Keresés

Részletes keresés

tangerine Creative Commons License 2000.10.16 0 0 11
Cikkes!

Szerintem vagy rosszul van beallitva, vagy nem megfelelo az internet elofizetesed. Nem hinnem, hogy maga a kartya lenne rossz.
Nezz be ide is:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9006860&uq=637

udv: Gab

Előzmény: cikkes (10)
cikkes Creative Commons License 2000.10.15 0 0 10
A következő:

Ismét csak tanácsot kérnék, vagy is inkább tapasztalatot gyűjtenék.
Nemrégiben vettem egy 128k-s ISDN kártyát (1 hete)
viszont ez a kártya nekem csak 64k-n üzemel.
Mi a véleményetek erről, ez elfogadott dolog lenne?
Azt már előre tudtam még mielőtt megvettem volna, hogy teljes ebességgel nem fog menni, de azt nem gondoltam, hogy a kártya névleges sebességének csak a felét fogja teljesíteni!
Szóval mi lehet a gond most a kártya lenne rossz, rosszul lenne beállítva, vagy az ISDN vonal nem képes többre, vagy mind a három egyszerre?

cikkes Creative Commons License 2000.09.24 0 0 9
Továbbra is várnod kell a tanácsra, sajna ebben nem vagyok jártas, én csak netezéshez használom az ISDN-t, fogalmam sincs az ISDN-es telefonokról.
Van egy srác aki ezekkel foglalkozik, meg is van az e-mail címe, majd meg is adom neked csak az Egonon van a címeim között az meg most nekem nem működik, de mihelyt jó lesz megadom neked.
MrPete Creative Commons License 2000.09.19 0 0 8
Én is szeretnék tanácsot kérni. Hol vegyek olcsóért ISDN telefont?
miKEy Creative Commons License 2000.08.12 0 0 7
na nekem Dual ISdn em van matávtól vettem a Fritz! kártyát és nagyon király szerintem.. megbizhato, kivéve a Windows :),néha hiba kod jön ki, azt irja.nem tud kapcsolatot létesiteni a távoli számitogéppel, na akkor hálókártya letilt, utána megy megint, néha azért kiszokta irni még..bár ez lehet már télleg a matáv hibája,256 kb/sec rulez csak drága 300 Ft egy nap..ha nem általány dijas....
döbrögi Creative Commons License 2000.08.12 0 0 6
EICON DIVA kártya (ezt adja a MATÁV akciósan az előfizetésekhez), illetve külső EICON DIVA T/A.
SCI-Modem Kft.

Viszont olyan nem nagyon van, amire te gondolsz, mert az analóg modem nem ugyanaz, mint az ISDN modemnek nevezett eszköz. Külső ISDN eszköz csak azért van, hogy a régi analóg cuccaidat (telefon, fax) továbbra is tudd használni.
Ha jól értem, akkor neked a fali NT-n van analóg csatlakozó is. Esetleg szóba jöhetett volna az ISDN2+Net szolgáltatás, amikoris a fali dobozon van egy RS232, soros port is. Az meg mehet a COM1-be bele.

Marad a belső kártya. Jó az.

Az ISDN eszközöket csak a marketingesek miatt hívják ISDN "modem"-nek! Mivel minden digitális, nincs mit modulálni-demodulálni, mint az analóg telefonvonalak esetében. Viszont a felhasználó nem ijed meg az újabb, négybetűs rövidítéstől.

döb

4ndr3w Creative Commons License 2000.08.12 0 0 5
Taicom IS128PCI belső modem, nekem megy 98 és NT4 alatt.
-netezés 64/128k-val
-FAX
-hívószám kijelzés
-üzenetrögzítő funkció (megfelelő szoftverrel)

Ez a legolcsóbb, amit Pesten találtam. Én 9600 HUF-ért vettem. Itt kapható:
http://www.depo.hu/termek.php3?id=4301

És a tapasztalataimat elolvashatod a kövekező topik 115. hozzászólásában:
http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9006860&uq=130

don tunante Creative Commons License 2000.08.12 0 0 4
cikkes:
a belső passzív kártyák már 10 eFt-nál kezdődnek (ha olcsón akarod megúszni és csak netezésre kell egy olcsó belső kártya is elég), a külsők kb 40-nél
a legnagyobb telefonszolgáltató is árul több félét is (minimális leírás is van a honlapon), számítástechnikai üzleteket is érdemes megnézni (depo)
a 33,6-os modemhez képest jelentős gyorsulást érzékelhetsz majd, 64k-s csatlakozással kb 7,5kByte/s, 128k-snál 14-15kB/s letöltési sebességre számíthatsz jó kapcsolat esetén
nekem AVM kártyám van, jól bevált, ezzel könnyen lehet faxolni is
wizes Creative Commons License 2000.08.12 0 0 3
Több topic van ami jó!
cikkes Creative Commons License 2000.08.12 0 0 2
Én az áráról annyit hallottam, hogy a belső (kártya) az olyan 20 rongy körül van, még a külső hozzávetőleg 50 rugó.Erről a topik nyitás azaz tegnap óta szereztem infot. Amúgy mennyire nyerő ez az ISDN, már úgy értem, hogy mennyire lehet érzékelni a gyorsaságot egy digitális modemmel?
Pl. mit tud letöltésnél, vagy mondjuk online dolgoknál (videó pl.),vagy egszerűen szörfözésnél?
Kinek mennyire vált be?
noidea Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1
Sok helyen láttam, ha márkásabbat akarsz (az sem drága), akkor az ASUS-nak van ilyenje, olcsóbb, mint a rendes modem. nézd meg pl. a Macroda-nál, de máshol is érdemes.
Előzmény: cikkes (-)
kaviat Creative Commons License 2000.08.11 0 0 0
én ut0ljára a matávnet-nél olvastam erről a cuccról és a dijcsomagokról is.. /valahol 20 rugó alatt volt a vas ára, bár az hogy belső vagy külső arra nem emléxem már/

.kav]4t r.e.b.

cikkes Creative Commons License 2000.08.11 0 0 topiknyitó
Pár napja van ISDN-em és egyenlőre csak a régi analóg vonalról működő 33.6-os modemem van még hozzá. Szeretnék tanácsot kérni, hogy hol és milyen áron lehet beszerezni ISDN-hez digitális vonalra csatlakoztatható modemet (Főleg külső modem érdekelne de érdekel a belső is) és, hogy az interneten hol van ilyen modemekről információ, lehetőleg magyar nyelvű (ha van ilyen).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!