Keresés

Részletes keresés

MrPete Creative Commons License 2000.08.01 0 0 8
jóvanmá', kell itt kötözködni az emberrel.. :)

Meg különben is, igenis van benne jó nő, csak a kevésbé fontos részeket kivágták. ( persze ez nem jelenti azt, hogy minden fontos rész belekerült a bannerbe, ha precízkedni akarunk)

Előzmény: Ideges (4)
Hamster Creative Commons License 2000.08.01 0 0 7
:)))
Előzmény: Flora (5)
Hamster Creative Commons License 2000.08.01 0 0 6
Fújj, de percerz, egy torzót mutogatnak (lehet, hogy nem is létezik ilyen modell), és máris jó nő? És ha szakállas? És ha elkapsz tőle valamit, amitől olyan bután fogsz egész nap nézni, mint a srác a banneren? :))

Hamster

Előzmény: Ideges (4)
Flora Creative Commons License 2000.08.01 0 0 5
Viszont mindannyian megtanulhattuk Adriana Skleranikova - vagy kicsoda - nevét.
"Adriana S. bebizonyította,..." :-)
Előzmény: Ideges (4)
Ideges Creative Commons License 2000.07.31 0 0 4
Jó nő? Szerintem csak két mell.
Előzmény: MrPete (2)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.07.31 0 0 3

A nyúlszáj nem is olyan :)

:)

Előzmény: Hamster (-)
MrPete Creative Commons License 2000.07.18 0 0 2
nekem speciel nagyon bejött, szerintem nem kell a jelentés rétegeinek aprólékos vizsgálatával foglalkozni. Szerintem egy reklám paródiát akartak összehozni, ami sikerült is, minden van benne, ami kell: jó nő, és azt igéri, ha fogyasztasz, akkor jobb leszel. Poén.
Hamster Creative Commons License 2000.07.18 0 0 1
Mivel felmerült az, hogy esetleg valaki konkrétan a kérdésre akarna válaszolni, inkább átformálom (a címet már nem tudom kicserélni:): sikerült a hirdetések készítőinek a szűk lehetőségek, pár szónyi szöveg közepette áthozni az üzenetet? Vagy inkább csak a vizualitásra hatnak, esetleg a feltűnésre? (pl.: "mértani egység, mely összeköt", átköltés by me) Néha nagyon zavaros.

Hamster

Kham Creative Commons License 2000.07.18 0 0 0
Radi0.index.hu
miért nem tudok gyorsabban nullázni?
Hamster Creative Commons License 2000.07.18 0 0 topiknyitó
Már hetek óta itt vibrál az oldalak tetején, és én még mindig nem értem, valaki homályosítson fel! Ha hallgatom az Index.Rádiót (Sokat. Pont.), akkor nagymellű bankigazgató barátnőm lesz, vagy csak olyan nyúlszájam, mint a srácnak a bannerben (Mr. "Aztán a sok süketelés után rájöttem...")? :) Segítsetek!

Szoktatok ti is olyan bannereket látni, amiket nem értetek?

Tengerméllyel:
Hamster

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!