Keresés

Részletes keresés

Rigor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 9
Nah csak sikerült végül:)
Előzmény: Rigor (7)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.27 0 0 8
Sziasztok!Itt van nálunk egy vendég és úgy hadjtam ott a gépet hogy kikapcsoltam,és ő kapcsoltba és nyomkodott gépezett,és a képernyőm nem először miatta elhomályosodott azaz egyszerűen fogalmazva homályos.Nem tudnátok vmit javasolni hogy hogy lehetne megcsinálni?
Rigor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 7
A kardomba dőlök, de nálam nincs ilyen. Vst és DX effektek igen, de hangszerek sehol... Igazából midi sávok alatt szeretném kicserélni a hangszert egy vsti-re amiben jobb minőségű hangszerek vannak. Cubase-be ez gyerekjáték, itt pedig sehogy sem sikerül..:((( de azért köszi..
Előzmény: Human Positive (6)
Human Positive Creative Commons License 2004.10.27 0 0 6
Rigor: Klikkelj duplán egy Audio Instrumentre, ekkor bejön az Environment ablak. Itt egy sávon a hangerôpotméter felett valamivel van egy kis négyzet, amin ha lenyomva tartod az egér bal gombját akkor feljön egy legörfülô menü, a Logic menüpontnál a Logic saját hangszerei jönnek be, a VST menüpontnál a VST instrumentek.
Rigor Creative Commons License 2004.10.27 0 0 5
Régóta nem nyúltam Logic-hoz, most megtettem, és egyszerűen képtelen vagyok felidézni hogy kell előcsalni a vst hangszereket. Mert hogy marhára nincs szemelőtt hogy honnan kéne, és sem a help, sem a manual nem írja le egyértelműen. Világröhej.. pedig nem vagyok hülyegyerek, a Blenderrel például manual nélkül boldogultam, de szégyen és gyalázat, ez most kifogott rajtam...
LeslieMusic Creative Commons License 2004.10.26 0 0 4

Szia MIDITOM!

Mail ment!

Előzmény: MidiTom (3)
MidiTom Creative Commons License 2004.10.25 0 0 3
Szia!

A nevet hallottam, a cuccot konkrétan nem ismerem. Ha olcsó drótnélküli miksi kell, akciós Monacor (féláron) ügyben tudok segíteni. Küldj egy mailt, ha érdekel!
Előzmény: LeslieMusic (2)
LeslieMusic Creative Commons License 2004.10.24 0 0 2

Szia MIDITOM.!

 

Wirelles Mikrofont szeretnék venni. Ismered-e az  RH SOUND nevet. 187.xx MgHz en müxszik. Az átviteli frekit nem adják meg sajnos. Ha tudsz valamit róla, kérem írd meg a véleményed. ( az ára nem olyan borzasztó!)

Köszi   Leslie Music

MidiTom Creative Commons License 2000.08.17 0 0 1
Qkac,
A GUS PnP midi bemenetét egy csomó progi nem jól kezeli. A dolog részletes (csontig) rágását megtalálod itt a fórumon. Ha nincs időd sokat kutakodni, akkor pedig nézd meg Sancho weboldalát!
Előzmény: Qkac (-)
Milk Creative Commons License 2000.08.17 0 0 0
Az Outputon 0 jel fog bemenni, hmmm...? Nem kéne inputot is beállítani? :)
Előzmény: Qkac (-)
Qkac Creative Commons License 2000.08.17 0 0 topiknyitó
Szóval. Én tök kezdo vagyok és most van egy casio ctk 551-es billentyum meg Gus PnP-m. Rákötöttem a gus gameportjára a billentyut, majd a windowsban beállítottam, hogy új Midi hangszer > Kiválasztottam az ultrasound midi outputot (ez volt az egyetlen választási lehetoség) > majd adtam a hangszernek egy nevet.
Ezután kipróbáltam a Cakewalkban a felvevést, de nem ment.
Kérlek, segítsetek, hogy mit, hogy kell beállítani, hogy menjen! Kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!