Keresés

Részletes keresés

borso85 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 24
Sajnos az látom,hogy az express tele van veĺe
Találtam egy olyan oldalt,ahol valaki gyűjti az ál állás hirdetéseket.Figyelem felkeltés céljából,más ne essen bele.
Saját rossz tapasztalatodat is megirhatod.
Előzmény: Tóth János 82 (23)
Tóth János 82 Creative Commons License 2012.07.15 0 0 23

Hát igen! Hasonlókkal én is találkoztam. Az a baj, hogy a legtöbb ilyen hírdetés az emberek hiszékenységére megy rá és soken bedőlnek neki. Kis befektetéssel azonnali nagy pénz.

Pedig ez mekkora marhaság!!!! Bármilyen területen is vagy rengeteg munkát, időt és tanulást kell beletenni, hogy sikeres legyél és jól keress... Lásd szinészek, zenészek, sportolók, vagy akár egy profi asztalos azaz kétkezü munkás. Mindanyiuk évekig készül amíg elérik a kívánt célt...

Előzmény: borso85 (22)
borso85 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 22
Egy csomóba már én is rátaláltam.
Interneten kell adatokat rögziten,de eĺötte fízesekbe 600 Ft-t,majd ha átküldték a munka-
szerződésem,fizesek újra.Ki garantáĺja nekem,hogy ki is fizetnek a végé.
Ráadásul rögtön 150.000 fizetnek.Kissé gyanús.
Előzmény: Tóth János 82 (21)
Tóth János 82 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 21

Teljesen megértelek. Néhányba belebuktam én is már mire megtaláltam...

Előzmény: borso85 (20)
borso85 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 20
Nem sok reményt fűzök az ílyen mu,nkákhoz.Félek,hogy sok a kamu.
Előzmény: Tóth János 82 (19)
Tóth János 82 Creative Commons License 2012.07.14 0 0 19

Olyan programot, amely segít, hogy hogyan tudok plusz jövedelemhez jutni teljesen legálisan az interneten...

borso85 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 18
Hireket,
thomas89 Creative Commons License 2012.02.24 0 0 17

Valaki tud abban segíteni , hogy a google desktop gmail moduljához honnan lehetne hozzájutni, mert sajnos a hivatalos oldalról már törölték

amortisz Creative Commons License 2012.02.23 0 0 16

Látom elég halott ez a téma, de azért próbálkozok...:) Szóval nem ismeritek ezt a mizuzine cuccot? Ez összeszedi nekem az oldalakat egy helyre, csak elég béna vagyok beállítani, tud vki segíteni?

borso85 Creative Commons License 2009.06.23 0 0 15
Figyelőnet,Hírlista,Origó,Express
borso85 Creative Commons License 2008.12.28 0 0 14
www.honfoglalo.hu játék oldal.
www.hotdog.hu
odin88 Creative Commons License 2008.12.04 0 0 12

Helló!

 

Nagy örömmel szeretném veletek tudatni, hogy a mindenki által méltán kedvelt olvasmány, a Mahábhárata című ősi indiai eposz, amely a Pándava család történénetét írja le, teljes terjedelemben kiadásra került! Magyar nyelven mind ezidáig csak összefoglaló kivonatok voltak hozzáférhetőek, beleértve Krsna Dharma könyvét és Baktay Ervin fordítását is.

A kiadás limitált példányszámban történt, pusztán 1000 db érkezik Magyarországra.

A könyv keménykötésű, exkluzív kivitelű, gyönyörű grafikákkal került kiadásba. Könyvesbolti forgalomban nem kapható, ezért kérlek jelezzetek vissza ha szeretnétek belőle, természetesen lehet többet is. Az ára 6.000 HUF.
A megrendelt könyveket 1-2 napon belül mindenkinek házhoz szállítjuk, és postai vagy egyéb szállítási költséget mi álljuk.
Ne hagyjátok ki ezt a lehetőséget, hiszen a Mahábhárata, amellett, hogy fontos tradicionális irodalom, nagyon izgalmas, érdekfeszítő történetek halmaza, amely segítségével szórakozás közben érthetjük meg a védikus civilizáció magas erkölcsi sztenderdjeit, szokásait.

Nagyszerű olvasmány, és értékes lehet Karácsonyra.
(Valamint a szülők kiapadhatatlan "mese alapanyaghoz" juthatnak általa, amely gyermekek fejlődését is szolgálja.)
Íme egy idézet Baktay Ervintől:
"A Mahábhárata nem csak India csodálatos regevilágának a foglalata, hanem egyike az egyetemes kultúra csodáinak, a legmagasabbrendű bölcsesség szent tankönyve, a szellemi felszabadulás útmutatója. Egyetlen világszemlélet sem közelíti meg annyira a mindenség határtalanságát, az idők kezdet- és végnélküliségét, mint az ős-indiai. Évmilliárdok hömpölyögnek végig szemünk előtt. Izgalmas történet, költői elbeszélések, nagyszerűen megrajzolt emberi jellemek, színes mesevilág, mély bölcsesség, magasztosan szárnyaló gondolatok tárháza ez a könyv."

Ezen eposz "közepén" található, hangzik el a Bhagavat Gítá, "A Magasztos Éneke", ami önállóan ugyancsak nagy jelentőségű filozófiai mű, mely kétségtelenül páratlan tudást ad az élet minden területéről. Ez már ugyan rég megjelent magyarul, de ha neked még nincs, ezt is ajánlom figyelmedbe, szintén megrendelhető.

Várom visszajelzésedet!

gudakesa.das@mail.tvnet.hu
0670/601-7852
Hatvani Laci

Tommaso1981 Creative Commons License 2006.10.04 0 0 11
Végre valaki, aki Patricia Cornwell rajongó!
Nem tudom, ohgy sorban olvasod-e a könyveit, de ha eljutsz a tizenkettedikig (magyarul még csak ennyit adtak ki, egyébként a tizenötödiket ehónapban adják ki Amerikában), nagyon meg fogsz lepődni a 12. könyven. Azt nem mondom, hogy előre vedd meg a legutolsót, s azt kezd el olvasni, mert csak sorrendben jó őt olvasni, ugyanis több könyvében van utalás már régebben történt dolgokra, s több olyan könyvciklusa is van, melyben a történet több könyvön keresztül át tart.
Van olyan ember, aki angolul már olvasta a magyarul meg nem jelenteket?
Előzmény: Micsaröcsöginé Umbulda (10)
Micsaröcsöginé Umbulda Creative Commons License 2006.10.03 0 0 10
En most nagyon Patricia Cornwell-fuggo vagyok, es ezt onnan erzem fokent, hogy mar elore felek a megvonasi tunetektol, ha a vegere erek a sorozatnak

Azt hiszem, hogy kb. 15-ot irt ugyanazzal a foszereplovel, es most kezdtem el a negyediket, es azt hiszem, hogy ra kell eroszakolnom magamra egy szunetet az otodik elott. De lehet, hogy a hatodik elott fogom, mert az 5-otodiket mar megvettem
ARIBOY Creative Commons License 2005.12.04 0 0 9

Ajánlok még egy pár weboldalt: www.humor.lap.hu www.legalja.hu

 

Előzmény: Eaglet (8)
Eaglet Creative Commons License 2005.08.14 0 0 8

Szia Ariboy !

 

Most jöttem meg a nyaralásból és azért válaszolok későn. Köszönöm a linket !

Előzmény: ARIBOY (6)
Hater Creative Commons License 2005.08.08 0 0 7
Sziasztok. Szerintem mindenki másról olvas szívesen a neten. Hisz minden ember más, és szerintem nincs olyan hogy átlag internetező:) Persze ki mit mondd:) Viszont kellenek emberek akik megcsinálják az oldalakat,bővítik azokat:) Én például ezzel foglalkozom.Olcsón készítek honlapokat, cégeknek, magánembereknek.Mert oké hogy a legtöbb internetes tárhely szolgáltatót idézzem "Mindenkinek kell egy hely a neten." De nem biztos hogy ezt mindenki ki tudja használni, vagy csak maximum egy g-portal szintű oldalt tud magának csinálni, már elnézést:) Ennyi az én hozzászólásom, na meg persze ha valaki akar honlapot olcsón az forduljon hozzám:)))
ARIBOY Creative Commons License 2005.08.05 0 0 6

Szia Eagle!

 

Fórumokkal  kapcsolatban ajánlok figyelmedbe egy  weboldalt:

Itt rengeteg fórum linkjét találod meg:

http://www.forum.lap.hu/

 

 

Előzmény: Eaglet (5)
Eaglet Creative Commons License 2005.08.03 0 0 5

Magyarul melyek a legnagyobb beszélgetős fórumok Magyarországon és esetleg van külföldi is ?

Internetezéssel, számítástechnikával, fizikai - kémiai kisérletekkel kapcsolatban hol található a legtöbb információ egycsokorban?

ARIBOY Creative Commons License 2005.08.02 0 0 4
Kvizjátékok weboldala: http://www.kvizpart.hu/
ARIBOY Creative Commons License 2005.07.31 0 0 3
Eaglet:Ennek örülök,akkor volt értelme felhoznom a topikot!
Előzmény: Eaglet (2)
Eaglet Creative Commons License 2005.07.31 0 0 2
Van köztük amiket még nem ismerek, így megnézem ! Köszönöm.
Előzmény: ARIBOY (1)
ARIBOY Creative Commons License 2005.07.30 0 0 1

Sziasztok!

 

Felhozom eme topikot!

Index,Origo,SG,nb1.hu ,hirlista.hu ,és még sorolhatnám milyen oldalakat böngészek a neten!

Üdv:ARIBOY

BahnScorper Creative Commons License 2000.07.12 0 0 0
Én a nullázásokat olvasom főleg...

amúgy meg a szokásos honlapokat, amelyek érdekelnek...

Előzmény: columbo.lt (-)
columbo.lt Creative Commons License 2000.07.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok. Én személy szerint elég sokat lógok a neten. Napi jelleggel látogatom az Index-et az Origót, na és persze a Terminál se sokszor marad ki. Kiváncsi lennék rá, hogy ti milyen honlapokat látogattok, miről olvastok szivesen. Milyen jellegű információra van szüksége egy átlag (ha egyáltalán van ilyen...) internet felhasználónak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!