Keresés

Részletes keresés

OutSider Creative Commons License 2000.08.15 0 0 5
tippe=tippek
OutSider Creative Commons License 2000.08.15 0 0 4
Kösz a tippet utána nézek. A stop hmm legalább 15 éve nem próbáltam (vén öreg f*ószer vagyok).
Egyéb tippe, ha már ott vagyok?
Üdv
OutSider
Bocicsoki Creative Commons License 2000.08.14 0 0 3
Akármennyi is az pontosan, az biztos , hogy a Tihany Travelsnél a legolcsóbb a buszjegy Nyugat-Európába, mondjuk nem a 2000-es autóbuszkiállításról hozták el egyenesen a járganyt, de ki lehet bírni. Én pár éve utaztam velük Amszterdamba, és jóval olcsóbbak voltak mint más egyéb possibility (Eurolines, vonat stb). Persze ha nem sikerül kocsit szerezned ez csak akkor aktuális ( a stop az nagyon gáz neked???)
Előzmény: nyman (2)
nyman Creative Commons License 2000.08.14 0 0 2
Brusszelig mar oleg ocson (asszem ugy 13 kHuf) lattam jegyet a tihanyi travelnar, vagy melyiknel brusszelbe. A felteteleket nem tudom. De ha van interail jegyed, akkor a zonaig adnak kedvezmenyzt,
Előzmény: OutSider (1)
OutSider Creative Commons License 2000.08.14 0 0 1
Hát a szervezés terén azért nem a 0-ról indulok, legrosszabb esetben busszal megyek :))
Out
alexandrosz Creative Commons License 2000.08.14 0 0 0
Nem 0 vállalkozás, csak így...:o))))
Előzmény: OutSider (-)
OutSider Creative Commons License 2000.08.14 0 0 topiknyitó
A jövő hét végén szeretnék elindulni egy nagyobb európai túrára (Amszterdam-Brüsszel-Párizs-London), és ehhez szeretnék esetleg betársulni egy Hollandiába autózóhoz (onnan már volna inter-rail jegyem), illetve hasznos ötleteket is nagyon szívesen fogadok.
Üdv
OutSider

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!