Keresés

Részletes keresés

b-man Creative Commons License 2003.07.28 0 0 9
TMPGEnc -> Save as Wave file...
Előzmény: egykajakos_ (8)
egykajakos_ Creative Commons License 2003.07.28 0 0 8
Sziasztok!

A helyzet az, hogy van MPEG Video formátumban lévő (zenei) klip, és én szeretném csak a hangot kiírni CD-re. Van valami lehetőség a hang "kinyerésére" a fájlból?

Előre is köszi!!

kjanika Creative Commons License 2000.08.27 0 0 7
Mpeg osszefuzesre siman jo a copy /b 1.mpg + 2.mpg ossz.mpg egyszeru parancs, egyeb formatumoknal lasd:
http://ashole.swi.hu/film/joiners.html
Előzmény: ZeoN (5)
Andreas Creative Commons License 2000.08.23 0 0 6
Szerintem a mostani mozgóképtömörítő eljárások több egymást követő képkockával dolgoznak egyszerre, így a sima összefüzés nem ad tökéletes megoldást.
ZeoN Creative Commons License 2000.08.22 0 0 5
Hi!

egyáltalán nem igaz hogy a Norton/Win Commanderes összeillesztés mindig müködik! Előfordul a Visitor által emlitett hiba is, de az még a jobbik eset. Súlyosabb az amikor a fájl mérete rendessen az egyes darabok méretének összege lesz, de a mediaplayer továbbra is csak az első darabnak látja az egész fájlt (vagyis lejátszáskor az összeillesztett film hossza és tartalma az első darabéval egyezik meg)

no de, erre való a Peck's Power Join nevű util...

ZeoN

Előzmény: bandikaa (4)
bandikaa Creative Commons License 2000.08.02 0 0 4
Bármelyik Windows Commander is tuggya, méghozzá minden gond nélkül.

Fájl/Fájlegyesítés

A kis fileok neveiben csak a sorszám változzon!

Üdv
bandikaa

4ndr3w Creative Commons License 2000.07.30 0 0 3
Én a FAR Managert szoktam használni mpeg összefűzésre és a tapasztalatom megegyezik mue-éval.

OFF
Visitor, tán' csak nem a L!cker-ről leszedett mpegeket rakosgatod össze? :-))))

nagykaro Creative Commons License 2000.07.24 0 0 2
NC 5.0 totál Dosos szakállas proggi.
Üdv: Char
Visitor Creative Commons License 2000.07.24 0 0 1
A Norton Commander 5.0 az az 1996-os Norton Commander for Win95 ???

Nekem nem csak képkockahibák vannak az összeillesztéseknél, hanem 4-6 mp-es megállás, néha nem is megy tovább magától, hanem előre kell 'tekerni'.

mue Creative Commons License 2000.07.24 0 0 0
Nos én is szoktam mpegeket összefüzni, eddig 0 gondom volt vele.
Amit használok:
Összefüzésre: Norton Commander 5.0 (valojában már csak erre használom szegényt), itt a fájlkijelölés után Ctrl-F10 és mehet a buli.
Lejátszásra pedig a Windows Media Playert tartom a legjobbnak, és a leggyorsabbnak. Elönye a képpause egérgombnyomásra és az egyszerü fullscreen mod. Ja és mint mondtam a leggyorsabb.
A legujabb verzio asszem a 6.4.07.112, én ezt használom.
Nem akad meg a lejátszásnál, viszont a vágás mindenképp észrevehetö, ha figyel az ember. Ugyanis legtöbbször a szétdaraboláskor csuszik egy picike hiba. Tehát szerintem ez a kis rezzenés sem az összefüzés hibája.
Na, ha van még kérdés, irj: MUe
Visitor Creative Commons License 2000.07.24 0 0 topiknyitó
A feldarabolt mpg vidók egy nagy fájlá való összefűzéséről lenne szó.

Nekem magával az összefűzéssel nincs gondom, megy copy-val is meg Windows Commanderben is.

Egy probléma viszont van: miután kész a nagy fájl, elkezdem lejátszani (több lejátszóval is teszteltem) és az összeillesztési pontoknál, tehát mondjuk minden fél perc után megakad és leáll 3-4 mp-re, majd elkezd riccogni, aztán 5-6 mp múlva megint megy folyamatosan a követkeő összeillesztési pontig, ahol megint ugyanez történik. Mi lehet a gond? Az összefűzés? A lejátszó progi? Várom az ötleteket. Előre is köszi a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!