Keresés

Részletes keresés

retya Creative Commons License 2000.08.08 0 0 5
Na amit tudok az ket reszbol all. Marmint a feeling. Eloszoris beszarsz mert olyan kurva magasan vagy, amire nem szamitottal, mert lentrol nem ugy nezett ki. Ezt egy reszrol le lehet kuzdeni. Gyengebb idegzetuek kossek be a szemuk.
A masik a sulytalansag erzese, gyorsulas g-vel, mig kurvara nem is tudod hogy mi hol van benned.
(mindez freefall elmenyeimbol maradt)
Itt jon a boki, mer milyen az amikor visszarant?

Ok. Fel lehet passzivan is fogni, de az minek. Minel tobbet at kellene elni, ne csak annyi maradjon ma' meg hogy 2 mp. az eletembol.

Masreszt meg ugy is lehet csinalni hogy eloszor a filling, aztan a feeling. Oszt csak kialakul mint minden buli.

Filo over.

Előzmény: fn (4)
fn Creative Commons License 2000.08.07 0 0 4
Meg soha nme probaltam, de ha ez jo a merhetelen teriszonyom lekuzdesere, akkor lehet hogy ki kellene probalni?
Az ugras lehet, hgy nem is akkora kunszt mint a fejutas a csucsra.
ZedIzDead Creative Commons License 2000.08.07 0 0 3
Sose csinálnám, színtiszta para az egész. Még nézni is rosszul vagyok.

[ZedIzDead]

retya Creative Commons License 2000.08.07 0 0 2
Ok. Az ugrasrol annyit, ha csak azert ugranek hogy legyek egy elmenyem, meg elmondhassam magamrol, akkor inkabb belonem magam eletemben eloszor, oszt jo. (csinalok valamit, aztan meg varom a vegeredmenyt - mas kerdes hogy aztan meg eletem ertelmeve valik-e az uralas, vagy sem.)

De inkabb elvezni szeretnem azt amit csinalok (-nek, ha meggyoztok)
Szoval milyen erzes, es hogy lehet ket masodpercen belul kielvezni?
Előzmény: Devil Inside (1)
Devil Inside Creative Commons License 2000.08.07 0 0 1
Semmi különös, fogsz valahányezer forintot és beállsz a sorba, onnan már nincs visszaút. Kitöltetnek veled egy papírt, hogy minden felelősség a tiéd. Aztán egyszercsak azt veszed észre, hogy bekötöttek és visznek felfele a daruval és azon gondolkozol mi a büdös lóf@szt keresel ott. Mikor felérsz kiakasztják a hátadon a karabínert, érdemes minél hamarabb ugrani, akkor kevesebb időt hagysz magadnak, hogy becsinálj. A pontos, ott is leírt biztonságos technika a következő: tarkóra tett kézzel kidőlsz - nem kiugrassz, kidőlsz a daruból. A többi már nem a te dolgod... :-))

Mondjuk nekem felkészülésként annak idején becsúszott némi házipálesz és sör, de azért nem annyi, hogy öntudatlan legyek és ne emlékezzek semmire. Végülis az élmény emlékéért csinálja az ember.

Devil Inside Creative Commons License 2000.08.07 0 0 0
Most csak nullázok, de mingyá' írok az ugrásról is.
retya Creative Commons License 2000.08.07 0 0 topiknyitó
Nah a valaki megmondja nekem hogy hogyan kell felkeszulni a BUNGEEE-ra, akkor levetem magam.
Irjatok technikarol, koncentralasrol, korejografiarol, feherlofiarol, vagy hogy hogy sikerult bebaszni. (vagy meg~, vagy ki~).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!