Keresés

Részletes keresés

baanix Creative Commons License 2000.08.18 0 0 7
Sziasztok!
Felhívtam az INDEX szerkesztőségét. Egy hölgy készségesen elbeszélgetett velem. Az én nyereményem azonban nem 'indexes', hanem 'computer technikás', így csak annyit igért, hogy utánanéz.

Imre.Farago Creative Commons License 2000.08.18 0 0 6
Igen, valoban erdekes a hozzaallas. Az Indexet a profizmusa miatt nagyon csipem, viszont ez furcsa egy picit, valahogy nem illik a kepbe. Na mindegy, remelem sikerrel jarsz majd valamilyen modon.
Ez a topic elegge kihalt, koszi, hogy irtad az "Index Pontvadasz" topicot, mostantol ott figyelgetek.
Szia.
Előzmény: baanix (5)
baanix Creative Commons License 2000.08.18 0 0 5
Köszi az ötletet lehet, hogy meg fogom próbálni.
Öszintén szólva azt reméltem, hogy itt a FÓRUMOK-on megjelenő, (s különösen ha az T.Szerk! topic)
a céget érintő témára reagálnak az Indexnél.

Üdv.

Előzmény: Imre.Farago (4)
Imre.Farago Creative Commons License 2000.08.17 0 0 4
Hali!
Ha a headsetet meg tudtad rendelni, akkor egeszen biztos, hogy volt meg belole. Nem emlekszem mar ra, hogy mennyit ajanlottak fel, viszont ugy vettem eszre, hogy a rendeles az realtime-ban ment. Ha valamibol pl. 2 volt felajanlva es abbol egyet megrendeltel, akkor a kovetkezo masodpercben mar lathato volt, hogy csak egy megrendelheto darab van. Magyarul ha elfogyott, akkor nem tudtal rendelni.
Otlet: szerintem csorogj ra telefonon az Index-re. Lehet, hogy meglepodnek, en meg nem probaltam. Valakivel csak tudsz ott beszelni.
Előzmény: baanix (3)
baanix Creative Commons License 2000.08.13 0 0 3
Elnézést kérek mindenkitől! Még csak most ismerkedem a 'Fórumokkal'.
Volt már egy pontvadász topic , amely 1365 hozzászólásig eljutott és 07.30-án érkezett az utolsó.
Úgy tűnik idáig 'baromi' türelmes voltam, mert nem nagyon háborgattam s szervezőket - meg is lett az eredménye...
Pólót és CD-t nekem is felajánlott az egyik hölgy, de az valahogy nem passzol a jó öreg GA628-hoz.
Az Ericsont kellene megkérdezni, hogy hány headsettel szponzorálták ezt a játékot? Lehet, hogy volt elég, csak mások közelebb voltak a tűzhöz.
Kapott valaki headsetet? Vagy egyéb értékesebb holmit?
Előzmény: Imre.Farago (2)
Imre.Farago Creative Commons License 2000.08.11 0 0 2
Utald at nekem! :)
Roviden annyit, hogy nem emlexem mar arra, hogy hany pontom van, viszont 2 dolgot rendeltem meg (Compaq polo + Index Zsargon) es mind a ketto megjott.
Par dologban valoban gyenge az egesz (pl. levelekre elfelejtenek reagalni, neha benaznak egyet-egyet), de a 2 megrendelt cucc az bezuhant hozzam. Ebben korrektnek tunik.
Bye.
Előzmény: baanix (1)
baanix Creative Commons License 2000.08.10 0 0 1
Nem tudom, át lehet-e utalni pontokat, de a maradékot most szívesen elküldeném Neked.
Előzmény: 1xélünk (0)
1xélünk Creative Commons License 2000.08.10 0 0 0
Nekem 0 pontom van!
Előzmény: baanix (-)
baanix Creative Commons License 2000.08.09 0 0 topiknyitó
Örömmel vettem részt a 3 ismert cég által szervezett 'Pontvadász' játékban. A játék versenyszellemen kívül a nyerés esélyét is kínálta Fortuna szerepének némi csökkentése mellett. Minden jól ment, egészen addig amíg június 1-én az online árúházban vásároltam egy FM-rádióval kombinált headsetet. Az ugyanis nem érkezett meg. Az ügyintéző hölgyek szerint feladták az illető tárgyat postán 2x. És kétszer nem érkezett meg, de a postai feladóvevény sincsen meg 2x. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Csak én jártam így, az összes többi 'pontvadász' boldog és elégedett, szeptemberben újra sorompóba áll a dicsőségért és az ajándékokért? Vagy ez egy honlapra klikkelő verseny volt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!