Keresés

Részletes keresés

Görcs Creative Commons License 2001.08.05 0 0 10
Járja az országot néhány apró termetű, talán dél-amerikai származású zenész, akik elsősorban pánsíppal, "pici" és normál gitárral és mindenféle csörgő-zörgő ritmuscsinálókkal játszanak profi latin-amerikai zenét. A zenélés mellet mindenféle ékszereket, karkötőket, pánsípokat és persze a kazettáikat is árulják. (Az egyik címe 'Mensajero'.) Évek óta a Balatonnál találkozom velük, van köztük egy magas göndörhajú magyar csaj is. Tudja valaki, mi a nevük? Hasonló stílusú zenét játszott a Los Andinos együttes is. Tudtok ehhez hasonló együtteseket ajánlani? És ha már itt vagyok, megkérdezem: mennyibe kerül manapság egy eredeti pánsíp, és mire érdemes odafigyelni a vásárlásakor?
Köszi: Görcs
SZ.I. Creative Commons License 2000.08.17 0 0 9
de tudod nosferato, hogy en milyen egy segito ember vagyok!:)
Előzmény: nosferato (7)
SZ.I. Creative Commons License 2000.08.17 0 0 8
:)
igen!
:)
Előzmény: nosferato (7)
nosferato Creative Commons License 2000.08.16 0 0 7
SZ.I. - mindeketten tudjuk hogy a Lánchíd ünnepség legnagyobb sztárja Uhrin Benedek volt, nem pedig pár "nőcske a vizirevüből"
Előzmény: SZ.I. (6)
SZ.I. Creative Commons License 2000.08.16 0 0 6
talan a fopolgarmesteri hivatalnal, vagy a kulturalis miniszteriumnal erdeklodj! valamelyik a ketto kozul, de inkabb demszky szerintem.
Előzmény: ruhk (5)
ruhk Creative Commons License 2000.08.15 0 0 5
Hol talalok valamilyen adatot a szervezokrol?

ruhk

Bure Creative Commons License 2000.08.15 0 0 4
Dúdolj egy kicsit, hátha rájövünk!:)
Előzmény: ruhk (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.15 0 0 3
Wolf Kati énekelte anno, még kislányként a Hipp hopp, jön Vuk című dalt, amit a papája írt.
Előzmény: ruhk (-)
SZ.I. Creative Commons License 2000.08.15 0 0 2
http://www.netkapu.hu/read.php?cikk=24113

ez egy cikk az unnepsegrol, van benne egy-ket nev. esetleg gondoltal arra, hogy a szervezoket felhivd telefonon? baromi gyorsan meglenne az eredmeny szerintem.

Előzmény: ruhk (1)
ruhk Creative Commons License 2000.08.15 0 0 1
valaki mas?!
newgolddream Creative Commons License 2000.08.15 0 0 0
Sajnos halványlila a gozöm...

bocs

Előzmény: ruhk (-)
ruhk Creative Commons License 2000.08.15 0 0 topiknyitó
Lehet, hogy nem is egyuttesrol van szo, csak 4 lányról. A lenyeg, a Lanchid x eves alakalmabol rendezett unnepsegen leptek fel a tuzijatek utan a budai oldalon. Soul, funky, RnB számokat énekeltek, egy énekes és 3 vocal felallasban. A baratom szerint az enekes Wolf Kati volt, Wolf Peter szinesz lanya (en meg nem hallottam rola), de ez nem biztos. Sajnos sehol nam talaltam meg az unnepseg programjat, pedig annyira jok voltak...

Kerem, ha valaki tudja, hogy kikrol beszelek, irjon!!!

Koszi,

ruhk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!