Keresés

Részletes keresés

Coma Creative Commons License 2000.08.17 0 0 12
hali,

én az 1212-n vagyok, de még semmi ilyen nincs kilátásban.

Coma

Előzmény: doky67 (11)
doky67 Creative Commons License 2000.08.10 0 0 11
Graffiti !
Ígérted,hogy megkérdezed a MATÁV-ot.
Sikerült valamit megtudni?
Bocs,ha türelmetlen vagyok. :-)
Üdv: doky67
chromax Creative Commons License 2000.08.08 0 0 10
Hát doky, azé olcsóbb 3000-el az Otthon csomag, hogy azt csak este tudd használni. Vegyél Profit :)
Egyébként a UPC építési sebességét nézve nem kell miattuk annyira aggódni :)

üdv
cmx

Előzmény: doky67 (9)
doky67 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 9
Csak persze akkor az internet-hozzáférést is ki kellene terjeszteni. Pl most az Otthon csomagot egésznapra.Mert anélkül nem ér semmit az egész.Már akinek Matávnetes elérése van mint nekem pl. :-)
doky67
Előzmény: kuk (8)
kuk Creative Commons License 2000.08.08 0 0 8
Szerintem a matávnak gyorsan lépni kell mert ahol a kiábeltévéhálozatok elkáészülnek az optikai kábelekkel aott pillanatok alatt el fogják vesziteni a netezőiket.
ha jól tudom havi tizezret kér az UPC és ennyiért fogja a matávcom is ugyanezt adni. emellett egyébként ugyanugy használhatod majd a telefonodat is.
szóval szerintem havi tizezerrel kellene inditani ezt az egésznapos átalányt engem pl. érdekelne akár máris...
Előzmény: doky67 (7)
doky67 Creative Commons License 2000.08.08 0 0 7
Hát sajnálom,hogy ilyen érdektelen ez a topic.:-(((
doky67
Előzmény: Lunatic (6)
Lunatic Creative Commons License 2000.07.30 0 0 6
Hát, ha valaminek lenne értelme
akkor ez lenne az, bár nemtudom, hogy ha arányosan nézzük akkor köbö 10 rongyra jönne ki havonta....
bááár....ott vannak az okosok, akik ezt arányosítani tudják a felhasználók kategóriáival, és a hálózat megterhelődésével...
...mindenesetre, talán már illene ezekért az összegekért minőségi szolgáltatást nyújtani, és fejleszteni...ezek a monopóliumok állítólagos előnyei közé tartoznak.

Szerintem nem ártana legalább demonstrálni itt a tasztalon, hogy köbö mennyien fizetnénk elő egy korrekt árú egész napos általányra, (magánszemélyeknek) de asszem én nem sokat gondolkoznék.


L.

GroundZero Creative Commons License 2000.07.29 0 0 5
Hát, ha a Matávról magáról szólna a topik... Én is gondolkoztam, hogy indítok egy "Best of Matáv" topikot, mert anyag az van bőven...
Nekem pölö, mikor szar volt a háló, állandóan ledobott, de szinte 5percenként, betelefonáltam a hibabejelentőbe, és a nő mindent fölírt, hogy internet nem jó, más igen, stb. Másnap telefonál a szerelő, hogy jönne. mondom, jöjjön. De, kérdi, ha rossz a vonal, akkor most hogyan beszélgetünk mi? Mondom, hogy a vonal nem rossz, csak, ha internet van. Ja, ezt ő már nem kapta meg, csak, hogy vonalhiba... Matáv...

Bocs, nagyon OFF voltam... Lehet, hogy mégis lesz topik?

Előzmény: doky67 (4)
doky67 Creative Commons License 2000.07.29 0 0 4
Hát azt hittem érdekesebb témát vetek fel ezzel a témával. :-(((
doky67 Creative Commons License 2000.07.23 0 0 3
Graffiti!
Köszönöm,és várom az infódat!
Kösz.
-Péter.
graffiti Creative Commons License 2000.07.23 0 0 2
Igen, igen, a 4000 forintos kedvezmény kapcsán volt szó arról, hogy ezt követi majd később az egésznapos átalánydíj. Utána fogok nézni mindenképpen, így mindenféle hivatalos kérdezősködés nélkül annyit tudok: ősszel lesz néhány újdonság (már a korábban meglebegtetett ADSL mellett, természetesen).

Más: szerencse, hogy észrevettem a topicot, ilyen esetben a topicnyitás mellett dobjatok egy mailt is.

Előzmény: doky67 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 1
Ilyenreol meg en sem hallottam,de igazan lehetne mar,nem tudom elhinni,hogy nem latjak,hogy igazabol ez az oka annak,hogy a hazai internetezes knb. egy nagy 0.
mulder_ Creative Commons License 2000.07.23 0 0 0
En sajnos 0 konkretunot tudok....

mulder s.a.

doky67 Creative Commons License 2000.07.23 0 0 topiknyitó
Annak idején amikor a MATÁV bevezette a kedvezményes időszakokban az átalánydíjas "mindenkinek" csomagot olvastam itt olyanról,hogy a későbbiekben tervez egy egésznapos átalányt a MATÁV.
Tud -e valaki erről már valami konkrétumot.
VIKTOR (index szerk !) ha jól emlékszem Te írtál erről ?
Légyszi válaszoljatok!
Üdv: Péter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!