Keresés

Részletes keresés

GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.27 0 0 79352

GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.27 0 0 79351

Célegyenesbe fordult a beruházás – Napról napra nő ki a földből a gödöllői versenyuszoda

https://szolgalat.com/celegyenesbe-fordult-a-beruhazas-naprol-napra-no-ki-a-foldbol-a-godolloi-versenyuszoda/

GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.27 0 0 79350
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.27 0 0 79349
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.27 0 0 79348

Jövő őszre készülhet el a gödöllői vasútállomás épülete

http://godolloihirek.hu/cikkek/2019/12/13/f-kuszban/jovo-oszre-keszulhet-el-a-godolloi-vasutallomas-epulete

Bumburnyák Creative Commons License 2019.12.26 0 1 79347

..ez nem egyéni pech, én sem így fogtam fel..hanem az egész eljárás háborít fel..

Előzmény: GödöllőiMágus (79346)
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.26 0 0 79346

Ez nagy pech! Sajnállak emiatt! :(

Én viszont december 22-én egy nagyon jó Opitz Barbi koncerten vehettem részt a főtéren! :)

Előzmény: Bumburnyák (79345)
Bumburnyák Creative Commons License 2019.12.21 0 1 79345

..a kastélyban rendezett hétvégéről beszélek..

..a pálmaház felől jöttünk, négy házaspár (valamennyi házaspár hagyományosnak tekintendő, férfi-nő) és a csoport fele a jobb oldali úton haladt, a másik fele megnézte a kis tavat, és így bal oldalról ért a bódékhoz, ahol nagy meglepetésre sétáló jegyet vetetett velünk a morcos hölgy..fejenként 500 ft-ért..és hozzátette, ez bent aztán levásárolható..megjegyzem a jobb oldalon érkező barátainktól senki nem kérte a sétáló jegy megvételét, igaz volt valamiféle kordon, de az épületnél az félre volt húzva, és boldog boldogtalan mászkált ki-be, anélkül, hogy jegyet kellett volna vásárolniuk..és, mivel az a pálmaháztól a rövidebb út a kastélyudvarhoz, ott jelentősen többen is közlekedtek..

..ezt még megemésztettem volna, de az első árus felvilágosított, a sétáló jegyeket csak "kastélyos" üzletekben lehet jóvá íratni, náluk nem..

..az már csak hab a tortán, és egyéni szoc probléma, hogy a kastély cukrászdájában elfogyasztott süteményeink és üditőink ára 1.800 forint volt, így jóváírásra nem kerülhetett sor..

..tehát ha valami majom eldönti, hogy a belépésért fizetni kell, akkor talán azt is megoldhatná nagy igyekezetében, hogy minden idelátogató delikvens fizessen is, bár nem nagyon értem, miért is kellett fizetni, a horror árú helypénz nem bizonyult elégnek, vagy már ennyire szarul áll a kastély..?   ..az árusok száma évről évre csökken, a külcsin és a belbecs sem felel meg az ünnep előtti várakozásnak, a pálmaházba nagyon szerttünk járni ilyentájt, de most annyira zsúfolttá tették a kis karácsonyi szobácskát a sok áruval, hogy lépni sem lehetett..

..én így láttam..

Előzmény: GödöllőiMágus (79343)
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.20 0 0 79344
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.18 0 1 79343

Csak nyugodtan írd el, én kíváncsi lennék rá! :)

Előzmény: Bumburnyák (79341)
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.18 0 0 79342

Egyébként is félplayback koncertek vannak, de azért a hazai énekesek közül igazi sztárok jönnek el Gödöllőre! Lehetne több bodega is, de a hangulata jó a vásárnak... Gémesinek ez jó húzása volt, bár ilyen olcsón nem sok embert lehet megvásárolni!

Előzmény: ErkölcsTan (79340)
Bumburnyák Creative Commons License 2019.12.17 0 1 79341

..tudnék egy-két keresetlen szót szólni az idei adventi piacokról, de azt hiszem, teljesen hiábavaló lenne..

Előzmény: GödöllőiMágus (79339)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.12.17 0 0 79340

A parasztvakítás, az be szokott mindenütt jönni valóban.

Ez az időszak nem évezredek, hanem év tízezredek óta

a téli napforduló, azaz a FÉNY Újjászületésének ünnepe.

Csak hát a központilag vezérelt ideológiák mindig is alkalmasak volta a

nép megvezetésére és megtévesztésére és  csordában való terelésére.

Így volt az a régibb és így van ez most az újabb önkényuralmi rendszerűnkben is.

Előzmény: GödöllőiMágus (79339)
GödöllőiMágus Creative Commons License 2019.12.16 0 0 79339

Most a szokásosnál grandiózusabb az Adventi vásár! De kell is a népnek a kenyér és a cirkusz! A koncertek és a filmvetítések jó ötletnek bizonyultak! De Hatvan városa így is fényévekkel van előttünk ebben is! :o

Bumburnyák Creative Commons License 2019.11.22 0 0 79338

..jellemző, hogy közvetítés két óra elteltével egyszerűen megszakad..

Előzmény: ErkölcsTan (79337)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.22 0 0 79337

Gödöllő Város Képviselő-testületének 2019 őszi közmeghallgatása - videó

Hiányolom én is a teljes anyagot és végre egy valódi közmeghallgatás, mert az általam megnézett régebbiek jellemzően inkább "közmonológok" voltak csak jellemzően. Ami nekem fura és szívesen tájékozódnék benne alaposabban, ami a közbeszédben terjed szám a városháza lebontásának összegéről, az köbö ezek szerint közel elég lett volna egy új városi uszoda, vagy sportcsarnok felépítésére. Itt azért erősen felvetődik az érték aránytalanság. Tisztázni lenne érdemes.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.16 0 0 79336

Gondolkoztam és némileg tájékozódtam is a javaslatom gyakorlati kivitelezhetősége felől és úgy néz ki, hogy Gémesi túlment már azokon a határokon a hatalmi technikáiban, nagyon sokaknál amikor értelme lenne elfogadni bármit, akár Gödöllő város érdekében is, ami egyben az ő további hatalmon maradását is segítené egyben.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.09 -1 0 79335

IGe:

Független politikai elemző vagyok ebben a kérdéskörben, köbö két évtizede nem járok semmiféle szavazásra, de neked jelenleg ingyenes és kéretlen tanácsadód leszek most Csaba! Ha nagyon nem tetszik legfeljebb jelzed és lelépek, vagy mint Gémesi egyszerűen letiltasz. Nekem egyikőtök sem "angyal", de nem is "ördög". /// Tehát mit kellene szerintem tenned? - Nos jelenleg az, van, ami van .... de lehetne ez másként is. Gémesi jó amatőr színész és a Béke Gongos előadása bizony megfogó volt. Tehát aki színjátékot emel más ellen, az színjáték által is vészen el .... Bizony be kellene egy megfelelő napsütéses napon állnod azon gong elé és készíteni egy 2-3- max 4 perces videót. Csak annyit kellene köbő mondanod. Ha Gémesi jobb keze valóban ki vagy nyújtva feléd és azzal nem a farkát vakarássza inkább a zsebében, akkor bele csapnál. Csak hát akkor ha a Gödöllő városért közösen kell tenni, akkor bizony dukál neked az egyik alpolgármesteri hely. Nem harmadik, hanem a kettő közül az egyik, amit javítani illik. Ez lenne a BÉKE, a többi más meg KAMU.

Előzmény: ErkölcsTan (79334)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.09 -1 0 79334

A saját fb oldalán is fél társalogni lényeges dolgokról.

Csak a hajbókolást hagyja meg szinte.

Ami vele volt ottani párbeszédünk azt is törölte.

Így a javaslatom most ott van Kolozs Csaba képviselő oldalán.

Előzmény: Szőcs József (79333)
Szőcs József Creative Commons License 2019.11.05 0 0 79333

Ez a személyes megbeszélésre invitálás bevett szokása. Ha bárki nyilvánosan felvet valamit, min kéne változtatni, mit kellene megcsinálni, mindig az a válasza, miért nem neki szóltál privátban, az ajtaja mindenki előtt nyitva áll, stb.

Az ottani beszélgetésnek aztán se tanúja, se más bizonyítéka.

Egyáltalán nem csoda, hogy fél a nyilvánosságtól.

Előzmény: ErkölcsTan (79332)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.11.02 -1 0 79332

Köbö négy-négy váltott építő jellegű hozzászólásom volt Gémesivel az adott "Béke-Gong" videó alatt a f@szebuk oldalán, amely végén személyes megbeszélésre invitált. ((( ??? !!! fél a nyilvánosságtól? Mit akarhatott, amit csak négyszemközt lehet? ))) Amit kihagyom szóhasználattal jeleztem felé, hogy nem élnék vele. Mostanra úgy látom, hogy eltüntette a nyomát is, törölte.

- Na itt a bizonyíték, hogy miért nem érdemes bízni jól felépített színjátékokban.

- Kíváncsi leszek rá, amikor  Kolozs Csaba is beáll a  "Béke Gong" elé egy videóra és ott mondja el a válaszát.

Előzmény: ErkölcsTan (79325)
MémKép Creative Commons License 2019.10.31 -1 0 79331

Közel két évtizede nem járok semmiféle szavazásra.

Már kértem hivatalosan  is az Országos Választási Bizottságtól a

választási listáról való törlésemet.

Ebből következően lobbizni sem lobbizok senkinek sem.

Egy dologban volt szerepem.

4  évvel ezelőtt én voltam, aki megóvta a gödöllői választást csalás és megtévesztés miatt.

Mert a Lokálpatrióták közé civilnek látszó ás álcázott párembereket bújtattak.

Annyi lett az eredménye, amint látod, hogy most már nem lehetett eljátszani többször ezt a trükköt.

Most a KDNP-sek és a F.MPSZ-ek már Gémesi "csicskásaiként", hanem külön indultak.

Tisztult némileg a helyzet.

Persze még így sem eléggé.

Előzmény: Bumburnyák (79330)
Bumburnyák Creative Commons License 2019.10.31 0 0 79330

..a mondatot nem neked címeztem, hanem azoknak, akik a lista első helyére tették ezt a mocskot.. (na persze, ha ebben szereped volt..)

Előzmény: ErkölcsTan (79328)
MemetikaTan Creative Commons License 2019.10.30 0 0 79329
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.10.30 0 0 79328

Még nem, de már vannak erkölcsi vívódásaik.

Az utolsó mondatod kár volt nekem címezni ...

csak független politikai elemző vagyok a témában.

Előzmény: Bumburnyák (79327)
Bumburnyák Creative Commons License 2019.10.30 0 0 79327

..gondolom, ennek hatására Bajkó Norbert azonnal visszaadta mandátumát, és Gémesi György is buzgó mea culpába kezdett, és megkezdte tárgyalásait egy új alpolgármester megválasztása érdekében..

:-)))))))))))))))))))))))

..tetszettek volna kicsit körültekintőbbek lenni a lista összeállításánál..!

Előzmény: ErkölcsTan (79326)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.10.30 0 0 79326
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.10.28 0 0 79325

Előzmény: ErkölcsTan (79324)
ErkölcsTan Creative Commons License 2019.10.26 0 0 79324

Politikai elemzői jótanács: Kormányzati Kapcsolatokért és Állami beruházásokért felelős bizottságiban szerintem Kolozs Csabának csak akkor szabad szerepet vállalni és akkor delegálhatnak bele elnököt, vagy tagot, ha az egyik alpolgármesteri tisztséget korrigálják és az egyiket ő kapja meg. Megoldható és remélem meg is lesz oldva. Ez Gödöllő és a tisztességes és erkölcsös politizálás érdeke is.

https://www.facebook.com/gemesigy/videos/2839882576074076/

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.10.25 0 0 79323

Gödöllő képviselő-testületi alakuló ülés 2019,

de inkább kabaré egy memetikai képben összefoglalva:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!