Keresés

Részletes keresés

csabiman Creative Commons License 2001.07.23 0 0 40
Ja, köszi... :)

Mindig mondják, hogy szerveznek valamit Óbudán, meg lesz valami, aztán nem történik semmi.

Előzmény: mash (39)
mash Creative Commons License 2001.07.23 0 0 39
semmi!
csak a Csepel topic miatt hoztam fel ezt is!
Előzmény: csabiman (38)
csabiman Creative Commons License 2001.07.23 0 0 38
Mert történt valami?
Előzmény: mash (37)
mash Creative Commons License 2001.07.22 0 0 37
felhozom a topicot Lörinc kedvéért!!
Huggy Bear Creative Commons License 2001.06.23 0 0 36
Szánalmas história, annyi szent. Próbáljátok meg úgy, ahogy mi! Induljatok a körzetiben, aztán majd lesz valahogy.
Előzmény: andrax (34)
viktor- Creative Commons License 2001.06.23 0 0 35
Igazad van, de nem tehetünk semmit. :(
Előzmény: andrax (34)
andrax Creative Commons License 2001.06.23 0 0 34
ne haragudjatok srácok, nekem ez - befektető ide, befektető oda - továbbra is kabaré...
HAJRÁ KERÜLET, MIÉNK (VOLT) A BECSÜLET! :((
@nD®@x
Huggy Bear Creative Commons License 2001.06.22 0 0 33
Akkor úgy mondom, hogy a szponzorcég jön. Ez így helyes, uram?
Előzmény: viktor- (32)
viktor- Creative Commons License 2001.06.22 0 0 32
Sőt!

A Kft. sem, mivel a befektetők azt mondták, hogy nem kívánják megvenni a DVTK Kft-t. Jön egy szponzor, akinél NB1/B-s indulási jog van. Ennyi. Hogy aztán jól fogunk-e velük járni az megint egy más kérdés.

Előzmény: Huggy Bear (31)
Huggy Bear Creative Commons License 2001.06.22 0 0 31
Pontosan így van. Az új csapatnak már semmi köze sem lesz se a Csepelhez, se a Kerülethez. Itt csak a kft. költözik. Egy picit sajnálom a Kerületet, sosem felejtem el az osztályozót ellenük.

Hajrá Diósgyőr!!!

Előzmény: viktor- (30)
viktor- Creative Commons License 2001.06.22 0 0 30
Ha ide is jönnek a befektetők (a hírek alapján nem biztos hogy jól járnánk velük) nem tudom, hogy a csapatnak mi köze lenne a Kerülethez. Tényleg nem fikázás képpen írom, megértem a Kerület szurkolók érzéseit - ha valaki ismeri ezt az érzést azok mi diósgyőriek vagyunk - de szerintem itt nem arról van szó, mint a Honvéd esetleges Szegedre költöztetésénél volt. Megkapjuk az indulási jogot, de attól a csapat nem Diósgyőr-Kerület, vagy Diósgyőr-Csepel lesz. Ha az lenne, engem biztosan nem látnának többet a stadionban.

üdv.

Hajrá Diósgyőr!

Előzmény: andrax (29)
andrax Creative Commons License 2001.06.22 0 0 29
tarlóst (elsöprő többség támogatja őt még mindig)szidni egyedül ebben az ügyben korlátoltság, ugyanis maszop-szadesz a képviselői testület (ebben Horog biztos lesz váltás 2002-ben :), és egy klub megmentéséhez nem elég egy polgármester. amúgy meg sajnálom a Kerületet, és tudom fájó, de NBI-hez manapság nem elég a becsület...
a miskolci költözés (bár lehet, h Diósgyőr Miskolc 3. kerülete) meg kissé kabaré jellegű...
@nD®@x
csabiman Creative Commons License 2001.06.22 0 0 28
Na, akkor megy a csapatunk Diósgyorbe..? Jót tesz egy kis változás a srácoknak, bár biztos unalmas volt Csepelen.
csabiman Creative Commons License 2001.03.16 0 0 27
mert lesz valami...????

(bocs, nem tudok semmit most, mert nem otthon vagyok)

Előzmény: u-852 (26)
u-852 Creative Commons License 2001.03.15 0 0 26
Úgy látom elhalt ez a forum mint a klub, vagy mégsem?Mi lesz az NB III-ban?
csabiman Creative Commons License 2000.10.02 0 0 25
Itt a már említett, teljes cikk:
Óbuda újság, 2000/18.szám

Megszűnt az NB I-es futball Óbudán

A Hévízi úti pályán kitehetnék a gyászlobogót. Az ország egyik legrégebbi sportklubjában megszűnt az NB I-es labdarúgó szakosztály és vele együtt befejezte 113 éves tevékenységét a III. Kerületi TVE. Az élet azonban nem áll meg: új néven, kzárólag amatőr szinten tovább sportolnak a kerület fiataljai.
Mi történt Óbudán? Miért távozott el az NB I-es csapat a Hévízi útról? Pontos választ senki nem tud (vagy nem akar) adni, így csupán találgatni lehet a váratlan szkítás okát. A tény: júlis közepén úgy döntött a III. kerület FC Kft-t működtető Autotrader vezérkara, hogy kivonul Óbudáról, és Csepelre teszi át a székhelyét.
Az indokok között emlegették a rossz körülményeket (omladozó falak, szűkös, nyirkos öltözők), de még az "életveszélyes" jelző is szerepelt a kifogásokban. Ez utóbbi mindenesetre erős túlzás, bár el kell ismerni, a patinás klub épülete nagyon elhanyagolt, már régen esedékes lenne a felújítás.
Még nagyon furcsa a név: Csepel - Autó-Trader.
Ugyanazok a játékosok, ugyanazok a vezetők alkotják, akik egy hónappal ezelőtt még III. Kerületi Fc néven Óbuda kedvencei voltak. Más név, más pálya, más közönség. Az első bajnoki mérkőzésre még elutazott Csepelre a Kerület B-közép néhány tagja, akik transzparensekkel adták tudtára az érdekelteknek, hogy ez a csapat már nem az ő csapatuk.
Most új helyzet van Óbudán. A csapat távozásával megszűnt a III. Kerületi TVE. Az utánpótlás - ők már régebben különváltak az első csapattól - III. Kerületi TUE néven szerepel tovább. A TUE Utánpótlás-nevelő Egyesület a labdarúsókon kívül az Úszókat és az atlétákat is felkarolja, kizárólag amatőr szinten vesenyezteti a fiatal sportolókat.

Ennyi a cikk, bocs, ha sok benne a hiba, de siettem, és nem volt időm átolvasni.
(amúgy hova valósi vagy, kedves ÓbudaFan, és ismerlek téged személyesen?)

csabiman Creative Commons License 2000.09.29 0 0 24
Ahogy megtalálom itthon az újságot, bemásolom a cikket, remélem, hogy megvan még... türelem. :)
Előzmény: Törölt nick (22)
csabiman Creative Commons License 2000.09.18 0 0 21
Ha figyelmesen elolvassátok a mostani Óbuda Újságot, láthattok benne egy érdekes cikket a III. Ker. TVE és FC megszunésérol... Minden óbudainak ajánlom, hogy olvassa el figyelmesen. Még rólunk, az 'óbudai B-közép'-rol is tesznek benne említést.
Coyote-UK Creative Commons License 2000.09.05 0 0 16
Cia'o!!
Kész vannak a képek a csepel elleni meccsről. Ha valakit érdekel az telefonáljon vagy irjon. A képeket a héten feltesszük a netre is...
Egyébként a csepelen mentegetőző Török úr 10.000 Ft-ra büntette Bodor Pistit mert nem volt hajlandó kimenni pacsizni a csepeliekhez... NO COMMENT!!!

Cia'o!!!

LUSPY

HAJRÁ KERÜLET!! MINDÖRÖKKÉ!!!

Coyote-UK Creative Commons License 2000.08.23 0 0 15
Cia'o!!
Szeretném megköszönni azoknak akik segitettek minket az elmúlt három évben, akik pénzt, időt, energiát nem sajnálva vitték előre csoportunkat!!! Remélem még egyszer lesz csapatunk és újra nyomulhatunk, mert nekem nagyon királyak voltak a meccsek és hiányozni fognak!! Most még fél évig csönd van az tuti, utána meglátjuk, lehet, hogy marad az ifimeccs!

UNDORITÓ MAGYAR FOCI!!!

Remélem minél hamarabb csődbe megy az Auto-Trader, Tarlós urat elviszi egy szivinfarktus és egy földrengés szarrá rombolja a csepeli pályát!!

Cia'o!!

LUSPY
HAJRÁ KERÜLET!!! MINDÖRÖKKÉ ÓBUDA!!!

prince Creative Commons License 2000.08.22 0 0 14
Biztos volt mert ma reggel felhívott!
Előzmény: csabiman (13)
csabiman Creative Commons License 2000.08.21 0 0 13
Ja, az üzenetet átadtam, bár asszem nem volt benne biztos, hogy kirol is van szó...
Előzmény: prince (8)
csabiman Creative Commons License 2000.08.21 0 0 12
Ezen is túlvagyunk... :((((
Lehet, hogy nem teljesen ilyennek képzeltük. De nem felejtjük el sem mi, sem a csapat. És reméljük, a bunösök sem.
A csepeliek pedig... én nem utálom oket, de szerintem ugyanaz a kategória, mint a szegediek vagy a soproniak esete. Csakhogy ok a mi csapatunkat kapták ajándékba. És ezt nagyon rossz érzés volt látni.

Aki hozzánk jött eloször (vagy csak hozzánk - volt ilyen játékos egyáltalán? Szerintem sajnos 1 sem) azért talán 'elhitette' velünk, hogy talán nemcsak rólunk szólt ez a 3-4-5 év...

Hajrá Kerület!!

1887 - 2000

mosc Creative Commons License 2000.08.12 0 0 11
Hali
jövő héten megyünk csepelre!!! én ott leszek:). és gondolom nem egyedül.
csepeli nem leszek!!! Hajrá III. Kerület!!!
Oresztész Creative Commons License 2000.08.12 0 0 10
csabiman Creative Commons License 2000.08.11 0 0 9
Ahoj ismét!
Jaja, egy emberrol beszélünk, abszolút helyes eddig minden. Szóval nehezen is téveszthetnénk el - foleg most. :)
Átadom neki az üdvöt, ahogy tudom.
Előzmény: prince (8)
prince Creative Commons License 2000.08.11 0 0 8
Csabiman

Egyenlőre csak egy üzenet lenne felé ha lennél olyan kedves átadni neki.Az üzenet pedig csak annyi lenne,hogy egy volt középiskolai osztálytársa(ez lennék én) üdvözli angyalföldről.Remélem azért egy emberre gondolunk,hogy közelebb jussunk a megoldáshoz Pit.Pét.Előre is köszi.

Üdvözlet a Kerület szurkolóknak!

csabiman Creative Commons License 2000.08.11 0 0 7
Kedves Prince, azt hiszem, ismerjük PP-t...
Sajnos nincs internet-hozzáférése (ha jól tudom), de persze vagy augusztus 20-án személyesen, vagy esetleg az emilcímemen keresztül kapcsolatba léphetsz vele.
Előzmény: prince (6)
prince Creative Commons License 2000.08.09 0 0 6
Sziasztok!

Ismer valaki egy P.P. monogrammú Klan tagot? Ha igen akkor majd írja meg ha lehet,később benézek.

üdv mindenkinek

dalg Creative Commons License 2000.08.09 0 0 5
Hali
Üdvözletem az óbudai szimpatizánsoknak. Én csak annyit mondok, hogy kitartás!!! De ahogy látom ti ki fogtok tartani az elveitek mellett. Nem úgy mint egy két szurkolótábor(Szeged,Sopron). Mentalitásotokkal nincs baj, csak a csapatotokkal:(. Remélem valamikor újra lesz egy csapatotok. Minden jót
Ciao

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!