Keresés

Részletes keresés

--Sky-- Creative Commons License 2000.08.08 0 0 9
Bocsáss meg de nem azért ajánod hoyg alád kapcsolódjon be az illető aki hisz neked?
greg5 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 8
Hagyd már elsüllyedni! :)
Előzmény: --Sky-- (6)
Rob Zombie Creative Commons License 2000.08.07 0 0 7
Bunkó!
Én csak felajánlok az embereknek egy jól jövedelmező dolgot! Ha nem tetszik a rendszer...!
Mellesleg ha van benne alami "gikszer", akkor mond meg mi, te nagyokos...
Mellesleg mint már azt említettem valahol máshol is, bizonyítékkal nem szolgálhatok, de egyik haverom az elmúlt időszakban kapott kézhez egy Palmot! Ezért ajánlom én is mindenkinek, hogy próbálja ki, hiszen nincs benne semmi átverés!
Előzmény: --Sky-- (6)
--Sky-- Creative Commons License 2000.08.06 0 0 6
Ja még valami egy forumot ne használj saját jövedelemszerző célra, bunkó
--Sky-- Creative Commons License 2000.08.06 0 0 5
Ha nár a magyarázásnál tartunk akkor mondd meg mi haszna van a cégnek abból, hogy igy terjeszti a Palmot?
Van valami a gikszer a dologban
Rob Zombie Creative Commons License 2000.08.06 0 0 4
Marha! (szkáj)
A piramisjátékba FIZETNI is kell. Itt viszont NEM!!!
Mondd el nekem, ha ilyen okos vagy, milyen hátulütője van egy ilyen dolognak? Átbaszni sem fogják az embereket, hiszen itt ismert cégekről van szó.
De te inkább ki se próbáld nagyokos...
Előzmény: --Sky-- (3)
--Sky-- Creative Commons License 2000.08.06 0 0 3
Ez piramis...
Remélem nincs mégegy ilyen marha, mint te...
Rob Zombie Creative Commons License 2000.08.06 0 0 2
"Új mánia ütötte fel a fejét a számítógépesek körében. Az őrület tárgya egy zsebben hordozható, menedzserkalkulátor méretű, "számítógépszerű" hardver.
A mániákusok onnan ismerhetők fel, hogy lassan már minden teendőjüket ez a kis eszköz tartja "fejben", amely megvásárlása után szinte azonnal a nélkülözhetetlenség érzetét kelti felhasználójában.
Hihetetlen, hogy milyen mennyiségben készülnek a programocskák a kicsiny LCD képernyős szerkentyűkre..."
(részlet forrása: Origo, Szoftverbázis)
Hát szóval ez a Palm.

Egyébként a játék nem "építős", hidd el nekem.
Bizonyítékkal nem tudok szolgálni, de egyik barátom a közelmúltban kapta kézhez a Palmot, amit evvel a "taggyűjtögetéssel" szerzett!!!

Előzmény: greg5 (1)
greg5 Creative Commons License 2000.08.06 0 0 1
MI a fene az a Palm? Egyébként meg semmilyen "építos" játékban nem szabad részt venni...
Rob Zombie Creative Commons License 2000.08.06 0 0 0
Jajj nekem!
A linket elrontottam!
Szóval: klikk a Palmért!
Rob Zombie Creative Commons License 2000.08.06 0 0 topiknyitó
Akarsz egy Palm V-t ingyen?
Igen?
Akkor pont jó helyen jársz!
Nincs más teendőd mint hogy azon a linken amit a szöveg alján látsz regisztrálod magad. Ezek után gyűjtened kell magad alá 25 tagot és a cég máris küldi a Palm V-t! SŐT! Akár az árát is kérheted, ami nem több mint 300 UAS Dollár!!! Azaz több mint 80000 Forint! És mindössze azért, hogy 25 tagot gyűjtesz magad alá!!!
Nem mondom nem rossz ajánlat!
A dolognak semmi hátulütője nincs, teljesen ingyenes, semmilyen kötelezettséggel nem jár! Tehát azzal, hogy regisztrálod magad, semmit nem vesztessz! Mindenképp érdemes megpróbálni, hiszen 5 perc alatt megvan, és nem minden nap kap az ember ajándékba egy Palm-ot.
Tehát mindezt 2000.augusztus.31-ig kell megtenned, ezen a linken:
Klikkelj a Palmért!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!