jerezben egy lassitofélét tudnának beiktatni,de egy lassu pályába minek még egy.
misanoban sincs semmi alternativ nyomvonal,esetleg vissza velé ahogy régen,de gondolom a buko terek már nem adnák ki,átrendezni meg nem igen lehet.
valenciában lehetne egy részén,de akkor rövidebb lenne és pár jo kanyar kiesne.
aragonban lehetne a hosszu egyenesre ráfordulni rögtön nem a bal,jobb,jobb ballal és utána az egyenesben egy lassito és annak a végén a régi sbk nyomon fodulni.
nem fogunk ebben kiegyezni amig nem lesznek ilyen versenyek és nem tapasztaljuk meg.
de ha lesznek versenyek a mostani naptár szerint akkor azok nem tét nélkül fognak menni.
akkor motiválo volt,de most a nagy többségnek(akik elöl mennek) meg van már és addig a maradéknak is valszeg meg lesz a szerzödése igy ennek hiánya nem hajthatja:)
"A QR-kód megkapásához 4 napnál frissebb negatív COVID-19-teszttel kell rendelkeznie mindenkinek. Ráadásul ez dupla ellenőrzést jelent, mivel garatváladékból és vérből készített teszttel is bizonyítani kell, hogy valaki nem fertőzött."
Még jó hogy székletminta nem kell :)
Amúgy meg most én mondom hogy idén inkább akkor ne is rendezzenek semmit, ezért :)
"Ahogy a csinos hostesslányokat is nélkülözni kell úgy a díjátadó során, mint a rajtrácson."
Régi Hockenheim? Jóhogy már nem egyből Brooklands-szel jöttél vagy AVUS-szal :)
Brands Hatch meg azért érdekes mert az még a normális években sem volt soha a GP naptár része, akkor majd pont egy ilyen évben lehetne? Ennek így a realitása szted? :)
Arra akarok célozni mindezzel hogy talán egy kicsit irreális elvárásaid vannak, nem gondolod? :)
Aragon és Termas egyébként még lehet.
Amúgy meg azt meg én ismerem be - olvasva most amit írsz - hogy Ezpeletáék talán tényleg nem jól (vagy legalábbis nem elég jól) csinálnak vmit. Azt mondjuk továbbra sem gondolom hogy direkt arra menne hogy minél kevesebb verseny legyen berendezve (de ezt gondolom te sem gondolod), csak akkor talán azt, hogy egész 1xűen túl gyáva. Ill. töketlen. Vagy mittudomén.
"persze csak nem mindegy,hogy egy tábla csokit vagy 10(100at) kapsz érte:)"
Serleget. Mint mindig. És az ilyeneket a versenyzők nagyon szeretik ám gyűjtögetni!
Amúgy komolyan, az az érzésem hogy te nem igazán érted a versenyzői szívet. Ez egy már bocsánat de egy külön "faj". Ezeknek ez az életük, a trófeák, a dicsőség, hogy sporttörténelmet írjanak, hogy legyőzzék a másikat ill. legyőzzenek mindenkit, az utolsó tizedek/századok/ezredek keresgetése, hogy pl. hol lehetne még egy métert nyerni féktávon, meg menni a pódiumra és mutatni ország-világnak, hogy mekkora király csávó vagyok. De ez így is van rendjén, ezek nélkül nem is volna semmi értelme felvállalniuk a sportáguk árnyoldalait, vagyis azokat az e.ügyi kockázatokat amik egy-egy "kurvaannyát, azthittem az még majd pont kiadja" után várhat rájuk.
Ja, és amire ki akarok lyukadni ezzel, hogy én pont ezek miatt nem aggódnék hogy egy versenyt akármelyikük is nem venne elég komolyan, ha nem volna pontszámítás. Ezeknek ha kialszik a zöld akkor egyből lemegy a vörös köd és csak a verseny létezik az utolsó idegszálukig. Ill. oké, talán tényleg mégsem mindenkinek, de úgy a 80%ának, viszont a maradék 20% olyankor sem teszi oda jobban magát amikor "normális" év van.
"quartának végig volt tétje a versenyeinek pl,hogy ujoncként hol végez a yamahások között vagy melyik gyári csapat ajánl majd neki szerzödést és elég hamar meg is lett.
vinen ott volt a nyomás quarta személyében + azt se tudta menjen vagy maradjon,akkoriban volt ugye hogy a ducati el akarja vinni és szerintem saját magának is akart már bizonyitani,hogy tud még nyerni."
Na látod. Ez a jövőtől való aggódás/csapatoknak/saját magának való megfelelési kényszer is pont uúgy meglenne akkor is mint motiváló tényező ha a végén nem hirdetnének bajnokot.
persze csak nem mindegy,hogy egy tábla csokit vagy 10(100at) kapsz érte:)
quartának végig volt tétje a versenyeinek pl,hogy ujoncként hol végez a yamahások között vagy melyik gyári csapat ajánl majd neki szerzödést és elég hamar meg is lett.
vinen ott volt a nyomás quarta személyében + azt se tudta menjen vagy maradjon,akkoriban volt ugye hogy a ducati el akarja vinni és szerintem saját magának is akart már bizonyitani,hogy tud még nyerni.
de legyen igazad,ha lesz egy ilyen tét nélküli bajnokság adjon bele mindenki mindent és legyenek jo versenyek,és ha igy jobbak lesznek akkor meg is szüntetjük a vb cimet:)