Keresés

Részletes keresés

BC Rich Creative Commons License 2000.07.26 0 0 3
Yeah! Örülök, hogy a Fórumban is láthatom ezt a gyöngyszemet. Ez még - ha jól emlékszem - januárban született róla :))) :OOO
Emberesen megfársztott a cucc. Döbbenet, mire képes valaki a gyors sikerért...
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.25 0 0 2
Kérlek szépen, ott van az a Rokkabili, vagy mi a hóhér című száma. Szóval, az leírhatatlan. Bőgtem, sírtam-ríttam a röhögéstől, amikor azt először hallottam. Olyanok vannak benne, hogy "Az utcátokba bemenni már nem merek, égek mint a Reichstag", és hasonló épületes dolgok. Szerintem ez eredeti. És letaglózó, súlyos műalkotás. Kb. egy Carmina Burana szintű nehézség utána megmoccanni is, csak ez koncentráltan rekeszizomra hat.
Előzmény: ZedIzDead (1)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.25 0 0 1
Neménvagyokacukrosbácsiiiiiiiiiiii...

Tehát Komár Elvis-Lou Bega-Adriano Celentano Lackó a teljes (?) neve.
Énekelt az a faszi már valami eredetit is? Ja, volt egy Mambó itáliánós próbálkozása is, talán az saját volt...a Voga-Turnovszky-féle verzió sokkal koolabb volt :-)

(Tékvandó, rambó itáliánó / Hé Lackó, amit itten te csinálsz az borzasztó...)

[ZedIzDead]

cornelius Creative Commons License 2000.07.25 0 0 0
A KIRÁLY.
Előzmény: red rhino (-)
red rhino Creative Commons License 2000.07.25 0 0 topiknyitó
A hétvégén voltam egy lakodalomban ahová meghívták szerepelni Komár Elvis-Lou BegaLackót.
A bevonulása fantasztikusan egyéni volt. Megjelenik a teremben, tapsvihar közepette átvonul az üres táncparketten és bevonul a WC-re. Én már ekkor a székről lefordulva röhögtem, de a vele szimpatizálók még azt gondolták, hogy átöltözni ment. De amikor kijött ugyanaz a szutyok ing volt rajta mint amikor bement. Ezután tényleg elment átöltözni, majd megjelent egy más mintázatú, de különben ugyanolyan ingben. A vége egy óra show minidiscről.

Szabad a pálya, dicsértessék Mambó Lackó!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!