Keresés

Részletes keresés

magdika Creative Commons License 2000.09.08 0 0 6
Persze nem tudtam meghallgatni :-((
Milyen volt, mirol szolt, mifele zenek voltak?
Előzmény: red rhino (5)
red rhino Creative Commons License 2000.09.07 0 0 5
Főműsoridőben lesz.
21.04 perckor kezdődik és 22.00-ig tart.
magdika Creative Commons License 2000.09.07 0 0 4
A fenebe, pont ma este nem leszek otthon, pedig en is nyomoztam folyamatosan a musor utan, es mar-mar lemondtam rola, de most meg esz a mereg (bar remelem keson adjak es addigra hazaerek, nem tudod hany orakor kezdik sugarozni?).
Udv, mag.
Előzmény: red rhino (3)
red rhino Creative Commons License 2000.09.07 0 0 3
szia mag!

amint azt gondolom eszrevetted, nem volt a musor a radioban a masodik vagy a harmadik heten. Mar azt gondoltam, hogy a musor is ugy megszunt mint ez a topic. Gondoltam megneztek es az erdektelenseg lattan abbahagytak ok is.
De nem!
A musor ma lesz a Petofin.
A cime Minden tuz: tuz.
Sajnos azt most meg nem tudom, hogy mirol fog szolni, meg hogy milyen zenek lesznek benne, de szerintem erdemes lesz meghallgatni.

Ahogy irtam, a legutobbi adasban inkabb a szoveg dominalt, de a tobbiben, amit hallottam, hihetetlenul szepen el volt talalva az egyensuly a zene es a szoveg kozott. Olyanok voltak, mintha valaki egy felolvasoest ala nagyon jo erzekkel zenet kevert volna, es ezaltal a zene is es a felolvasoest is tartalmasabba, erdekesebbe valt.

De szerintem probald meg meghallgatni ma este, es majd ird meg a velemenyedet.

magdika Creative Commons License 2000.07.26 0 0 2
Ahhh. Koszi koszi, biztosan meg fogom hallgatni ezutan, gondolom amolyan Vilagggege szinvonalu musor lehet, legalabbis remelem, es mondd zenecentrikus az adas vagy inkabb amolyan filozos mint a Vilaggege?
Udv , mag.
Előzmény: red rhino (1)
red rhino Creative Commons License 2000.07.25 0 0 1
Petőfi rádió. Minden hónap második vagy harmadik csütörtökén 21 óra 4 perctől.
A műsort Hortobágyi László és Turay Tamás készítik.
A zenék pedig pl. Klaus Schulze, Baco de Gaia, Joy Division, Stranglers, PIL és nagyon sok arab zene
magdika Creative Commons License 2000.07.25 0 0 0
En meg azt sem tudom melyik radioban hallhato e musor, de ha elarulod, meghallgatom es akkor nem 0-t fog erni a hozzaszolasom...
Előzmény: red rhino (-)
red rhino Creative Commons License 2000.07.25 0 0 topiknyitó
Ezt a rádióműsort teljesen véletlenül fedeztem fel a tavaly decemberi adás során. Rögtön megtetszett az, hogy olyan zenéket adtak benne amilyeneket rádióban nem nagyon hallani, meg persze a szövegek is eléggé érdekesek voltak. Azóta amikor tudom meghallgatom. A legutóbbit igen meglepő volt, két részeg fickó vicces tudálékos beszélgetése, de még ez is messze egy átlagos rádióműsor fölött állt.

Tud valaki valamit erről a műsorról? Mióta létezik? Meg lehet szerezni a régebbi adásokat?
Igazán kiváncsi vagyok, hogy mennyien hallgatják. Meg hogy kik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!