Keresés

Részletes keresés

sTormy Creative Commons License 2002.10.03 0 0 16
Templomban nem szokás csúfolódni. Magam ateista vagyok, de ettől még szívesen megyek be egy templomba, legyen bármilyen vallásé. Egy templomban magába száll az ember, Istennel vagy nélküle, mindegy.

Más: ha ismersz olyan embert, ateistát vagy vallásost, akinek kedvenc szórakozásai közé tartozik a világ keletkezésének magyarázása, a Maxwell-egyenletekkel vagy Istennel, add át neki részvétteljes üdvözletemet, de csak lassan és nyugodtan, mert az illető nyilvánvalóan elmebeteg.

Üdv: sTormy, az ateista, aki nem ismeri a Maxwell-egyenleteket.

Előzmény: la Mer (13)
la Mer Creative Commons License 2002.10.02 0 0 15
Ismet beterek az elhagyatott virtualis templomba... Latom szepen benottek mar a sarkokat a pokhalok...
Hozok zenet is... prodigy szol (we are the ruffest).
Huvos van.
Tuzet gyujtok...
...nezek keresztul a langokon, es figyelem, ahogy perzseli a pokhalokat...
Most latom csak, hogy a templom teteje a csillagos eg, a festmenyek kiszaradt erdo...

Gyertek, bulizzunk egyutt ;)

LolitaSeducer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 14
Izéé. Inkább nem! Ne essünk túlzásokba azért.
De azért a Jóisten tehetne valamit az ügyemben na. Ááámmennnn!

Lol:)itaSeducer

Előzmény: la Mer (11)
la Mer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 13
Mindenki, akinek templomra van szuksege... Ateistak is, nyugodtan johetnek. Leirhatjak kedvenc konyvtarukat, ahol filozofiai melysegekbe merulnek es tanulmanyozzak a Maxwell egyenleteket, mint a vilag keletkezesenek okait ;)
Előzmény: rinpoce (12)
rinpoce Creative Commons License 2002.09.26 0 0 12
Buddhisták?
Előzmény: la Mer (11)
la Mer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 11
Virtualis Templomunk teljesen okumenikus... belefernek a moderator-hivok is ;)
Előzmény: LolitaSeducer (10)
LolitaSeducer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 10
10 pont oda, majdnem idegen isteneim lettek:):):):)

Lol:)itaSeducer

Előzmény: la Mer (9)
la Mer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 9
Kedves LolitaSeducer, ne keverd ossze Istent a moderatorokkal ;)
Előzmény: LolitaSeducer (7)
la Mer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 8
Gondoltatok mar ra, hogy a virtualis templom az egyetlen valodi templom resze, egy kis szoba benne...
Isten maga teremtette a sajat otthonat, a Vilagot. Nekem ez megfelel templomnak, epp eleg tokeletes hozza. Epp csak mindig meg kell keresni benne azt a zugot, ahol beszelgetni lehet a tulajjal.

Ha megtehetnem, most egy erdo kozepen egy mohas vizeses mellett hallgatnam a viz csobogasat... Biztos, hogy Isten mindig szavakkal valaszol? Talan a viz tobbet elarul, mint egy pap egy misen kepes... Talan Isten jobban erti a hallgatast... Nem biztos, hogy az nekem a jo, amiert szavakkal konyorogni tudnek... miert akarnam befolyasolni Istent? Nem tudja o magatol is, mi a dolga?

Előzmény: svmmvm bonvm (6)
LolitaSeducer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 7
Ó Istenem add, hogy ne legyen teli a fórum virtuális misztikusokkal, ingyián lányokkal és egyéb kötöznivaló bolondokkal.

Kösz haver!

Lol:)itaSeducer

svmmvm bonvm Creative Commons License 2002.09.26 0 0 6
3 dolog miatt szoktak imádkozni:
könyörgés (99%)
hálaadás (0.9%)
dicsőítés (0.1%)
la Mer Creative Commons License 2002.09.26 0 0 5
Lakatlanok a virtualis templomok, ugylatom... Vajon Isten is ilyen ritkan nez ide be?
Mi az, ami egy templomot tobbe tesz egy masik haznal/topicnal?
Hangulata van...

Megprobalom leirni, nekem milyen egy virtualis templom...

Halk mp3 szol benne... Vangelis/DIRECT/Dial Out
Istent keresem, de meg nincs itt, mert eloszor meg kell nyomnom az "OK" gombot ;)

Nem imadkozom hangosan, Isten ugy is hallja, ha nem mondom ki... Tudja, mit akarok.
Inkabb kerdezek tole... megprobalom kitalalni, hogy mit akarhat... figyelem a lelegzetet, tekintetet, de csak Vangelis hangjait hallom, es a netscape nez vissza ram...
...talan, ha az "OK" gombot lenyomtam... ;)

Biga Cubensis Creative Commons License 2000.08.07 0 0 4
Ne kérj, kedves Hex, mert az Isten megadja neked a kérés tapasztalatát.
Adj neki hálát, hogy Ő milyen jó, hogy segíteni fog Mócinak.

Elvették tehát a követ, Jézus pedig felemelte a tekintetét, és ezt mondta: „Atyám, hálát adok neked, hogy meghallgattál.Én tudtam, hogy mindig meghallgatsz, csak a körülálló sokaság miatt mondtam, hogy elhiggyék, hogy te küldtél engem.”

Előzmény: Hex (1)
Hex Creative Commons License 2000.08.07 0 0 3
Kosz dide!
Előzmény: didé (2)
didé Creative Commons License 2000.08.05 0 0 2
Ez aztán az ökumenizmuss! Nem semmi. Mindenki imája, mégha nem is ugyanahhoz az Istenhez szólunk! Micsoda ötlet!
Előzmény: Hex (1)
Hex Creative Commons License 2000.08.05 0 0 1
Ezt a topicot azert hoztam letre,hogy barki vallasara valo tekintet nelkul leirhassa az imajat,valakiert vagy valamiert!Tehat ez nem egy Vita topic,ide csak az irjon aki nem tud elmenni a templomba,hogy szemelyesen kerjen aldast!Kerek mindenkit,hogy ezt tartsa tiszteletben!Koszonom!

"Istenem ad kerlek ,hogy mócinak jol sikeruljon a mai versenye es a szeptemberi vizsgaja,mert O egy remek lany es igazan megerdemli!"
Koszonom
Hex

Hex Creative Commons License 2000.08.05 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!