Keresés

Részletes keresés

Weah22 Creative Commons License 18 órája 0 1 236559

Uhh, a formát benéztem :) 

Előzmény: dzsovi (236557)
ROBREGGAE Creative Commons License 19 órája 0 0 236558

Én mint mindig óvatos vagyok. :D De tényleg ez a hétvégi Fiorentina a leggyengébb ellenfél, akivel játszottunk idén. Kiesés ellen fognak küzdeni. S azért itt is volt több pontatlan passz, de ez egy ilyen okádék, nulla csapat ellen elég volt. Nyilván ebben az erőltetett menetben én nem bánom, hogy félgőzzel nyertünk. Csak tényleg, akkor tartson ki április-májusig...

Láttunk már a Laziótól hasonló menetelést, majd szétcsúszást, ami jelenleg is tart náluk azért. Szóval még menjen le ez az év és megnézzük hol zárunk karácsonykor.

Előzmény: Weah22 (236556)
dzsovi Creative Commons License 19 órája 0 0 236557

Jövő vasárnap megyünk a Samphoz, kemény lesz, jó formában vannak. De egy vereséggel is maradnánk az élen, ugyh... "

Kemény lesz biztos,de jó forma? 

Hol? 

3 utolsó meccs zakó( ma mennek a bikákhoz )  előtte egy x.

Előzmény: Weah22 (236550)
Weah22 Creative Commons License 19 órája 0 0 236556

én nem írnám alá ha most azt mondanák h vége a szezonnak és mondjuk 4. a csapat. még úgy sem, h semmi gari nincs rá h bl helyen végzünk. óriási megzuhanás kellene 

h kicsusszunk a négyből, még úgyis, h 4szer ennyi hátra van. 

sztem a vezetők sem lennének elégedettek egy sima bl hellyel egy ilyen ősz után, az Intert leszámítva mindenki sokkal gyengébb a tavalyi önmagához képest.

persze, ne legyünk telhetetlenek rögtön.

Előzmény: balazs213 (236555)
balazs213 Creative Commons License 20 órája 0 0 236555

Hát ja, de epp ezert eleg csalóka az eredmeny talan. Neha a tabellara nezek, vagy olykor a mutatott jatekra es titkon azt hiszem hogy ez a vegeig eleg lesz. Kozben az elmult evek utan a negyedik hely is felerne a vagyak beteljesulesehez.

Előzmény: Weah22 (236553)
madbalee Creative Commons License 23 órája 0 0 236554

Bajnoksagban 100%-os!!!

Előzmény: G666 (236549)
Weah22 Creative Commons License 29 órája 0 0 236553

Ilyen alapon mindenhol vékonyak vagyunk... Ha kiesik Donna baj van. Ha Kjaer vagy Capitano, baj van. Talán Dalot eddig látott bátor és jó játéka miatt ha kiesne Calabria vagy Theo, akkor nem lenne akkora baj... 

És így tovább lehetne sorolni. De gondolom ezt Maldiniek is látják, tudják pontosan.

A tabella rég nem látott dolgot mutat :)

Előzmény: balazs213 (236552)
balazs213 Creative Commons License 1 napja 0 0 236552

Azért Hernandez is elég kemény terhelést kap...

Kjaer és Romagnoli kiesne elég életveszély lenne hátul is, de ha már csak egyikük akkor is Gabbia nagyon nem egy biztonságos megoldás...Musacchio meg már isten tudja mikor látott labdát, tehát hátul is vékonyak vagyunk.

Középpálya még úgy ahogy, de elől ha valaki húzamosabban kidől már gondban vagyunk és nem darabszámra hanem minőségre...

Amúgy tök mind1 nem akarok én itt akadékoskodni, szarom le 23 ponttal elsők vagyunk. Ennél a történelemben nem sokszor kezdtünk jobban...

Napoli győzlemének is azért lehet örülni valamelyest.

Előzmény: Damas_ (236551)
Damas_ Creative Commons License 1 napja 0 0 236551

Nem értem, h most miért találta meg most mindenki a padot, mikor 3 támadónk hiányzott.

Ilyen esetekben más csapatnál se marad túl sok variációs lehetőség, nálunk azért ott volt a 2 ifista mellett Hauge + Krunic-al is 1 sorral fentebb számol általában Pioli. 

1-2 posztra esetleg elférne upgrade (Samu, Krunic) meg Ibra mögé egy hasonló colos, de ez most szvsz huszadrangú a szerződéshosszabbításokhoz meg véglegesítésekhez képest.

Előzmény: pandeamonium (236547)
Weah22 Creative Commons License 1 napja 0 0 236550

Megint egy nyugis meccs volt, kevés izgalommal.

Theo nem járkál már annyit előre, mint korábban, h ez most edzői utasítás vagy csak fárad a francia (ő jatszotta eddig a legtöbbet) az jó kérdés. Mindenesetre az már nem fordul elő mint pár hónapja h folyton mögé került az ellenfél. Romagnolinak kellett egy gól, Kjaer továbbra is tanár és engem meglep h Calabria is biztos pont. 

Tonali most sokkal jobb volt mint bármikor eddig, Calha, Diaz, Kessie, Sale pedig hoztak egy átlagot. Rebicnek egyelőre nagyon kevés megoldása ül. 

Az biztos, h eddig nagyon jól kijöttünk az elmúlt hetek viszontsagságaiból (Ibra covid, Gigio covid, Rebic sérülése, most Ibra sérülése, Leao sérülése, Pioli betegsége), kérdés h meddig tart ez. Sztem a társaság egyben van, jó volt látni ahogy Ibra rázta az öklét Romagnoli góljánál. 

Jövő vasárnap megyünk a Samphoz, kemény lesz, jó formában vannak. De egy vereséggel is maradnánk az élen, ugyh... 

Forza Milan!!! 

G666 Creative Commons License 1 napja 0 1 236549

Azert ott van az Ikon is, ot se felejtsuk ki!

:)

Előzmény: acm55 (236545)
zlotyi11 Creative Commons License 1 napja 0 0 236548

Így is egészen elképesztő amit művelünk, de ha a szünetig élen maradunk, hát az egy újabb csoda lesz számomra.

A tavasz az mindig más, ezt mindenki tudja, de talán épp ezért nem is kell most még azzal foglalkozni. Meccsről meccsre menjünk előre, mindig a következő ellenfél ellen kell a max-ot kihozni, aztán lesz ami lesz.

De ebben a szar évben felüdülés látni, hogy az élen vagyunk! ;)

Előzmény: pandeamonium (236547)
pandeamonium Creative Commons License 1 napja 0 0 236547

Nemrég az Inter is volt őszi bajnok, aztán tavaszra leeresztettek, remélem, nem másoljuk majd a szezonjukat. A padunk lehetne izmosabb, de itt a lehetőség Maldiniéknek a téli mercato alatt.

Más: Hauge volt már kezdő egyáltalán? Megnézném, mit tud 90 perc alatt, Rebicnek például nem megy most úgy, mint az előző idény második felében...

Előzmény: acm55 (236546)
acm55 Creative Commons License 1 napja 0 0 236546

Mellesleg klubrekordot döntöttünk, a 3 pontos rendszerben még nem szereztünk az első 9 fordulóban 23 pontot. :) Nem tudom, hogy meddig ad ennyire a gép vagy mikor jön egy hullámvölgy, de eddig nagyon tetszik ez a szezon.

Előzmény: pandeamonium (236544)
acm55 Creative Commons License 1 napja 0 1 236545

A csonka nyári szünet legnagyobb dobása szerintem Pioli megtartása volt. Hosszú idő után ő az első edző, aki megtalálta mindenkinek az ideális posztját és szerepkörét, ahol képes stabilan jó vagy olykor klasszisteljesítményt hozni. Bárkinek is az ötlete volt Rangnick parkolópályára helyezése, nagy pacsi neki! Vele lehet, hogy kezdhettük volna elölről az egészet egy teljesen másik játékrendszerrel.

pandeamonium Creative Commons License 1 napja -1 0 236544

Úgy bizony! És nem 9 meccse tart ez a fasza széria, hanem jóval régebb óta, március óta, ha minden igaz. (Most nem nézek utána.) Egy Lille-cumi a tarsolyban mindössze... A topbajnokságokat tekintve sem állhatunk rosszul, ha a Covid óta tartó időszakot nézzük, sőt. De ne azt nézzük, csak mondom, hogy ez így már rohadtul nem fogható a véletlenre, a szerencsénkre meg a csinos masszőrlányok gyógyító kezére...

Előzmény: balazs213 (236541)
Médzsör- Creative Commons License 1 napja 0 0 236543

Szép győzelem. Tonali ma biztató volt. 

Csokivadász Creative Commons License 1 napja 0 0 236542

én feltennék mindent a Scudettora. A kupába tartalékot küldeném. Télen 2-3 játékost kellene igazolni, azzal a céllal, hogy jövőre bl lesz.

A kerete alapja már nem rossz, de cseresor még nem túlacélos, Zalatán meg nem lesz örökké itt, és az is kérdés, mikor sérül le meccsekre. 

Előzmény: madbalee (236540)
balazs213 Creative Commons License 1 napja 0 0 236541

27-ből 23 pont. Ez nem a véletlen műve. Kellett itt minden tavasz óta amiért ma ott állunk ahol.

Vannak rések, rövid a kispad, és érződik a fáradtság meg talán 1-2 játékosnál a támadásban az impotencia, de Fortuna és Ibra is velünk van :) !

Én Napoli x-nek örülnék a legjobban, de ha nem akkor nyerjenek!

madbalee Creative Commons License 1 napja 0 0 236540

BL-el meg jova nagyobb esélyünk játékostárgyalásoknál. (na jó mondjuk lehúzás is benne van)

Előzmény: madbalee (236539)
madbalee Creative Commons License 1 napja 0 0 236539

Basszus és lőtávolon kívül. Mégpedig nem a 4. helyet tekintve. Aki fél éve ezt mondja lehülyézem. Csak meglesz a 4. hely.

Csokivadász Creative Commons License 1 napja 0 0 236538

Napoli nyerhetne, Diego miatt is akkor 5 pont előny lenne

G666 Creative Commons License 1 napja 0 0 236537

Megvan a gyozelem ez a lenyeg

G666 Creative Commons License 1 napja 0 0 236536

Fasza mert jon Bonaventura is

Oroszlány Creative Commons License 1 napja 0 0 236535

Gondolom nem mondok nagyot, hogy ma itt ezt csak elbaxni lehet..

Jelenleg esélye nincs a Fionak, úgy hogy például Rebic aggasztóan impotens.

dzsovi Creative Commons License 1 napja -1 0 236534

Be kellett volna vágni izomból,amiért hisztiztek előtte a lilák.

Mi nem volt jogos?

Nem is értettem a reakciókat.

Előzmény: G666 (236532)
G666 Creative Commons License 1 napja 0 0 236533

Nyugodt 3-0-val mehetnenk felidore, erre elbasztuk

G666 Creative Commons License 1 napja 0 0 236532

Kessie ugy futott neki a labdanak mint aki felig alszik.

G666 Creative Commons License 1 napja 0 0 236531

Senki sem tud nalunk normalis 11-est rugni?

Rossonero95 Creative Commons License 1 napja 0 0 236530

A második nem jött össze, túl lazára fogta.

Előzmény: G666 (236529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!