Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.26 0 0 96
Regi topik, de jo.
BELABACSI Creative Commons License 2001.09.05 0 0 95
Azért nem kellene ilyen keményen érvelned az igazad mellett.És még te beszélsz sötétségről.
Előzmény: Nym (94)
Nym Creative Commons License 2001.09.04 0 0 94
Olyan sötét vagy, hogy a néger fasza hozzád képest neoncső!
Előzmény: Törölt nick (89)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.09.04 0 0 93
Igen am! De ok tobben is es olyan poziciokba vannak, hogy megengedhetik maguknak ezeket a hulye ellenintezkedeseket.
Amugy nemtom figyeltetek-e, de mikor a hirekben szo volt a zsido gyulekezetek altal benyujtott feljelentesrol, mindig a Fradi-Ujpest meccsen megfigyelheto ket db ketrudas-t is mutogattak, amirol tulajdonkepp semmi rasszizmus nem mondhato el -hivatalosan-! Mi a rasszizmus egy nagy bibircsokos orru zoldkalapos FTC feliratu figuraban ami ala a "Jovo" szo van feltuntetve? Szal tok gaz... Persze mindenki tudja a hatter jelenteset a dologonak, de ahhoz mar eleg nagy arc kell, hogy sejtes miatt valamit/valakit feljelentsunk...
Előzmény: turul50 (92)
zeuszka Creative Commons License 2001.09.04 0 0 91
most miért bántod? szegény ezt hozta magával otthonról, ezt hallja, ennyire futja, szerintem elég baj ez neki amúgy is.
Előzmény: szopiszuri (90)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.04 0 0 90
köcsög
Előzmény: Törölt nick (89)
Mr. New York Creative Commons License 2001.09.04 0 0 88
ManU

Teljesen egyetertek az irasodal. A tisztesseges Magyar szurkolokat sajnalom. Azt a szerencsetlen par ezret aki ki megy megnezni egy merkozest es ott ilyen ocsmany legkorben kell szenvednie.
A Magyar foci pont oda sulyedt mint egyes szurkoloi.

Előzmény: ManU (72)
Mr. New York Creative Commons License 2001.09.04 0 0 87
HORI?

Mondjuk azt hogy ha a szurkolok korusba eneklik
hogy Megy a Vonat Auswitz-ba ez eleg ok hogy a biro lefujja a merkozest.??? Vagy lehet hogy bizonyos magas toleranciaju fiataloknak ez sem
elegge egyertelmuen rasszista megnyilvanulas??

Szeretenem megkerdezni hogy egy ugynevezett magas
tureshataru fiatal szurkolonak hol van az a pont
amikor kenyelmetlenul kezdi erezni magat es indokoltnak tart egy esetleges merkozes lefujast.
Kulonben ezt a kerdest mindekinek fel szeretnem
tenni.

Előzmény: HORI (8)
Chip-TFF Creative Commons License 2001.09.04 0 0 86
Sajnos tulsagosa befeszkeltek magukat a fergek az MLSZ-be. :((( Sajnos addig kell varnunk amig mar nem lesz penz a fociban, es akkor talan az alvilag tovabball es letrejon az ontisztulas. Utana nem lenne szabad visszaengedni oket es akkor ugyanugy jarna a foci, ahogyan a kezilabda...
Amugy jo, hogy felhoztatok ezt a topicot, mert ez ma mar ervenyet veszitette. A rendelet csak 1 szezont ert meg...
Előzmény: big l (84)
nekrofil Creative Commons License 2001.09.04 0 0 85
ja, egyetertek!
Előzmény: big l (84)
big l Creative Commons License 2001.09.04 0 0 84
Szerintem most nem kéne hogy történyen semmi !
Szerintem a magyar szurkoloknak a mostani gondal kell hogy foglalkozzanak , és ne ma román néppel !
Én most az MLSZ tagjait picsáznám el , de nagyon !
Előzmény: nekrofil (83)
nekrofil Creative Commons License 2001.09.03 0 0 83
remelem nem lesz semmi botrany a meccs elott, kozben es utan.
Előzmény: lecso_d (82)
lecso_d Creative Commons License 2001.09.03 0 0 82
Regi topic, de jo.
Vajon szerdan mi lesz? Ja, a biro nem tud magyarul.

Lecso

mash Creative Commons License 2000.11.26 0 0 81
évi 10 milliárd Usa dollárból én is tudnék!!!
Előzmény: EN228 (80)
EN228 Creative Commons License 2000.11.26 0 0 80
Fiuk!

Fijuk! Tan nem kellene ennyire szidni ezt a nemzetet. Nezzetek meg, hogy ök a szarbol is tudnak varat epiteni, olyan helyen orszagot, ahol senki masnak nem jutna eszebe hasonlo.
Most mit akartok?

Hajra MAGYAROK!

EN228, az ellenallo:-)

Előzmény: lecso_d (79)
lecso_d Creative Commons License 2000.11.26 0 0 79
Huculpastor!
A zsidok isten valasztott nepe, ezert oket kritizalni, gunyolni, esetleg nemszeretni fobenjaro bun! Mikor tanuljuk mar meg ezt?!

Mocskos mtk!

Előzmény: huculpastor (78)
huculpastor Creative Commons License 2000.11.26 0 0 78
Ezerszer leirtam, leirom most is, semmi kulonbseg a mocskos Ujpest, Mtk, zsidok, ciganyok, magyarok, nemetek, Fradi kozott. Aki kulonbseget tesz az "rasszista", ahogy a zsidok ertik a rasszizmus fogalmat/rosszul/.
Egyik mai libsikomcsi ujsag felhaborodik es "antiszemitanak" nevezi a feliratot: "nem gyozhettek orrhosszal".
A koszos hipokrita, panoias fajtajat az irojanak.
Ez olyan, mint a "szoke nemet", a "fekete nigeriai", a magyar paprikas "Rasszista" kifejezes lenne. Es ezek a moccskok a mi hazankban csinaljak...
Chip-TFF Creative Commons License 2000.11.26 0 0 77
Az ujsagok azt zengik, hogy 'milyen sportszeruen' ment a szurkolas, sehol 1 zsidozas. Igaz ez???

Amugy kivancsi leszek, hogy Szedan egy Gyor-Vidi alkalval mi lesz, hiszen elo fogunk rukkolni egy vadi uj dalocskaval. ;)

Hajra VIDI!

Előzmény: lecso_d (76)
lecso_d Creative Commons License 2000.11.25 0 0 76
A meccs nem lett felbeszakitva........persze egy null-null senkit nem tud felizgatni.

Hajra Magyarok!!!!

Előzmény: lecso_d (75)
lecso_d Creative Commons License 2000.11.25 0 0 75
mocskos mtk!
Előzmény: huculpastor (74)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.09 0 0 74
Ugy latszik az Index nyilvanossaga is eleg.
Nezzetek be "A szurkolo nem resze a focinak " rovatba, ott van az MLSZ /valoban nem uj/ "antirasszista" §-sa. Elkuldte Csiki Ur. Tudjatok mikor vehetik le a motoka palyan torvenyesen, plane piros-feher-zoldben az un. kelta keresztet ?
SOHA !
Előzmény: __Tibi (73)
__Tibi Creative Commons License 2000.08.09 0 0 73
Milyen szabály?
Huculpastor leírta, hogy nincs szabályzat, ha valami van is, akkor az valószínüleg alkotmányellenes. Ez itt a lényeg!

Valahogy a magyar szurkolótáboroknak fel kellene lépni ez ellen. Megszervezni egy közös akciót.
Csak az a baj, hogy mi nem is vagyunk a foci része. Mi senkik vagyunk...

ManU Creative Commons License 2000.08.07 0 0 72
Nem, nem. Úgy érzem, megint leragadtunk a részleteknél. Lehet, hogy ez a szabály nem tökéletes, biztos lesznek olyan apróbb esetek, melyek megtorlatlanok maradnak majd.
De, a célját vszeg el fogja érni!
Pl, amik idén tavasszal történtek (KHFC-MTK; MTK-FTC), szinte büntetlenül, nem fog megismétlodni.
Tudom, sokatoknak ez nem tetszik, de az ilyen atrocitások nem igazán vetnek jó fényt a magyarságra. Ez a szabály nem a cigányokat, zsidókat védi, hanem elsosorban a MAGYAR szurkolókat! Az, hogy mennyire életképes, akár már most vasárnap kiderülhet (MTK-UTE).
Jó meccsnek ígérekezik, remélem a lila tábor sem tudja majd tönkrevágni.
Senkinek se hiányzik egy zöld asztalnál megítélt 3-0.
Norbi_ Creative Commons License 2000.08.07 0 0 71
Ha még nemtudjátok akkor elmondom hogy a Csiki HAZUDJA A FOCIT!!!! Öt semmi sem érdekli se szurkolo se klub semmi!! Őt csak azér érdekli hogy mennyit kaszirozhat belölle!! Ez a szabály is cak annak jó aki zsidó!! Védi a vallásukat még lehet hogy kárpotlást is kapnak a büntetésböl!:))
Arra is kiváncsi lennék mi lenne akkor ha a zsidók azt kiabálnák mocskos fasiszták?? Ekkor kit büntetnek meg?:)
HAJRÁ MAGYAROK!
lecso_d Creative Commons License 2000.08.07 0 0 70
Ja, majd elfelejtettem: Hajra Fradi, Hajra Hazam!!!!!!

Lecso

" A gyilkosok es arulok meg mindig itt elnek kozottunk"

Előzmény: lecso_d (69)
lecso_d Creative Commons License 2000.08.07 0 0 69
Udv Mindenkinek!
Ez az egesz dolog nem hiszem, hogy a birosagok elott megallna a helyet. Valakit megbuntetni - bizonyitekok hianyaban - egy jogallamban nem szokas. Marpedig, ha a klubot megbuntetik, azaz bunosnek talaljak, valamilyenfele bizonyitekot kellene felhozni. Azt, hogy a biro egy meccs hangzavaraban mit hallott, nem lehet elfogadni bizonyiteknak. Peldaul mi van akkor, ha nehany "elvetemult" MTK szurkolo beoltozik zold-feherbe, es elkezd "zsidozni" egy MTK-Fradi meccsen, a biro lefujja a merkozest, a Fraditol elveszik a harom pontot.
Szerintem az elso klubnak, akit megbuntetnek vagy pontvesztessel sujtanak, azonnal polgari birosagra kellene vinni az ugyet. Ebben az esetben az MLSZ-nek kell majd bizonyitekokat bemutatni. Mindenesetre kivancsian varom a fejlemenyeket.
Lecso
Előzmény: contra (68)
contra Creative Commons License 2000.08.05 0 0 68
Huculpastor!
Hát ez már tényleg egy röhej...
Azt se tudják, mit akarnak, és hogyan.
Szánalmas bagázs.
Be fogják tiltani a "Hajrá magyarok!"-at, mert az automatikusan a másik válogatott ellen szól?
Vagy CSAK cigányozni és zsidózni lesz majd tilos?
És egyáltalán: ki dönti el, hogy mi rasszizmus és mi nem?
Kornis, Konrád, Kertész Ákos vagy Bauer?

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: huculpastor (67)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.05 0 0 67
Semmi sem igaz, semmibol. A titkarsagvezeto "felreertetett valamit", kozolte Csiki Karoly a HLASZ altalanos igazgatoja.
NINCS uj szabalyzat, egy dolog valtozott, hogy a buntetesi hatart felemeltek 5 milliora.
Egyszeruen fellepnek a nezoteri rendbontas ellen, ezek kozul kulonosen a rasszista megnyilvanulasok ellen, a regi szabalyzat alkalmazasaval.
Csiki et ramszant ugy 25 percet. Kertem ugye /az MLSZ honlapjarol e-mailen is/ezt az uj "anti-rasszista" szabalyztot. Atestunk azon, hogy ki keri, nevem megmondtam, korabban is fax szamokkal, e-mail szamokkal. Jo, de ki ? Kerdi az illetekes et. Megismeteltem. Milyen minosegemben, itt kisse ingerult lettem magamban megadtam ket ceget, kuldjek az igazgatonak, en vagyok.
Megis mert es hogyan kapcsolodom a focihoz. Mondam, egyszeru szurkolokent. Akkor ott a klub, volt a valasz.
Mondam, dehat az ujsagok a HLASZ es a JB rendelkezeseitol vannak tele, ok kell, hogy informaljanak engem, mint szurkolot, arrol, milyen jogaim es kotelessegeim vannak az uj idenyben, egyebkent nem tudok megfelelni neki.
Ez az MLSZ altalanos szabalyzata, tobbszaz oldal, vegyem meg.
Mondam kuldjek el e-mailen az nem kerul penzbe.
Ez az MLSZ-re tartozik.
Mondam, az MLSZ elozo nap hozzjuk iranyitott, hogy ok hintezik az uj szbalyozast. Na akkor derult ki, hogy NINCS.
Kezdtem a lenyeget, tudja-e, mi a "rasszizmus", ahogy altalaban ertelmezik. Hat a ciganyok, meg a zsidok szidalmazasa.
Mire ideztem pontosan a fogalmat, kozoltem vele, hogy amiota magyar foci van ezt meg nem sikerult rigmusba es korusba foglalni.
Felhivam figyelmet, hogy keveri a fogalmakat. A gyalazkodast /ez a szidalmazas is/, rasszizmusnak tekintik, holott az akotmanybirosag... elmondtam.
A szabad velemenynyilvanitas korebe tartozik, torveny nem bunteti, igy szabad szidni, felsoroltam....
Megkerdeztem, hogy szablyzatuk, vagy annak alkalmazasa az ervenyes magyar torvenyeken alapul-e. Erdekes volt a valasz, az MLSZ es a klubok olyan rendelkezeseket hozhatnak, hogy azt engedik be a lelatora, akit akarnak, sorolt fel csoportokat /fellabuak, stb/ ha ugy gondoljak nem engedik be. Hivatkoztam a kocsmarosra, aki a ciganyokat nem engedte be es megbuntettek, diszkriminacio cimen. Persze a szokasos ervemet is, aki kulonbseget tesz a mocskos zs, c., magyarok, Fradistak, Ujpestiek, Dereceniek kozott az "rasszista".
Tullepett rajta, mondvan, hogy a jatekvezetoknek ELMONDTAK mit, hogyan csinaljanak, ok dontenek.
Na meg a klubok, nekik megvan a szabalyzat.
Kovetkezett egy kellemetlen kerdes, tudja-e, mekkora minosegi es JOGI kulonbseg van a "MEGMONDTAK", a SZABALYZAT es a TORVENYEK kozott?
A megmondtak alapjan hozott bunteteseket a klubok, vagy szurkolotaborok polgari birosagra viszik, tizmilliokat fizethet a HLASZ, vagy aki "megmondta".Ugyanigy, ha a szabalyzat, vagy annak ALKALMAZASA utkozik a torvennyel, netan az alkotmanybirosag dontesevel...
Ezt fenyegetesnek vette es befejeztuk a szamomra dobbenetes beszelgetest.
Legirritalobb az volt, amikor felsoroltam, a focinak harom resztvevoje van a stadionban: a jatekos, a biro es a szurkolo.
A SZURKOLO NEM RESZE A FOCINAK volt a valasz.
Hogyhogy ? Mert a nezo fizet a fociert !
CSIKI Karoly mondta, komolyan gondolta.
Nem vonta vissza.
Na igy tekintsetek magatokra, meg a "magyar" foci iranyitoira.
Mindenesetre inditok egy rovatot ezen a cimen "A SZURKOLO NEM RESZE A FOCINAK"

robi25 Creative Commons License 2000.08.03 0 0 65
majd figyeljétek Bede magánszámát az FTC - Győr meccsen....
huculpastor Creative Commons License 2000.08.03 0 0 64
Elvtorsak !
Nincs hatarozata a HLASZ-nek, csak tervezete az un. "rassziz.."-ra!
Az MLSZ ma jovahagyja, vagy nem, vagy napirendre sem veszik. Viszont ennek alapjan szakitotta felbe a meccset a biro Kanizsan, buntettek meg a Vasast. Az meg egy mas kerdes, hogy egy bajnoksag felteteleinek, indulas elott honapokkal kozismerteknek kell lenniuk. Evkozben hatarozat ?
A HLASZ megigerte 9o30-kor, hogy azonnal kuldik faxon, megmondtam, hogy tartalmatol fuggoen alkotmanybirosag a sorsa.
Most hivtam oket ujra, elvitte a fonok /gondolom Csiki, nem Demjan/ a cetlit, mert csak egy cetli van /!/, mondom, hogy nyomtasson a gepbol egy masikat, a ezt nem mentette el, majd ha visszahozza... Megijedtek. A tovabbiakat majd, ha tortenik valami.
A Jatekvezoknel meg egy Drigan Gyorgy oberfuhreri hangnemet hasznalva, kozolte, ok szurkolokkal nincsenek es nem is lehetnek kapcsolatban, ok a HLASZ hatarozatat hajtjak vegre. Mondom, olyan nincs, csak tervezet. Nem razta meg.
Forduljak, mint Vasas drukker /mert tiltakoztam, hogy a Vasast TERVEZET alapjan buntettek meg/ Antal Peterhez, vagy a NS-hez, nekik megvan...
Egy szo, mint szaz, torvenytelen a mukodesuk tovabbra is.
Erdekes az ujsagirok, a legfobb uszitok nem deritettek ki honapok alatt, hogy nincs hatarozat.
Az meg, hogy alkotmanyba utkozik-e, meg a szurkolo tudja-e mi vonatkozik ra, megkaphatja-e ?
Ugyan !
Szeretek demokraciat jatszani, igy elkezdtem a rendorseggel is.
Irni fogok nekik, adjatok tippeket, mit engedelyeztessek !

Előzmény: Norbi_ (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!