Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Ferra430 Creative Commons License 2015.03.07 0 0 21

A 3. ker. ben Bécsi ut 170.  alatt, (narancssárga épület) van egy nagyon jó mosó oda járok pár éve, olcsó és nagyon szakértő mosás van. meg van a tel számuk is 2409300

leftycar Creative Commons License 2013.02.23 0 0 20

Hello. Eltelt már azóta egy kis idő. Azóta feladta a Niagara. Lassan egy hónapja újra megnyitott. Megbízható precíz emberekkel. Felújították a mosót. Az árak is elfogadhatóak, SŐT. Próbáljátok ki egyszer! A gépi mosó közel nem tisztítja le az autót ahogy az ember keze.

Előzmény: Fecó 76 (19)
Fecó 76 Creative Commons License 2011.12.27 0 0 19

Sziasztok Srácok!

Ha igazán rossz kézi autómosót szeretnétek látni nézzetek be a Gyömrői és a Sybrik Miklós sarkán lévő mosóba! Ez egy Shell kúton van régen gépi mosó volt. Akkor még szebb napokat látott! Szar munka,szar felszerelés. A silány minőségü vegyszereket még vagy 100-szorosára higitják semmit nem érnek a kiszolgálás kritikán aluli. Szóval bóvli...Valószínü nemsokára csődbe megy,nem véletlen. Kerüljétek nagy ívben!!! A cég neve Niagara 2005 Kft. Szóval csak szerettem volna,hogy nehogy pórul járjatok VIGYÁZZATOK! Vannak még ekkora silány cégek!

Örülök ha segíthettem sziasztok Feri.

khatru Creative Commons License 2011.09.30 0 0 18

Zuglóban a Vezér út- Szugló út sarkához közel, a Hotel Lucky szálló mellett van egy kézi autómosó és autókozmetika. Olcsóak, mert egy alap külső-belső mosás 2350 Ft. A polírozás pl. 12500 Ft, a kárpittisztítás 8400 Ft. Én négy éve járok hozzájuk a Golfommal. Van honlapjuk is: www.vezermoso.hu

Fearless85 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 17

Sziasztok!

 

Tud valaki olyan kézi autómosót a belvárosban vagy a XIII. kerületben, ahol az illető maga moshatja meg az autóját, nem pedig mások mossák azt előre kialakított több ezer forintos csomagok alapján? Tudjátok olyan pénzbedobós kézi mosóra gondolok.

 

Előre is köszi a válaszokért!

nadasilva Creative Commons License 2010.10.15 0 0 16
Sziasztok,

A Belvárosban találtam egy nagyon jó helyet a Holló u. 6-ban ( VII.ker.) közvetlenül az EZ Parkolóház mellett a -1-es szinten. Amikor a belvárosban van dolgom, egyeztetek
velük egy időpontot, elintézem az ügyeimet és haza felé már tiszta autóval megyek,
és a parkolás is megoldódott:-) ,látom ezt már mások is megemlítették...
Nagyon profin dolgoznak, és ami nem "lehetetlen" egyedi kérés, azt is rugalmasan kezelik, legalábbis személy szerint még nem nagyon találkoztam ilyen hozzáállással.

Madárürüléket próbáltam eltávolítani a motorháztetőről, nem sikerült, és ők úgy eltüntették, mintha rajta sem lett volna.

Vannak kedvezményes csomagjaik is, és úgy tudom, hogy "flottás" rendszeres mosásnál lehet velük beszélni az árakról...

Egyébként a honlapjuk: http://holloautomoso.hupont.hu címen érhető el.

Jó mosatást mindenkinek!

nadasilva

Jó Mosó Creative Commons License 2010.04.22 0 0 15
Szia DiMEO!
A Jó Mosóban igen...
Jelenleg akció van, külső-belső mosásra együtt...
Kukkantsd meg a weboldalt: www.automosas.5mp.eu és nézd meg a kedvezményes bérletek árait is.
De ha elmész és ezt a kérdést felteszed, megtalálják az igényednek legmegfelelőbb árat biztos vagyok benne.
Előzmény: DiMeo (14)
DiMeo Creative Commons License 2010.04.16 0 0 14
Sziasztok! Van egy kis cégem, és három autónk is. Szerintetek lehet valahol cégesen kedvezményesen mosatni autót? Előre is köszi!
Jó Mosó Creative Commons License 2010.03.30 0 0 13
És van egy a XIV. kerületben Fogarasi út 127-ben, most volt üzemeltetőváltás.
www.automosas.5mp.eu
IndiaRomeo Creative Commons License 2009.03.29 0 0 12
Újpalota Szentmihályi út/Erdőkerülő u. sarok, a VIII.-ban a Klinikák mögött is van és a Kertész utcában a volt Főtaxi kzp-ban.
wizardt Creative Commons License 2009.03.28 0 0 11

Sziasztok,

 

Ez nem hírdetés akar lenni, mielőtt mindenki letámadna.. :) Csak gondoltam megosztom mire bukkantam..

 

Ingyenes 1.500.000 Ft. értékű nyereményjáték!

 

Nézzétek meg: http://kezimoso.weboldala.hu/

Cloaca Maxima Creative Commons License 2007.07.20 0 0 10
Közvetlenül a Déli mögött van egy parkolóház, abban egy mosó. Remélem, az alvázat és a motort is meg tudják csinálni.
Előzmény: inside81 (9)
inside81 Creative Commons License 2007.04.12 0 0 9
Nekem olyan kellene ahol alváz és motormosás is van Óbuda Mammut térsége, szóval itt belbudán. Tudtok valamilyet?
Herbie_ Creative Commons License 2001.01.06 0 0 8
XVIII. ker. Nagykőrösi út ? az egyik buszmegállóban.A Nagybani után van egy vasúti átjáró,onnan már látszik.Kék-sárga.Egy hibája van.Állandóan sor áll előtte.
Flex Creative Commons License 2000.08.14 0 0 7
Bar ez az autos forumba valo:
A XIV kerulet mellett a X-ben van automoso. Ha mesz a Kerepesin a Nepstadion fele, a BNV utan elvalik az ut, jobbra a Tesco van, egyenesen a stadion, balra pedig a vasuti toltes mellett el lehet kanyarodni. Azon az uton kell vegigmenni, feluton balra ott lesz egy kezimoso, 650 egy normal mosas, negy srac esik neki az autonak, szivaccsal, kefevel, gozborotvaval, meg a falcokat is kitakaritjak, a vegen meg szarvasborrel az egesz autot atdorzsolik.

Amugy ha van idod es nem oltonyben vagy, ajanlom a legtobb kutnal talalhato gozborotvas kezi mosast. Az OMV-t szeretem, ott a moso programnal meleg vizzel egyutt jon a hab, es eleg eros a gozborotva ereje. 300 Ft-bol szepen le lehet mosni az autot.

Yoo Creative Commons License 2000.08.14 0 0 6
A Kerepesi úton van egy, azt hiszem, XVI. kerület, nem messze az Örstől, és van egy a Bécsi úton, az elég jó hirű.
Szegedi boszorkány Creative Commons License 2000.08.14 0 0 5
Bocs, nem pont a Csalogány - de azt jobbani ismerik.
A Hattyú u. és a Kapás utca sarka, Pryma autószerelde. Elég rendesen dolgoznak
Boszi
Előzmény: nihilnimis (4)
nihilnimis Creative Commons License 2000.08.14 0 0 4
Blama, de ott lakom... Hol van pontosan?
Előzmény: Szegedi boszorkány (3)
Szegedi boszorkány Creative Commons License 2000.08.14 0 0 3
Az első kerület - Csalogány utca nem jó?
Szia
Előzmény: sch_p (-)
robicsek Creative Commons License 2000.08.14 0 0 2
mindegyik nagyobb szállodában. kempinski, Interconti, Marriott. stb. Ha mosatsz, akkor a parkolás is ingyenes (ami egyébként elég huzós).
Ha a Belvárosban van az embernek pár óra dolga, elég jó megoldás - csak előre be kell jelentkezni.
és jók.
mulder_ Creative Commons License 2000.08.14 0 0 1
Tétény.. Asszem a Vágóhíd utcai 3-as megállónál is van. Vagy vhol a környékén..

mulder s.a.

Csokis Creative Commons License 2000.08.14 0 0 0
IX. kerulet, Kinizsi utca. Valami garazs.
Előzmény: sch_p (-)
sch_p Creative Commons License 2000.08.14 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
A Budafoki úton kívül egyet sem tudok. Zuglóban pl van?
Segítségeteket előre köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!