Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

andD Creative Commons License 2004.05.11 0 0 40
Abból semmiképpen sem.
Előzmény: zolito (39)
zolito Creative Commons License 2004.05.11 0 0 39
Köszi a választ! A müszerfalra mindenképp ki fogom tenni, remélem nem lesz gond! ÜdVW
Előzmény: andD (38)
andD Creative Commons License 2004.05.10 0 0 38
Semmit, ha van jó indokod.
Különben kiteheted az első szélvédő mögé.
Előzmény: zolito (37)
zolito Creative Commons License 2004.05.10 0 0 37
Sziasztok! Beírom ebbe a topicba is, hátha itt hamarabb kapok választ. Nemsokára jön haza az autóm a karosszériástól és a rendszámot kb. egy jó hétig nem tudom majd felszerelni. Mai állás szerint mit kaphatok a yardtól? Elöre is köszi! Zolito
Mason Creative Commons License 2001.07.23 0 0 35
RedRiot:

Nem vagyok semmi jó elrontója. :)))
De egy picit nagyobb autóra készülj, mint amiket felsoroltál. :))

Mason

Előzmény: RedRiot (26)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.07.23 0 0 34
Köszi.
Előzmény: RAFi (33)
RAFi Creative Commons License 2001.07.23 0 0 33
Itt megtalálhatod a pontos választ a kérdésedre!

http://forum.netmania.hu/topicmuta.xyz?topicid=1371

Előzmény: Eclipseboy_ (31)
Mogorva Creative Commons License 2001.07.23 0 0 32
Dunsztom sincs...

Ha elveszíted a jogosítványod, forgalmid, netán a személyi igazolványod és az útleveled, akkor mit csinálsz? Nagyjából ugyanaz a szitu. Amíg bele nem fucc egy igazoltatásba, nincs gebasz.

Előzmény: I. Blasius (29)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.07.23 0 0 31
Nekem is leesett a múlt héten. ;-)))

Tudja valaki, hogy mi a pontos menete annak, ha valaki matrica rendszámot szeretne a kocsira? Vagy esetleg csak egy kisebbet, vagy újat, én ugyanis nem akarom a szabályokat megszedni, de az első sérült volt és bár ki lett kalapálva elég rondán néz ki.

Előzmény: mmmmonster killllll (30)
I. Blasius Creative Commons License 2001.07.23 0 0 29
Mogorva!

És szerinted mit csináljon az, akinek tényleg letörte valaki/valami a rendszámát, mondjuk a városban parkoláskor. Vagy akinek az egyiket ellopták.
Ők, hogyan közlekedjenek? Netán állítsák meg ott a kocsit, és trélerrel vontassák a rendőrségig, mert a rendőrség szerint nem szabad leszedett rendszámmal járni?

Rákerestem a rendszám tárgyszóra a CD jogtárban, de sehol sem találtam, hogy a rendszámoknak a lökhárítón lenne a helye.

Előzmény: Mogorva (27)
kivi Creative Commons License 2001.07.23 0 0 28
Valszeg ezzel most marhára megijesztetted andd-ot és a hozzá hasonló szájhősöket...
Előzmény: Mogorva (27)
Mogorva Creative Commons License 2001.07.22 0 0 27
Rossz hírem van, fiúk-lányok...

Megkérdeztem a témáról az egyik ismerőst, aki szabálysértési előadó a megyei kapitányságon, és azt mondta, hogy mivel a jogszabály, a közúti forgalomban részvételt, többek között, 2 db azonosító tábla, megadott helyen történő felszerelését és annak meglétét írja elő (ennek utána kellene nézni, hogy pontosan miként), a szévédő mögé helyezett első rendszámmal a gépjármű NEM VEHET RÉSZT A KÖZLEKEDÉSBEN.

Állítólag FOKOZOTTAN kellene erre és a hátsó rendszámtáblán található címkére figyelniük a járőröknek. A kérdésre, hogy akkor miért nem teszik vajon, az volt a válasz, hogy ami késik, nem múlik...

Bár, szerintem ez is csak a járőrök zsebét fogja dagasztani. :(

RedRiot Creative Commons License 2001.07.22 0 0 26
Hmmm... Tényleg kipróbálom. Veszek egy 20 éves UAZ-t, szép gallytörôt hegesztek az elejére, és kezdôdhet a móka! Azzal szívesen megtolom a fényezett lökhárítójú korzádat/kliódat/pólódat/kétszázhatosodat. :>
Előzmény: Mason (24)
Mason Creative Commons License 2001.07.20 0 0 24
RedRiot : (bocs Egérke, nem tudom kihagyni :) )

egyszer próbáld ki és rögtön tudni fogod :)) Mi is szoktunk ilyet játszani a férjemmel, sőt, kergetőzni is szoktunk. :)

Masonka

Előzmény: RedRiot (13)
Fraky Creative Commons License 2001.07.20 0 0 23
Én is most nemrég szedtem le a rendszámomat előről, leginkább kinézet miatt. Azonban ismerek olya aki azért tartja az ablak mögött, mert már több ízben lába kélt!
Cgo Creative Commons License 2001.07.19 0 0 22
Sok auto meg egyszeruen ronda elso rendszammal. Pl. FIAT Coupe
V6Max Creative Commons License 2001.07.19 0 0 21
Szvsz ez nem jó ötlet, ugyanis a matricarendszámról mindenki tudja, hogy nem tud leesni... :)
Előzmény: Georg (20)
Georg Creative Commons License 2001.07.18 0 0 20
Én most csináltatom meg a lökhárítót olyanra, hogy ne lehessen feltenni a normál rendszámot. Utána engedélyeztetni próbálom a matrica rendszámot, de azt se fogom feltenni jó darabig, csak ha már nagyon kötözködnek.
Arreis Creative Commons License 2001.07.18 0 0 19
Nekem speciel egy kutya orozta el, vidéken országúton éjszaka. Nem vettem észre, csak másnap. De én sem sietek visszatenni az igazat megvallva a "művészurak" miatt.
Arreis
scirocco Creative Commons License 2001.07.18 0 0 18
Anteris!
Ez tőled van a topikodból (gondolom itt többeket érdekel):

"rendszámtól, ezért gyávaságukban inkább leveszik az egész lőkhárítót, hogy könnyebb legyen megmagyarázni a rendőrnek ha esetleg kérdőre vonná őket rendszámügyileg!"

Ja, én is arra gondoltam, hogy a B oszlopig leszedem az egész autót, így még könnyebben ki tudom magam dumálni. Így lehet csak igazán tesztelni a rendőröket. :)

"Hát már mindenki meghülyült???"

Háááát.....

Előzmény: Törőlt_nick (5)
antforce Creative Commons License 2001.07.18 0 0 17
nekem sem szokott fenn lenni.. :))

Ant

scirocco Creative Commons License 2001.07.18 0 0 16
Szívemből szóltál! :))
Előzmény: V6Max (15)
V6Max Creative Commons License 2001.07.18 0 0 15
Ezt postáztam a másik ilyen fórumba:

Anteris,

Én is leszedtem az elsőt. Pontosan a célfotósok miatt. Az utóbbi időben, bár szemernyit sem változtak a vezetési szokásaim, mégis minduntalan fotózkodó rendőrökbe akadtam, és ez kicsit sokba került. Én ugyanis nem tartozom a tízezressel feneket törlők közé, és remélem a majmoló buzik közé sem. Így vezetés közben vezethetek, és nem a legrafináltabb helyen kasszázó fényképészeket kell lesnem. Ettől még nem tartom magam becstelen vagy közveszélyt okozó embernek. Szvsz nálunk a trafipaxot nem elrettentésre használják, hanem bevételezésre, pofátlanul, mintha az autósokat amúgy sem szivatnák száz másik fronton (anyagilag). Na hát ezért vettem le.

elf Creative Commons License 2001.07.18 0 0 14
Az első rendszámnak -elvileg- a lökhárítón a helye.
Előzmény: I. Blasius (12)
RedRiot Creative Commons License 2001.07.18 0 0 13
Es ebben mit élvez egy felnôtt ember?
Előzmény: Egérke (10)
I. Blasius Creative Commons License 2001.07.18 0 0 12
A húgomnak egy hete lopták le a rendszámait, majd 10 ezerbe került pótoltatni őket. Az illetékesek hümmögtek arra a kérdésre, hogy szabad e a szélvédő mögé tenni a rendszámot, persze azért, hogy le ne lopják:), igaz, csak rövid időre szerintük, de ezek szerint jogszabály nem tiltja, hogy a rendszámokat az üvegek mögött helyezzük el. (én a hátsót is le szeretném szedni.)

Bár jó lenne ebben az ügyben tudni valami biztosat.

Master Szaki Creative Commons License 2000.10.17 0 0 11
És ennek mi az értelme? Játék az autókkal?
Előzmény: Egérke (10)
Egérke Creative Commons License 2000.07.12 0 0 10
Amit írtam, azt jelenti, hogy szép lassan, óvatosan rágurulsz és tolod. Ugyanezt tolatva is el lehet játszani. :o)
Előzmény: Master Szaki (6)
Chino-San Creative Commons License 2000.07.12 0 0 9
Mi nem szedtük le.

Tegnap ballagunk nagy békésen kis trabink felé. És mit látunk. Az első rendszámtábla a motorháztetőn hever. Pedig volt elöl is, hátul is elég hely, hogy még a hülye is be tuggyon parkírozni egy nagy batárt.
És nem leesett, hanem leszakadt, mert gondolom beleakadhatott valaki hátsójába.

Tehát most az ablakban virít. És nem is tudtuk rögtön visszaszerelni, mert mindkét csavarbemenetnél elszakadt az anyag. :-((

dohosa Creative Commons License 2000.07.12 0 0 8
Én is levettem az elsö rendszám táblát. Persze,hogy a trafipax miatt!
A hátsot azért nem kell levenni, mert ha hátulrol akarnak lefényképezni elöször el kell haladnod a rendör jármü mellett. Akkor sokkal könnyebb lefékezni mire lötávolba érsz.
Meg különben is, azt még meg lehet etetni a rendörrel,hogy ép most esett le az egyik. Na de mindkettö???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!