszeru kezcsokok kora lejart"

Azt, hogy a Fidesztol miért kellene azt leírtam. De a kormánytól miért kellene? A Fidesz nem a kormány, csak az egyik kormányzó párt. Ne keverjük már Gizikét a gozekével.

Előzmény: morticia addams (165)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 170
süni, légyszi ne tupírozzuk. ha enginer nem lép, az már őt minősíti.
Előzmény: Rsüni (169)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 169
"Vigyázz!!
Feltünően dicséri Orbánékat. (vagy cigány, vagy FIDESZes)
Holnap meg azt olvassuk az újságokban, hogy
"ben de kinn is az Internetes pedofil menekülésközben hátbaszúrta magát, mielött kiugrott az erkélyről. A helyszinen tartozkodó Romák semmit sem láttak ........"
:))"

Hát éppen csak azért, mert szerinte aki Orbánékat dícséri az csak cigány, vagy fideszes lehet. És az ilyenekkel óvatosnak kell lenni szerinte. Hogy mennyire, azt a következo mondatában fejti ki. Faji hovatartozása, vagy politikai meggyozodése miatt diszkriminált valakit, ugyanakkor azt a csoportot is. Lehet választani, hogy miért és melyiket. Hát ezért. És ez egyáltaklán nem vicces, hiába van ott akár ezer szmájli.

Előzmény: morticia addams (165)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 168
mail retur
Előzmény: morticia addams (165)
Dark Future Creative Commons License 2000.08.23 0 0 167
Kis kitérő után (a vitát visszaterelve az eredeti mederbe), ha akartok látni önelégült pofát, akkor ne habozzatok, nézzétek meg ezt gyorsan (linkeléshez hülye vagyok):

http://index.hu/politika/belfold/orszagimg/

Ne bánkódjatok, ha lemaradtatok a "nagy durranásról", az a lényeg, hogy a végén jött a Happy End :-)

üdv: Dark Future

ui. Országimage Hivatalnak email ment vasárnap este, kultúrált hangnemben, válasz azóta nem jött, persze naív voltam, hogy pont velem fognak foglalkozni ahelyett, hogy ezt a nem mindennapi sikertörénetet megörökítsék a Képes Krónikában...

Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 166
"Rsüni, nyújtom a kezem, elfogadod?"

Természetesen. Tehetek mást a hozzászólásod után? :-)

Előzmény: ben de kinn is (162)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 165
ben: vaaarjaaaa' meg csak most ment...

Rsuni: nem ertem, a Fidesztol miert kellene bocsanatot kerni.Vagy akarmilyen kormanytol.Kenyszeru kezcsokok kora lejart.(na, ez majdnem alliteralt)

Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 164
Ne akard, hogy bizonyítsam, hogy miért szemét rasszista a szöveged. Kérjél inkább bocsánatot a Fidesztol és cigány származású honfitársainkól. Tolem nem kell. Tudom nehéz lenne. A moderátort pedig neked kellene hívni, hogy szemétséged bizonyítékát eltüntesse.
Előzmény: enginer (160)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 163
mail-t próbáltam, és úgy él mint még soha.
jött mint a villám.
Előzmény: morticia addams (161)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 162
a 131-es nem az enyém.
megmosolyogtam, de nem a cigányos részét.
nem határolódtam el nyíltan enginer hozzászólásától
most mea culpa-zok
és leírom:
kedves enginer, azon az áron sohase állj az én oldalamra, hogy belekevered a cigányságot.
+ kedves enginer, most nagyon nagy szükségem van arra, hogy az oldalamra állj, és tanúsíts valamilyen megbánást
+++ ha nagyon ha el akarod nyerni az én és a morticia szimpátiáját, magad kéred a 131-es hozzászólásod törlését
++++++ így utólag belátom, hogy a 136-os és 142-es hozzászólásaimmal cinikusan egyszerre bántottam meg a cigányságot és Rsünit.
az előbbit akaratom ellenére, az utóbbit gyarlóságból, előítéletből és indulatból.
jelen pillanatban ezt már nem tenném meg...
Rsüni, nyújtom a kezem, elfogadod?
Előzmény: morticia addams (157)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 161
ben: el ez az emilcimed?
Előzmény: ben de kinn is (154)
enginer Creative Commons License 2000.08.23 0 0 160
Mit kell tagadni, meg moderálni??
Azt, hogy a FIDESZ kormány (csak) a cigányokat támogatja és a rendőrségi jelentésekben kb. ennyi az igazság ? (sajnos)
Ezeknek a dolgoknak a moderálása a kommunizmus alatt volt divat (cenzúra), most már változtatni kellene inkább.

Előzmény: Rsüni (158)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 159
mosmán monnyad el melik viccccre gondútá, me' én vagyok berendülve. há ne lássam az előhívott nyegatívot (ami még a gépemben van), ha tudom mire czélosztá'.
oszt utána szerveckedjünk tovább : )
Előzmény: morticia addams (155)
Rsüni Creative Commons License 2000.08.23 0 0 158
Azzal kezdtam, hogy állítsátok ki a bizonyítványt magatokról. Te megtetted kár tagadnod. A hozzászólásod ott virít lejjebb. Csak abban reménykedhetsz, hogy egy moderátor eltünteti. Én nem mentem el magamnak pedig megtehetném.
Előzmény: enginer (151)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 157
ugyanma': (131) hozzaszolast nezd meg ismetloleg.

enginer, ha van idod, szolj. ha ma esetleg nem jonnek vissza, akkor az azt jelenti hogy kidoltem, alszom.

Előzmény: ben de kinn is (154)
enginer Creative Commons License 2000.08.23 0 0 156
JIMMY !

"Te meg feltűnően hülye vagy, BITagyú."

Te meg feltünően modortalan, ... !!

Előzmény: JIMMY (133)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 155
benjamin: helyesbitek, egypeteju okrok vagyunk, nem ketpetejuek!:)
nem kell mar elmagyaraznod semmit.Ezert remelem, te is rajossz, miert koveteltem finoman magyarazatot...:)

hit nincs megrendulve.hit vissza.
hit back

:)

let's move on biznic:))

Előzmény: ben de kinn is (152)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 154
melik vicc?
Előzmény: morticia addams (153)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 153
akkor nem ertem a peldad/vicced,amit ebbe belevonsz.Azazhogy: remelem, felreertem. Ha meg tenyleg felreertem, akkor meg te gondolkozz el ezen.
Előzmény: enginer (151)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.08.23 0 0 152
-off
kedves üzlettársam morticia, ha ideológiailag megrendült a hited, lásd az elmúlt 2-3 napi, vagy a régebbi hozzászólásaimat : )
én tudom mi az a kisebbség (X évig gyakoroltam), tudom mi a kivándorlás oda, ahova jöttél, de nem születtél (Y éve gyakorlom), tudom mi a diszkrimináció (afrikai feleség magyarországi letelepedésének megtagadása)
gondolkozz el ezen...
-on
remélem megcsináljuk a tűzijátékot és a szerencsénket : )
Előzmény: morticia addams (149)
enginer Creative Commons License 2000.08.23 0 0 151
Nem!
(Nekem kurvára gyanús amikor valaki ezt a kormányt dicséri.)

Előzmény: morticia addams (137)
morticia addams Creative Commons License 2000.08.23 0 0 150
ja, es szviitdriiimsz:))
Előzmény: ben de kinn is (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!