Keresés

Részletes keresés

csufi Creative Commons License 2000.07.23 0 0 20
Auróra elment böngészni.
Remélem ropit vittél magaddal, hosszú estéd lessz.:D
Bimbum Creative Commons License 2000.07.23 0 0 19
Nálunk talán Habsburg Ottó hasonló jelenség.
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.23 0 0 17
Nincs humorod csufi:(
Ez tényleg elszomorít.:DDDDDDDD

üdv.
Aurora

P.s. ezt a topicot ne offoljuk szét, jó?

Előzmény: csufi (15)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.23 0 0 16
Neked is!

üdv.
Aurora

Előzmény: Geyza (12)
csufi Creative Commons License 2000.07.23 0 0 15
Mikor jöttél te rá utoljára valamire szivi ?
Sok sikert, a fiukákat vidd magaddal! :D
Előzmény: hajnalpír (13)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.23 0 0 13
Csufi, ha rájövök, hogy ki írta ezt nekem
elő /szőr/, akkor lebuktál édesaranyom.
Vagy lebuktatok:))

üdv.
Aurora

Előzmény: csufi (11)
Geyza Creative Commons License 2000.07.23 0 0 12
Miért ne lehetne viccelődni?:)))

Legalább egy kis üdítő színfolt a nagy politikai sivatagban...

Puszi!
Géza

Előzmény: hajnalpír (10)
csufi Creative Commons License 2000.07.23 0 0 11
Akinek kalapács van a kezében, az mindent szögnek lát, Auróra májdír :D
Előzmény: hajnalpír (8)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.23 0 0 10
Bocs, hülye voltam. Nem akartam szétverni
a topicod.
Az Anyakirálynő édes, és még most is nagyon
szép. A százéve ellenére.

üdv.
Aurora

P.s. egy "igazi" csufival viccelődtem. Nem itt kellett volna.:(

Előzmény: Geyza (9)
Geyza Creative Commons License 2000.07.23 0 0 9
Miért ne?:)))

Örülnék, ha 100 éves koromban ilyen csúf lennék...

Előzmény: hajnalpír (8)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.23 0 0 8
"...mert nagyon szimpatikus, jópofa néni, ma is megissza a napi egy kupica gin-jét..."

Te a csufiról nyitottál egy topicot?:)

üdv.
Aurora

Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2000.07.23 0 0 7
Szia, Ariel!

OFF
Igen, ritkábban írtam, épp azért, mert minden oldalról a pitiáner gyűlölködést látom - meg szerencsére egy pár kellemesebb dologgal foglalkozom...:)))
ON

Minden jót Neked

Gézától

Előzmény: Ariel (6)
Ariel Creative Commons License 2000.07.23 0 0 6
szia Geyza!

off..
reg lattam a nickedet...
on..

nem vagyok naprakesz a temaban, de szerintem az egybesult kiralysagban sem mindenki hurrazik az anyakiralyno szuletesnapja miatt. hogy mast ne mondjak peldaul az irek(egy csoportja) nem hinnem hogy nagyon orulne..de vannak mas a koronat mar lejart lemeznek tarto csoportok, akiknek persze kisebb a hangja. idaig nem valoszinu hogy eler.

ami a honi helyzetet illeti: en ugy erzem jo ideig nem lesz beka ..ize beke. es ugy gondolom a fejetol budosodik a lab..ize hal. amig pitianer politikusaink vannak addig az o gyulolkodesuk vagy atragad a kozre vagy elmegy a kedve az embereknek a politikatol.

Előzmény: Geyza (-)
nofene Creative Commons License 2000.07.23 0 0 4
Nofene, God Save the Queen!
Ámbár, volt egy olyan változat is, hogy God Shave the Queen!, ami nem teljesen ugyanaz. Viszont bizonyítja, hogy az anyakirálynő korától függetlenül a britek is vitatkoznak, kell-e nekik monarchia vagy sem. SZVSZ mondjuk Szent-Györgyi Albert 100. születésnapja - ha megérte volna és mostanra esne, lehetőséget kínálna mindenkinek az ünneplésre. Vagy Puskás Öcsié - remélem megéri!
Pityu.3 Creative Commons License 2000.07.23 0 0 3
Isten éltesse az Anyakirálynőt! Ő egy olyan kedves személyiség, akit az angolok szerethetnek, egy bizonyos nemzeti összetartást fejez ki. Hogy itt Magyarországon nincs ilyen? Nincs. Nemcsak azért, mert itt nem a királyság az államforma. Itt valaki megemlítette, hogy pl Áder egy árva szót sem szólt Göncz érdemeiről. Valóban így van. Pedig vannak Göncznek érdemei. de nemcsak a kormány oldaláról mély a gyűlölet. Az SZDSz ugyanúgy gűlölködik, az Új Generáció törtető kis gusztustalan figurácskákból áll. Minden oldalról csak a fékezhetetlen hatalomvágy megnyilvánulásai tűnnek fel.
Előzmény: Geyza (-)
anyuxxx Creative Commons License 2000.07.23 0 0 1
Én nem igy tudom.
Mindig nagyon szerették, még királyné korában is..
Nagy segitsége volt annakidején a gyenge királynak.
A világháboru idején lehetősége nyilt, hogy a gyerekekkel külföldre távozzanak,
a naponta ismétlődő bombatámadások elől.
Nem engedte sem a gyerekeket, sem ők nem hagyták el Londont, ez nagyon
jó hatással volt a sokat szenvedő angol emberekre.
Előzmény: Liba (0)
Liba Creative Commons License 2000.07.23 0 0 0
Egyetértünk, de a magam részérôl az úgy van rendjén, hogy egy 10 milliós országban ne dobbanjon mindenki szíve egyszerre. Nem egészséges dolog az, ha nincs pluralizmus, legyen szó akár a legfennköltebb dolgokról.
Egyébként kétlem, hogy az anyakirálynô esetében a britek kvázi egyöntetü szimpátiája a monarhiának vagy a hölgy korábbi tetteinek szólna, sokkal inkább tisztes korát becsülik a korona alattvalói, s ez nem politikai kérdés.
Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2000.07.23 0 0 topiknyitó
... mert nagyon szimpatikus, jópofa néni, ma is rendszeresen megissza a napi egy kupica gin-jét, tegye így minél tovább!

De ez a topik nem erről szeretne szólni, csak a figyelem felkeltése miatt választottam ezt a címet.
Azon gondolkoztam, amikor az angol anykirálynő 1 hónapig tartó születésnapi ünnepségéről hallottam, lehetne-e nálunk ilyen? - Szerintem biztosan nem. Nem lehetne elképzelni olyan akciót, olyan kezdeményezést, aminek mindenki őszinte szívvel örülne, és amin valakiknek nem kellene köteleségszerűen fanyalogni.
Mert nálunk - politikai hozzáállástól függetlenül mindent politikai szempontból "értékelnek" és az ellenkező oldal (mi a fenének kell egyáltalán lennie ilyennek?) kötelezőnek érzi, hogy fanyalogjon.

Hisz ilyen össznépi, pártállástól függetlenül üdvözlendő dolog lehetne a Millennium - de persze a mostani kormány ellenzéke kötelességének érzi a fanyalgást. Miért kellett rossz szájízt adni a Korona átszállításának, ami pedig a millenniumi év méltó, nagyszabású kezdetét jelenthette volna?
De ez így van, pártállástól függetlenül: Ha Demszky csinál bármit, akkor azon a kormány és hívei fanyalognak, Áder János nem tudott néhány kedves szót szólni Göncz Árpádról, amikor az új közt. elnök megválasztásakor beszédet mondott - ezek mind a politikai pitiánerség és bunkóság megnyilvánulásai.

Ti hogy látjátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!