A TV2 úgy , ahogy van, kimaradhatna az életemből. Nem kéne gyorsan csatornát váltanom, ha nem lenne beállítva. Persze én nem is nézem, atöbbiek miatt van berakva. Ugyanez a véleményem az rtlklubról is. Csak butítják az embereket.
Az egész úgy kezdődött, hogy a tv feladata a "valóság" bemutatása a nézőknek. Csakhogy ezek, és az ezekhez hasonló adók továbbmentek, és azt gondolják, hogy az a valóság, amit ők mutatnak, így bármilyen hülyeséget el tudnak hitetni az emberekkel, mert azok azt hiszik, hogy a világ tényleg olyan, mint amilyennek a tévében látják. A kereskedelmi adók egy olyan giccs- és álomvilágot teremtenek a nézők közé, hogy aztán a tévéfüggők nem tudnak meglenni nélküle. A magyar emberek mostanában tanulják meg, hogy micsoda hatalmat jelent a média, de a média irányítói pár lépéssel előttünk járnak, és úgy manipulálják a nézőket, ahogy akarják.
az én véleményem az adóról: egyszerűen nem jó! Finoman szólva :-) én az rtl-t sokkal jobban szeretem de ez csak az én szubjektív véleményem de a tv2 stílusa és az ott lévő emberkék 90%-a nagyon beképzelt! A tegnap esti apróságot én is láttam, közben egy chat-klubban élőben kommentáltunk :-))) Szerintem az a tegnap esti műsor egy nagy káosz volt, lehet hogy a nagy meleg miatt de sok baki volt de azért olyan hogy telefoncsörgés! Na az volt mindennek a teteje, ehhez képest Lacika anyázása... Amúgy sajnáltam, az a bunkó Pálffy jobban megérdemelt volna egy ilyen szitut...
Túl gyorsan tértek vissza a múltból, így kicsúszott a száján, hogy "kurva jó, azt mondják fél perc...", aztán meglátta magát a monitoron. :) Kíváncsi voltam, elpirul-e vagy bocsánatot kér, de semmi, biztos így kell, hogy hamar elfelejtsék a nézok, vagy azt higgyék, rosszul hallották.
Sokkal cikibb volt késobb, amikor azt sikerült alámondani az elindított anyagnak - melyen o olvasott fel okasan valami hírt -, hogy "ezt már felvettük elore". Ilyen után valami fegyelmi, vagy ejnye-bejnye becsúszik?
Az RTL is lop, csak külföldrol, filmjeik szarok, a Halóvilágot egyre késobb-korábban adják, hogy az a 3-4 álmatlanul forgolódó nyugdíjas is lemaradjon róla. Megdöbbento, hogy még itt tartanak, miközben a reggeli musorban meg feszítenek, hogy ok a legfrissebb híreket azonnal az internetrol. Kiábrándító, inkább.
h8