Keresés

Részletes keresés

Plymouth rock Creative Commons License 2008.07.07 0 0 42
szilvosz Creative Commons License 2000.08.11 0 0 41
hááááát... nem tudom, a gyerkőcök szerintem csak a közeli parkban férnének el, annyi van. inkább nélkülük, ha lehet :)
remélem, tényleg megszokja, és nem lesz sok gond vele.

nick, jó nyaralást és pihend ki magad!

szilvosz.kicsit.talán.jobbkedvű

Lord Iffy Creative Commons License 2000.08.11 0 0 40
JaJa! :o)
Most tényleg akkór gyerköcök is jöhetnek a buliba, vagy csak a kétlábon járók?
Lordy
Előzmény: Yuma (39)
Yuma Creative Commons License 2000.08.11 0 0 39
A buli kutyástól áll??? :)))))) Hááát, érdekes lenne..
nickwarren Creative Commons License 2000.08.11 0 0 38
amúgy különben, hogyha Vanilla meg tud barátkozni a megváltozott feltételekkel akkor remek helyre költöztél :)
én nagyon-nagyon szeretem azt a környéket, rengeteget stonedultam a cimborákkal az utca mögötti kellemes parkban
mondjuk oda nem lehet kutyát vinni :(

nw

Előzmény: szilvosz (37)
szilvosz Creative Commons License 2000.08.11 0 0 37
nagyon köszönöm, olyan megható, hogy ennyien mellettem álltok. kicsit úgy érzem, Ti vagytok nekem és a leányzó...
most még egy darabig mindenen elbőgöm magam, de talán hamarosan jobb lesz.
nem túl nagy a lakás, viszont a buli áll... talán a jövő hónapban sikerül megoldani valahogy. én nagyon szeretném, ha meglátogatnátok!

köszönök mindent még egyszer,
szilvosz

Lord Iffy Creative Commons License 2000.08.11 0 0 36
Sylvie!
Gratula! Egy nagy kalap :o)))))
Biztos Vanilla is megértő lesz és jól fog viselkedni a lakásban.
Azért továbbra is érdeklődünk (mindenki nevében irom) neked kertügyben.
Lordy
nickwarren Creative Commons License 2000.08.11 0 0 35
föl a fejjel stb. képzelj ide bármilyen közhelyet amit csak mondhatnék
a lényeg az, hogy őszintén örülök ennek az apró sikernek is... bízz abban, hogy van aki hónapokig keres albit, mégse jön össze. Neked sikerült!

nw :)

Előzmény: szilvosz (33)
Csilla Creative Commons License 2000.08.11 0 0 34
Szia Szilvosz!
Nagyon örülük hogy legalább félig-meddig megoldódott a helyzeted, nagyon aggódtam értetek. Minden jót!
Előzmény: szilvosz (33)
szilvosz Creative Commons License 2000.08.11 0 0 33
köszönök mindent mindenkinek, egyelőre úgy tűnik, megoldódott minden. továbbra sem mondhatom, hogy boldog vagyok, pedig annak kellene lennem...
a szerződésben 1 hónapos felmondási idő van, a kis házra még mindig pályázom... talán 1-2 hónapon belül sikerül.
Yuma, barbel, mél megy hamarosan, csak dolog is van közben.

és ha beköltözöm, utána csaphatnánk egy egészen kicsi bulit :)

barbel Creative Commons License 2000.08.11 0 0 32
Tök jó, hogy találtál legalább átmeneti megoldást, mert később lehet, hogy többet tudok segíteni, ugyanis egy kollégám (nem tudom, hogy mennyi időn belül, de mostanában ) kiköltözik az albérletéből. Ez Gyálon van, egy kis kertesház-rész, nem tudom milyen állpotban, de rezsivel fizet 40e Ft-ot és valószínű nem gond a kutyi, mert a tulajnak is van.Szóltam Neki, hogy azonnal jelezze, ha kiköltözik és akkor értesítelek rögtön, csak küldd el légyszi emil-ben a telefonszámodat.
Pussz
Yuma Creative Commons License 2000.08.11 0 0 31
Örülök, hogy találtál megoldást, ha átmeneti is. (Mert ugye cél egy kertes valami.)
Tudunk valamiben segíteni még?
szilvosz Creative Commons License 2000.08.10 0 0 30
...tudom, hogy most sok gondom-bajom lesz, és sajnálom a kutyát előre is, hogy milyen lesz neki egyedül... és bemutathatom, hogy igenis én gyűjtöm a kakit... de most majd csak egymásra számíthatunk, és még sokkal közelebb kerülünk egymáshoz...
szilvosz Creative Commons License 2000.08.10 0 0 29
Sziasztok, aránylag jó hírem van. Ma találtam magamnak lakást, ahova a kutyát is elvihetem. Ez talán a legjobb rossz a sok rossz közül. A legjobb, mert közel van a munkahelyemhez (gyalog 5 perc), akár napközben is átszaladhatok hozzá, talán nem lesz sok a rezsi, galériás, tehát nem kell egy ágyban aludnunk, és a tulajt nem izgatja, hogy kutyával vagyok. Viszont hogy fogja bírni egész nap bezárva az eddigi kerti élet után, azt elképzelni sem tudom. És most talán sokkal elkeseredettebb vagyok, hiszen végleges lett minden... Bízom benne, hogy jó lesz... Attól függetlenül nem adom fel a reményt, hogy egyszercsak találok lesz egy kicsi házat/házrészt, ahol kinn lehet a kertben.
szilvosz.szomorú.kicsit
szilvosz Creative Commons License 2000.08.10 0 0 28
Yuma kedves,
környék szinte mindegy, egy a lényeg, aránylag jó tömegközlekedése legyen Pestre, ugyanis egyelőre nincs autóm, csak ígéretem. és még lényeg, hogy szeretnék kicsi kertet, hogy az eb ne a lakásban legyen. max. 40000-50000 + kevés rezsit tudok rászánni. lehet ház, házrész, fűthető nyaraló, akármi.
egyelőre csak lakás-lehetőségem van, az sem biztos, inkább nem kiabálom el.
szilvosz
Előzmény: Yuma (27)
Yuma Creative Commons License 2000.08.10 0 0 27
szilvosz,

Mik az igények? Írjál valami irányárat, környéket stb.
Lehet, hogy az a 8 ember és azok ismerosei, na meg azok ismerosei hiába keresnek?

szilvosz Creative Commons License 2000.08.10 0 0 26
szia Yuma, bocs, hogy lemaradtam, dolog volt megint.
nem akarok, de muszáj. jövő hét végén legkésőbb mennem kell. Hektor helye megmarad, csak a lánnyal van gond.
Előzmény: Yuma (25)
Yuma Creative Commons License 2000.08.10 0 0 25
Helló szilvosz (itt is :)))

Megkérdezem!!!
Mennyire sürgos? Mikor akarsz költözni? Hektor marad?

szilvosz Creative Commons License 2000.08.10 0 0 24
jó reggelt,
sajnos Yv ajánlata nem jött össze, mert egyelőre foglalt a lakás. a tegnap esti telefonálások tapasztalata ugyanaz, kiejtem a számon a kutyát, rögtön tárgytalan. nagyon rohan az idő, sietnem kellene...
segítsetek!
szilvosz Creative Commons License 2000.08.09 0 0 23
sajnos nekem is, de bízom a tasztalban :)
Előzmény: iudex (21)
szilvosz Creative Commons License 2000.08.09 0 0 22
köszi, jó ötlet.
valamennyire persze gondoznám egyéb módon is a kertet, ha lenne rá igény.
Előzmény: citromfű (19)
iudex Creative Commons License 2000.08.09 0 0 21
Ó te szegény! Sajnálom, hogy momentán nincs jobb ötletem. Viszonylag kicsi az ismeretségi köröm, és nem tudok kiadó lakásról.
Előzmény: szilvosz (20)
szilvosz Creative Commons License 2000.08.09 0 0 20
azt hiszem, az összes netes helyen feladtam már, igaz, bagó nélkül, csak kutyával. ha nagyon muszáj, tényleg elfüstölgök a kertben/erkélyen - akárhol. egyelőre nincs eredménye. ott is kerestem, telefonáltam, a válasz ugyanaz.
ezután már a nyomtatott forma következik.
Előzmény: iudex (18)
citromfű Creative Commons License 2000.08.09 0 0 19
Egy ötlet: A bérleti szerződésbe (gondolom írtok vmi papírt) vegyétek bele az udvar jelenlegi állapotát (füves részek, stb.), és, hogy vállalod, hogy elköltözéskor ugyanilyen állapotban adod vissza a tulajnak.
Előzmény: szilvosz (16)
iudex Creative Commons License 2000.08.09 0 0 18
Nem próbálkoztál azzal, hogy magad adj föl hirdetést, megadva paramétereidet, hogy ti. kutya + bagó? :) Aki így jelentkezik nálad, tudja, mit vállal, s nem kerülsz megalázó helyzetekbe. A neten is van több apróhirdetéses központ, komoly mennyiségű anyaggal, sokan olvassák őket. És tudtommal a legtöbb ingyenes hely.
Előzmény: szilvosz (16)
szilvosz Creative Commons License 2000.08.09 0 0 17
köszönöm :)
Előzmény: raistlin (14)
szilvosz Creative Commons License 2000.08.09 0 0 16
köszi...
off
egyszer megszokom az új nevemet végre
és bocsánat, hogy lemaradtam kicsit, közben munka volt
on

látod, ezért keresek inkább házat/házrészt/nyaralót, de még oda sem vihetem, ahogy meghallják a kutyát, akkor tárgytalan, visszhall, telefon lerak. nem is nagyon tudom elképzelni az ebemet egy lakásban, max. egy helyiségben. emiatt valószínűleg én is háklis lennék, ha valaki az én lakásomba hozna egyet.

és még egy dolog: dohányzom is, ez szintén nem pozitív tulajdonság, sőt, lehet, hogy ez is akkora bűn. viszont szorult belém annyi kultúra (hú, ez kicsit nagyképű, pedig nem annak szánom), hogy olyan helyen, ahol senki sem, ott nem gyújtok rá, amikor esznek mellettem, akkor sem, még ha tudom, hogy a másik is dohányzik, sem. sőt, éltem olyan helyen elég sokáig, ahol a lakásban nem lehetett dohányozni, és az erkélyen fagyoskodtam télen, éjjel.

gyerekem tényleg nincs, a topic címe akkor biztos kutya helyett gyerek lett volna...

sz.

Előzmény: Chavo (13)
raistlin Creative Commons License 2000.08.09 0 0 15
Sorry! Knoznám = kínoznám
Előzmény: raistlin (14)
raistlin Creative Commons License 2000.08.09 0 0 14
Én is azt vallom, hogy kutya nélkül lehet ugyan élni, de nem érdemes. Természetes, hogy a kutyának csakis kerben van helye. Ez nemcsak a gazdi, a kutya érdeke is! Soha nem knoznám azzal, hogy bezárjam 4 fal közé.
Drukkolok nektek, hogy sikerüljön a keresés!

Raist

Chavo Creative Commons License 2000.08.09 0 0 13
Megértem a problémáidat.

Nekem amúgy nincs kifogásom a kutyák ellen, de én csak kertben tudom elképzelni.
Ha egyszer albérlőt fogadnék, bizony én se engednék kutyát a lakásomba.
Kicsit más lenne a megitélésem a gyerekekkel.
Persze én a dohányosokat se csipem, szóval igazi háklis öregúr vagyok. :-))

Chavo

Előzmény: szilvosz (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!