Keresés

Részletes keresés

SolarMoodSystem Creative Commons License 2001.12.23 0 0 35
Én néha ott is vagyok. de nem egy nagy durr a rádió. Leszálló ágban van...:-(((
ARIBOY Creative Commons License 2001.12.11 0 0 34
Hallgatjátok az EST FM-et?Én néha szoktam .
ARIBOY Creative Commons License 2001.10.13 0 0 33
Hallgatjátok-e még az EST FM-et.Én igen,néha.
Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.06.04 0 0 32
szvsz a legjobb adás, amit be tudok fogni (értsd: elég nagy teljesítménnyel sugároz)
nagyon tuti zenék mennek rajta. főleg a kívánságműsorban, mert nem csak a slágereket nyomatják x-szer egy nap. a beszélegtős része meg még jobb. főleg a hajnlai órákban. persze van benne, ami nem tetszik, de miben nincs?
egyébként, akinek az kell, ami mindenhonnan ömlik amúgy is, az ne hallgassa...
P.P.
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.04 0 0 31
Szerintem is jó az EST FM.
shirleymanson Creative Commons License 2001.04.19 0 0 30
Én nagyon szeretem az EST-et, főleg azért, hogy átjöttek a tilosból az ez a jövő egyétekes arcok, és viccesek, meg jó zenéket nyomnak úgy átlagban. És most ők lettek a VOLTfólión is a legjobb rádió:)) hajrá est:)))
ja, és szupermen megosztva első lett harsányi leventével.. ez kicsit....
na mindegy...:)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.06 0 0 29
ennél azért mindig többre fogom tartani, mert amit kifejeztél, az legfeljebb borosbocskor koordinátarendszerben interpretálható

ha érted, mire gondolok

Előzmény: gReg (28)
gReg Creative Commons License 2001.02.06 0 0 28
Azért van igazság abban amit predicator mondott. Attól még, hogy szerinted jó adó az estfm ő még szívből utálhatja, ezért nem sok értelme van az olyan kérdéseknek, hogy "Akkor neked melyik nem gagyi rádió?". Tudod, ami az egyiknek étek, az a másiknak méreg.

Mondjuk én se tartom ezt az adót, se a műsorvezetők többségét túl nagyra. Egyik fele beképzelt és fellengzős, mások lekezelően bánnak a betelefonálókkal és úgy tesznek, mintha csak nekik lehetne igazuk. Zeneileg lehet, hogy egy adott réteget tökéletesen kielégít az estfm (én történetesen nem tartozom oda), úgyhogy nekem egyáltalán nem jelent üdítő kivételt a kereskedelmi rádiók közül. Az estfm nem más, mint egy rakás egyénieskedő fiatal, aki azt képzeli, hogy most majd jól megmutatja a világnak - közben meg mindegyikük jól megszedi magát.

Egy wc falán láttam az alábbi falfirkát: Itt mindenki olyan kib@szottul egyéni, hogy az már kiábrándítóan tucat. A megfogalmazás tökéletesen illik az estfm-re is. Persze ez is csak egy vélemény, ettől még lehet, sőt kell is szeretni őket - csak nem nekem.

Előzmény: Törölt nick (26)
L. Szerafin Creative Commons License 2001.02.06 0 0 27
Én mondjuk Borsod megyében élek, így max. interneten keresztül hallgathatnám.
De a nyáron sűrűbben jártam Pesten, így volt szerencsém megismerkedni a Szabódó családdal.
Azok működnek még manapság az Est FM-en?
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.06 0 0 26
Kedves Predicator!
Akkor neked melyik a nem gagyi rádió?
Ha már számodra az EST FM is gagyi!
Mert szerintem és sokak szerint az egyik legjobb rádió!Kicsit más stílusa van mint a többi kereskedelmi rádiónak.Mert ez egy talk rádió.
Előzmény: predicator (25)
predicator Creative Commons License 2001.02.06 0 0 25
EstFM?
gagyi rádió a javából, tehetségtelen műsorvezetőkkel, akik meg vannak győzödve arról, hogy óriási királyok..egyszer-kétszer belehallgattam, és nagyon úgy tünt, hogy saját maguknak rádióznak, öncélúak.
James Bond Creative Commons License 2001.02.06 0 0 24
MATÁV-RÁDIÓ, pfujj
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.06 0 0 23
sajnálattal figyeltem meg, hogy gagyul a nívójuk
-emma- Creative Commons License 2000.11.11 0 0 22
ki megy a buliba?
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.10 0 0 21
héják
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.10 0 0 20
Szerintem továbbra is jó az EST FM!
Ez a Szavazz az Egyesült Hallgatók elnőkére dolog
is nagyon bejött nekik.Ti kire szavaztok?
Héják vagy Galamb?
Én a Héjákra.Remélem ők nyernek!
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.05 0 0 19
egyetértek, hogy jó, azon belül pályahosszal a Superman (aki 11ébként a programigazgató is 1ben), azt viszont nem gondolom, hogy a Tilost leváltotta volna, ugyanis ez mégiscsak egy kereskedelmi cucc, egész más, mint a Tilos, aminek a helye sajnos betöltetlen marad, a Civil és Fix kissé bágyatag pótlék

a Tilos csúnyán kifingatta a monoteista ORTT

(hogy a prostituált mamájukat...)

Előzmény: Köpenicki Kapitány (18)
-emma- Creative Commons License 2000.09.04 0 0 17
jók :)
főleg,hogy a plakátokon a műsorvezetők szerepelnek..
Előzmény: aPuska a Hős (16)
aPuska a Hős Creative Commons License 2000.07.28 0 0 16
Áhoj!
Voltam benn náluk napszeműért, fiatal jófejek.
A rádiónak a stílusában ez a sok pofázás is benne van. Ők alapvetően programajánlók, ezt kell csinálniuk. Biztos nem esik nehezükre, itt aztán élhet a magamutogatás. Mégis, így is több jó zenét hallani 1 órára lebontva a 98.6-on, mint bárhol máshol.
És a plakátreklámjaik. Na azok hogy tetszenek?
natureboy Creative Commons License 2000.07.21 0 0 15
Végre egy normális rádió!!!!!!!!
Persze nem tökéletes , de a zenéket mintha az én PC-ről nyomnák, a 10Gb- os Mp3 fájlomból:-))))))))
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.21 0 0 14
Hát igen, a lustaság meg a szorgalom :-)

[ZedIzDead]

Előzmény: -emma- (13)
-emma- Creative Commons License 2000.07.20 0 0 13
Előzmény: ZedIzDead (12)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.20 0 0 12
ELINDULT AZ EST RÁDIÓ!

és

EstFM: hallgatható zenék?

nem biztos, hogy minden karakter stimmel, de lényegében igen.

[ZedIzDead]

Előzmény: Törölt nick (9)
Tímár Creative Commons License 2000.07.20 0 0 11
Halihó!

A zenében végre megpróbálják kiszolgálni a kisebb, de folyamatosan gyarapodó réteg igényeit is.
Nekem szvsz a Tilos jobban bejött fénykorában.
Az Est zenei szerkesztése csapnivaló. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de én jobban bírnám, hogy ha egy, vagy a hasonló stílusoknak hosszabb blokkokat hagynának, a jelenlegi rendszertelenség helyett.

A műsorvezetők majd belerázódnak, de engem a rengeteg telefonáló az őrületbe kerget, nem lehet a számokat nyugodtan hallgatni.

Mindezek ellenére örülök annak, hogy végre van alternatíva..

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.20 0 0 10
akkor én hallgattam volna mindig gyenge pillanatában az adót?...
Előzmény: James Bond (8)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.20 0 0 9
mi a címük?

én az "est" szócskára kerestem rá, ne tudd meg, miket találtam, csak nem kapcsolódó topicot

Előzmény: ZedIzDead (7)
James Bond Creative Commons License 2000.07.20 0 0 8
Persze, mindenki másért hallgat rádiót. Nekem többnyire "háttérzörej", most is szól. De ez a "háttérség" inkább a zenét jelenti. Ahhoz amúgysemigen értek, csak úgy hallgatom... De ha megszólalnak a rádióban, arra általában figyelek. Ezért nekem ez a fontosabb része a rádiózásnak. És akkor a kérdésedre válaszolva: azért szeretem a R1-et, mert ott normális stílusúak a műsorvezetők (mind!), tudnak beszélni, és van humoruk. Nem erőltetett, hanem természetes humor. De azthiszem, leginkább mégiscsak Laczkó Kriszta hangja miatt szeretem...! :o))))
Előzmény: Törölt nick (4)
ZedIzDead Creative Commons License 2000.07.20 0 0 7
Gyertek a Kultúrára, már van róla 2 topik is.

[ZedIzDead]

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.20 0 0 6
üdv a valódi világban!
Előzmény: Rsüni (5)
Rsüni Creative Commons License 2000.07.20 0 0 5
Három napja meg akarom nyitni a topicot, csak nem volt időm. A zenék nagyon ott vannak, a műsorvezetők pedig olyanok, mintha éppen most estek volna be az utcáról. Nekem tetszik.
Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!