Keresés

Részletes keresés

zico82 Creative Commons License 3 órája 0 0 90213

Még lehet belőled filmsztár is. Vad Katalin művésznő eredménye 154

(Aztán amikor tévében is csinált egy tesztet, az már a közelébe sem volt ennek. Ahányféle teszt, annyiféle eredmény. De persze neked biztos mindegyik egyformán jól menne)

Előzmény: ave én (90208)
pepe_pepe Creative Commons License 1 napja 0 0 90212

Akkor még úgy hívták :-)

Előzmény: ave én (90211)
ave én Creative Commons License 1 napja 0 0 90211

tesztgondnok :D

az enyémet "felügyelő pszichológus" írta alá, az sokkal menőbb!

Előzmény: pepe_pepe (90209)
ave én Creative Commons License 1 napja 0 0 90210

!

Előzmény: pepe_pepe (90209)
pepe_pepe Creative Commons License 1 napja 0 0 90209

nem rossz, de lehet jobb ... 

Előzmény: ave én (90208)
ave én Creative Commons License 2 napja 0 0 90208

145

Előzmény: Küzdeni mindig! (90207)
Küzdeni mindig! Creative Commons License 2 napja 0 0 90207

Szerencsére itt vagy te, aki 82-es IQ-val magas lóról kioszthatod!

Előzmény: ave én (90200)
zico82 Creative Commons License 2 napja -1 0 90206

Marcelo azért játszhatna, ha beférne. Nem csak a sorozat durva, hanem az egész szezon. Az eleve szűk keretet januárban tovább csökkentették. Benzemának és Kázmérnak nincs alternativája. A nagy meccsekre felszívják magukat (rangadókat hozzuk), Cadiz, Elche, Sahtar ellen meg lézengenek a pályán. Most majd jön a pihi Getafe ellen meg a menetrendszerinti obi.

A PSG és a München azért játszott ennyire nyíltan mert egyszerűen szar a védelmük. Tőlük nem szarnám össze magam, Tuchel ellen nehezebb lesz.

Előzmény: pepe_pepe (90205)
pepe_pepe Creative Commons License 2 napja 0 1 90205

Nagyon fáradtnak tűnt a csapat, ilyen sorozat utan nem csoda.

Nagy makunk volt azert, 3 vedo maradt a 7+1-bol, nem tudom meddig fenntarthato.

(Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo es a kinevezett Lucas nelkul)

A tj. a lenyeg, de a keddi PSG-BM-et latva ez nyilvan keves lenne, az nagyon durva, nagyon latvanyos meccs volt, nyilt aisakkal mentek egymasnak.

ave én Creative Commons License 2 napja 0 0 90204

nem az ellenfélről beszélt ő sem, és én sem

Előzmény: Avalast (90201)
XGabika Creative Commons License 2 napja 0 0 90203

kosz. valamit tud ez a zidane.

Előzmény: Avalast (90202)
Avalast Creative Commons License 2 napja 0 1 90202

Nem nézett ki jól, de a vége annál jobban. Gratula!

Előzmény: XGabika (90199)
Avalast Creative Commons License 2 napja 0 0 90201

Egy kontrára építő csapat számára a labdabirtoklás százalékos kimutatása érdektelen.

Előzmény: ave én (90200)
ave én Creative Commons License 2 napja 0 0 90200

jó, hát Neymarról tudjuk, hogy nem a Nobel-díj volt a jele az oviban. minél többet van nálad a labda, annál kisebb az esélyed, hogy gólt kapj (anélkül meg nehéz kikapni ugye). ez is csak a valószínűségszámításról szól, mint nagyjából minden a világon

az analógia azért nem jó, mert az, hogy fűzöd a csajt, még nem jelent felette hatalmat. de ha nálad van a labda (-> feleségül vetted), akkor azért egy kicsit nehezebb bekerülni harmadikként a képbe

tehát, ha nem 80 lenne az IQ-ja, azt mondta volna, annyit ér, mint elvenni egy nőt, aztán várni, hogy megszeret

Előzmény: Avalast (90195)
XGabika Creative Commons License 2 napja 0 0 90199

eddig nem nez ki jol

ave én Creative Commons License 2 napja 0 0 90198

Orbán gratulált Péreznek az """"""""újraválasztásához""""""""""

ha a közismert Orbán-átokból indulunk ki, akkor ma kiestek

XGabika Creative Commons License 2 napja 0 0 90197

Szokasos over 2.5-el indulok a meccsnek. Tegnap kamucsavo megszivatott, de Benzema ma buntetni fog, erzem :)

Avalast Creative Commons License 2 napja 0 1 90196

Mai meccshez pedig: hajrá!

Avalast Creative Commons License 2 napja 0 1 90195

Mostani Neymar nyilatkozat ebben a témában: "De a sok labdabirtoklás éppen annyit ér, mint amikor egész este fűzöl egy csajt, aztán jön egy másik srác, öt perc alatt magába bolondítja, és vele megy el."

Előzmény: Irisbus (90180)
Küzdeni mindig! Creative Commons License 4 napja 0 2 90194

"Mendy egy f@sz volt, hogy hadonaszott, bar hamar visszakapta a kezet, de lehet hogy Braitwaith vagy hogy irjak a nevet, kicsit esni akart, ha mar hozzaertek."

Maradjunk annyiban, hogy ha ez 2-1-es Barca vezetésnél, Mingueza és Benzema szereposztásban történik és befújja a bíró 11-esnek, akkor az egész katalán topik pont ugyanígy ordas bírói csalástól, kamutizitől, Pérez által megvett bírómaffiától és a szokott egyéb kliséktől zengene. Kár az elmeroggyantakkal foglalkozni, akik szerint kettő (vérmesebbek szerint három) tizenegyest nem kaptak meg.

Vázqueznek jobbulást! Végre volt egy értékelhető szezonja pedig :-(

Előzmény: pepe_pepe (90187)
XGabika Creative Commons License 5 napja 0 0 90193

igy jobb, mint ha par meccs mulva szetszakadt volna. hosszabb tavon mindenkepp jobban jart igy a srac.

Előzmény: pepe_pepe (90190)
Tompus999 Creative Commons License 5 napja 0 0 90192

De lagalabb nem szakadás. Sajnálom :(

Előzmény: pepe_pepe (90190)
Avalast Creative Commons License 5 napja 0 0 90191

Ja, hát az nevetséges :).

Előzmény: pepe_pepe (90189)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 90190

Lucas Vázquez szezonjának úgy néz ki vége, mivel az orvosi vizsgálatok a bal térdében ínszalag húzódást mutattak ki.

F@xom

Előzmény: Tompus999 (90166)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 90189

Ezért megy a meccs előtt is a "plusz egy tizi a Realnak" ...

Előzmény: Avalast (90188)
Avalast Creative Commons License 5 napja 0 0 90188

Amikor lemegy a meccs, akkor az van meg a fejekben. Én rühellem, hogy egy adott meccs utáni csevejben a kőkorszaki események jönnek elő, mint cáfolat, vagy ellenvélemény. Szvsz jó lenne, ha egy meccsről lehetne beszélni, maximum a szezonról nem előszedve a múlt sérelmeit válaszként.

Előzmény: pepe_pepe (90187)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 1 90187

A var sem egyertelmu mindig, mindig ott a kerdes, hogy volt-e akkora a szabalytalansag. A volt-e kontakton mindig hulyet kapok, ez azert nem a kosarlabda, ahol mar ranezni sem lehet a masikra, mert bunteto van. Hozzaert, amiatt esett el, amiatt vesztette-e el a labdat, vagy egyebkent is elvesztette volna, s nem volt jelentosege, hogy hozzaert-e, barta-e a tamado, hogy kisujjal hozzaerjenek, mert akkor lehet mutogatni a kontaktra, stb. Altalanossagban mondom, nem feltetlen a tegnapi esetre, bar ott sem tudom megitelni, hogy mekkora volt az a kontakt ami miatt akkorat kellett esni, Mendy egy f@sz volt, hogy hadonaszott, bar hamar visszakapta a kezet, de lehet hogy Braitwaith vagy hogy irjak a nevet, kicsit esni akart, ha mar hozzaertek. De mondom, nem tudom megitelni ezt, van amikor befujjak, van amikor nem. Csak Ti mindig arra emlekeztek, amikor nem, ilyen a szelektiv emlekezet. 

Előzmény: ave én (90184)
ave én Creative Commons License 6 napja 0 0 90186

ne röhögtess, te hányadszor sütötted el ezt a levegővételes-fotoszintetizálós dolgot? Hahota, 1987 április

Előzmény: sailingman (90178)
ave én Creative Commons License 6 napja 0 0 90185

VAR előtti idők

komolyan nem érted, miért kerül egy új dimenzióba minden tévedés, amióta van VAR?

Előzmény: zico82 (90181)
ave én Creative Commons License 6 napja 0 0 90184

Mindenkinek jobb, ha nincsenek vitatott szituk.

erre lenne jó a VAR. na, érted már, miről beszélünk?

Előzmény: pepe_pepe (90183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!