Keresés

Részletes keresés

Gupet Creative Commons License 2004.08.24 0 0 53

Közben megnéztem az ajánlott linket:
Ns Online azt írja ott, hogy aug 29. 17:00 Kerület -Erőmű.

 

Köszönöm a tippet

:-)

 

Hajrá Kerület !


 

Előzmény: csabiman (50)
Gupet Creative Commons License 2004.08.24 0 0 52
Na ez jól kezdődik !
:-)

Nem tudod véletlenül ki ellen és mikor lesz az első itthoni meccs ?
Előzmény: csabiman (51)
csabiman Creative Commons License 2004.08.24 0 0 51
I. fordulóban : Rojik - III Ker TUE 1 : 5 (1:1)
Előzmény: csabiman (50)
csabiman Creative Commons License 2004.08.24 0 0 50

Próbáld meg a www.extra.hu/uklan vendégkönyvét, itt szoktak néha írni valamit a többiek... elvileg már elkezdődött a bajnokság, azt se tudom, hogy a Gázművek most hol van, hogy kiestek-e...

Előzmény: Gupet (49)
Gupet Creative Commons License 2004.08.16 0 0 49
Sziasztok !
Jó régen volt itt mozgás utoljára, de hátha jár erre valaki egy jó ötlettel.

Régebben én a http://kerulet.cjb.hu oldalon tájékozódtam a csapatról, a csoport állásáról, a meccsek időpontjáról, stb. De mostanában nekem nem jön le az oldal, így fogalmam sincs mi lesz idén ősszel.

Tudtok ajánlani egy helyet, ahol a Kerület őszi programjáról lehetne infót kapni ?

Hajrá Kerület !
szipeter Creative Commons License 2003.09.21 0 0 48
Mór-Kerület 3:3. Állítólag izgalmas meccs, fordulatokkal, egy meg nem adott góllal.
szipeter Creative Commons License 2003.08.30 0 0 47
Sziasztok!

Kint voltam a meccsen, egy szép szabadrúgásgóllal nyert a csapat 1:0-ra, nem voltak most tul jók a srácok, de igy is sikerült :)

csabiman Creative Commons License 2003.07.31 0 0 46
Köszi!!!!!! Most olvasás következik, aztán írok még...

(amúgy ismerjük egymást..?? :))

Előzmény: Hajrá Kerület (45)
Hajrá Kerület Creative Commons License 2003.07.31 0 0 45
Az NB III-ba feljutott csapat nem hivatalos honlapja: http://kerulet.cjb.hu
csabiman Creative Commons License 2002.01.09 0 0 44
Új hírek, talán hazajönnek a fiúk??

Költözik a Csepel
NB1.hu

Budapest, január 8., 22.35

Török József klubigazgató kijelentette, nincs pénzük arra, hogy pótolják a Kispestre távozott Détári Lajost.

Pár nappal ezelőtt a csepeli vezetők úgy tájékoztatták honlapunkat, hogy legkésőbb keddre talán megtalálják Détári Lajos utódját. Ám mára nemhogy edző, hanem otthon sincs…
- Nincs pénzünk arra, hogy pótoljuk Détári Lajost - árulta el a klubigazgató. - Jelenleg én tartom az edzéseket, és ha nem találunk valami megoldást, akkor ismét én veszem át a csapat irányítását. Másfél éve költöztünk Csepelre Óbudáról, de úgy tűnik, ismét tovább kell állnunk, de arra a kérdésre, hogy hova költözünk, legkorábban csak pénteken tudok választ adni.
Hogy Török József szavainak valóban súlya van, azt jelzi: az egykori fradista edzőtől, Hegedűs Györgytől is megvált a klub.
(s.z.)

csabiman Creative Commons License 2001.08.08 0 0 43
csabiman Creative Commons License 2001.08.08 0 0 42


csabiman Creative Commons License 2001.08.08 0 0 41

ez egy jó csóka még!

csabiman Creative Commons License 2001.07.23 0 0 40
Ja, köszi... :)

Mindig mondják, hogy szerveznek valamit Óbudán, meg lesz valami, aztán nem történik semmi.

Előzmény: mash (39)
mash Creative Commons License 2001.07.23 0 0 39
semmi!
csak a Csepel topic miatt hoztam fel ezt is!
Előzmény: csabiman (38)
csabiman Creative Commons License 2001.07.23 0 0 38
Mert történt valami?
Előzmény: mash (37)
mash Creative Commons License 2001.07.22 0 0 37
felhozom a topicot Lörinc kedvéért!!
Huggy Bear Creative Commons License 2001.06.23 0 0 36
Szánalmas história, annyi szent. Próbáljátok meg úgy, ahogy mi! Induljatok a körzetiben, aztán majd lesz valahogy.
Előzmény: andrax (34)
viktor- Creative Commons License 2001.06.23 0 0 35
Igazad van, de nem tehetünk semmit. :(
Előzmény: andrax (34)
andrax Creative Commons License 2001.06.23 0 0 34
ne haragudjatok srácok, nekem ez - befektető ide, befektető oda - továbbra is kabaré...
HAJRÁ KERÜLET, MIÉNK (VOLT) A BECSÜLET! :((
@nD®@x
Huggy Bear Creative Commons License 2001.06.22 0 0 33
Akkor úgy mondom, hogy a szponzorcég jön. Ez így helyes, uram?
Előzmény: viktor- (32)
viktor- Creative Commons License 2001.06.22 0 0 32
Sőt!

A Kft. sem, mivel a befektetők azt mondták, hogy nem kívánják megvenni a DVTK Kft-t. Jön egy szponzor, akinél NB1/B-s indulási jog van. Ennyi. Hogy aztán jól fogunk-e velük járni az megint egy más kérdés.

Előzmény: Huggy Bear (31)
Huggy Bear Creative Commons License 2001.06.22 0 0 31
Pontosan így van. Az új csapatnak már semmi köze sem lesz se a Csepelhez, se a Kerülethez. Itt csak a kft. költözik. Egy picit sajnálom a Kerületet, sosem felejtem el az osztályozót ellenük.

Hajrá Diósgyőr!!!

Előzmény: viktor- (30)
viktor- Creative Commons License 2001.06.22 0 0 30
Ha ide is jönnek a befektetők (a hírek alapján nem biztos hogy jól járnánk velük) nem tudom, hogy a csapatnak mi köze lenne a Kerülethez. Tényleg nem fikázás képpen írom, megértem a Kerület szurkolók érzéseit - ha valaki ismeri ezt az érzést azok mi diósgyőriek vagyunk - de szerintem itt nem arról van szó, mint a Honvéd esetleges Szegedre költöztetésénél volt. Megkapjuk az indulási jogot, de attól a csapat nem Diósgyőr-Kerület, vagy Diósgyőr-Csepel lesz. Ha az lenne, engem biztosan nem látnának többet a stadionban.

üdv.

Hajrá Diósgyőr!

Előzmény: andrax (29)
andrax Creative Commons License 2001.06.22 0 0 29
tarlóst (elsöprő többség támogatja őt még mindig)szidni egyedül ebben az ügyben korlátoltság, ugyanis maszop-szadesz a képviselői testület (ebben Horog biztos lesz váltás 2002-ben :), és egy klub megmentéséhez nem elég egy polgármester. amúgy meg sajnálom a Kerületet, és tudom fájó, de NBI-hez manapság nem elég a becsület...
a miskolci költözés (bár lehet, h Diósgyőr Miskolc 3. kerülete) meg kissé kabaré jellegű...
@nD®@x
csabiman Creative Commons License 2001.06.22 0 0 28
Na, akkor megy a csapatunk Diósgyorbe..? Jót tesz egy kis változás a srácoknak, bár biztos unalmas volt Csepelen.
csabiman Creative Commons License 2001.03.16 0 0 27
mert lesz valami...????

(bocs, nem tudok semmit most, mert nem otthon vagyok)

Előzmény: u-852 (26)
u-852 Creative Commons License 2001.03.15 0 0 26
Úgy látom elhalt ez a forum mint a klub, vagy mégsem?Mi lesz az NB III-ban?
csabiman Creative Commons License 2000.10.02 0 0 25
Itt a már említett, teljes cikk:
Óbuda újság, 2000/18.szám

Megszűnt az NB I-es futball Óbudán

A Hévízi úti pályán kitehetnék a gyászlobogót. Az ország egyik legrégebbi sportklubjában megszűnt az NB I-es labdarúgó szakosztály és vele együtt befejezte 113 éves tevékenységét a III. Kerületi TVE. Az élet azonban nem áll meg: új néven, kzárólag amatőr szinten tovább sportolnak a kerület fiataljai.
Mi történt Óbudán? Miért távozott el az NB I-es csapat a Hévízi útról? Pontos választ senki nem tud (vagy nem akar) adni, így csupán találgatni lehet a váratlan szkítás okát. A tény: júlis közepén úgy döntött a III. kerület FC Kft-t működtető Autotrader vezérkara, hogy kivonul Óbudáról, és Csepelre teszi át a székhelyét.
Az indokok között emlegették a rossz körülményeket (omladozó falak, szűkös, nyirkos öltözők), de még az "életveszélyes" jelző is szerepelt a kifogásokban. Ez utóbbi mindenesetre erős túlzás, bár el kell ismerni, a patinás klub épülete nagyon elhanyagolt, már régen esedékes lenne a felújítás.
Még nagyon furcsa a név: Csepel - Autó-Trader.
Ugyanazok a játékosok, ugyanazok a vezetők alkotják, akik egy hónappal ezelőtt még III. Kerületi Fc néven Óbuda kedvencei voltak. Más név, más pálya, más közönség. Az első bajnoki mérkőzésre még elutazott Csepelre a Kerület B-közép néhány tagja, akik transzparensekkel adták tudtára az érdekelteknek, hogy ez a csapat már nem az ő csapatuk.
Most új helyzet van Óbudán. A csapat távozásával megszűnt a III. Kerületi TVE. Az utánpótlás - ők már régebben különváltak az első csapattól - III. Kerületi TUE néven szerepel tovább. A TUE Utánpótlás-nevelő Egyesület a labdarúsókon kívül az Úszókat és az atlétákat is felkarolja, kizárólag amatőr szinten vesenyezteti a fiatal sportolókat.

Ennyi a cikk, bocs, ha sok benne a hiba, de siettem, és nem volt időm átolvasni.
(amúgy hova valósi vagy, kedves ÓbudaFan, és ismerlek téged személyesen?)

Előzmény: Törölt nick (22)
csabiman Creative Commons License 2000.09.29 0 0 24
Ahogy megtalálom itthon az újságot, bemásolom a cikket, remélem, hogy megvan még... türelem. :)
Előzmény: Törölt nick (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!