Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.09.22 0 0 0
0 0tlet.
sip pista Creative Commons License 2000.07.12 0 0 topiknyitó
hali,
szóval egy nt workstationről kéne egy unixos gépre ütemezve (tehát semmi gui) eljuttatni egy fülét, ftp okés, de akkor anomínusz/be kell írni a jelszót valahova, tftp cmd line klienst nagy kutatás után sem találtam (gui-st igen), sendmail müxik, csinálok neki emil aliast, ami egy scriptnek küldi a dolgot (egyelőre ascii cucc), biztos van valami egyszerűbb megoldás is, léci írjatok,
kösz p.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!