Keresés

Részletes keresés

A Majmok Bolygójának Őre Creative Commons License 2016.07.29 -3 0 26

döglött topik?

ebolacola Creative Commons License 2005.10.16 0 0 20
ebolacola Creative Commons License 2005.01.02 0 0 19
ezt nem értem.
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.26 0 0 18
wo ist OK
ebolacola Creative Commons License 2004.12.25 0 0 17
wake up neo
ebolacola Creative Commons License 2004.12.25 0 0 16
everything is true, nothing is permitted

do what thou wilt shall be the whole of the law

sex, drugs & rock 'n roll
Hell'O Drome Creative Commons License 2004.12.21 0 0 15

Pizzásfiú!

 

Melyik része érdekel a dolognak?

A tudományosan is igazolt paranormális dolgok (ehhez az USA-ban 4 hivatalos lap van kiadva, egyébként az oroszok foglalkozak vele sokat (legalábbis hozzáférhetően, ill. pl. a Hollandoknak van erre külön rendőrségi csoportjuk/foglalkozásuk).

 

Ha a tiszta varázslás érdekel, akkor más helyeken kell utánanézned (de akkor is dobhatsz egy e-mailt, talán segíthetek).

Előzmény: Pizzasfiu (14)
Pizzasfiu Creative Commons License 2000.08.13 0 0 14
Osara kosz a vedelemet :)
Szoval most nem latom mit irok, szoval nezzetek el nekmem a hibakat...
Az utobbi idoben en eleg sokat gondolkodtam a dolgokon igy mar eleg "furcsa" vilagkepem van., de ede szerintem minden jo ebenne :) vagy legalabbis tobbnyire...
Tehat valami k konkret (kret dolog kene, ami alapjan meg lehlehetne tanulni a a gyakorlati oldal alapjait... Esetleg valaki vallalhatna hogy emailban oktat engem. Ebben azert nem nagyon bizok, de azert nagyon orulnek neki... A translator fele URL amguy nem mukodik, :)

Sziasztok majd meg talalkozunk k.

Osara_ Creative Commons License 2000.08.11 0 0 13
Kedves zann,

hiba a Theriont leszólni.
Először is, mindenkiben az ébreszt gondolatokat, ami akar... ha Pizzásfiúban a Therion, akkor az, ebben az esetben mindegy a fókusz, ha okos kérdés fogalmazódik meg benne. A tájékozatlansága meg semmilyen körülmények között nem lehet bűn, mert szeretne rajta javitani. Elkezdte a kérdezést, és szerintem igen helytelen dolog ilyen alaposan ledorongolni, ahelyett, hogy válaszoltál volna a kérdésére...
Másodszor: a Therion szövegei magas szinten mágikusak (legtöbbször), amin érdemes kicsit elgondolkodni.
Harmadszor: ott voltam a koncertjükön, így nyugodtan elmondhatom, hogy igenis tudatosan és magas szinten használnak mágiát.

Üdv:

Osara

Előzmény: zann (11)
Osara_ Creative Commons License 2000.08.11 0 0 12
Pizzásfiú,

vannak. Csak Magyarországon eléggé eltaposták ezeket a szervezeteket, míg Nyugaton töretlenül csírázhattak, ezért nálunk nem hivatalosan működnek, sokkal kisebb hírveréssel.

Osara

zann Creative Commons License 2000.08.07 0 0 11
"Szoval a lenyeg az hogy van svedorszagban egy ilyen szervezet ami varazslassal foglalkozik, peldakent meg van emlitve kabbala, meg vlaami vril, meg hasonlok. Es hogy van-e ilyen magyarorszagon? "

Kedves pizzásfiú,
"MEG VALAMI VRIL"...? Tájékozatlanságod nem feltétlenűl bűn vagy megvetendô, de, hogy egy THERION révén érdeklôdj ezek után adolgok után és rögvest egy szervezetre "vadászva" az már régen rossz...

"Te csak ezt az egy könyvet ismered?
Én már egy egész kis könyvtárat begyűjtöttem pl. a netről, de max arra vam időm, hogy elolvassam őket, kipróbálni már nem:)) "

Kedves Ravenblack,
Régen rossz, ha csupán tonnaszámra olvasod a téma beli könyveket.... Nem feltétlenül a gyakorlati oldal hiányára gondolok, hanem, hogy legmesszebb magadtól, egyedül juthasz. Késôbb jöhetnek a könyvek, amik visszaigazolhatnak, de nem feltétlenül van rájuk szükség. Egy bizonyos mennyiség felett már nem utat mutatnak, hanem eltérítenek, összezavarnak és egész egyszerűen csömöröd lesz az egészbôl.... Persze vannak alapművek, amiket nem árt ismerni, de tudni kell ezeket kiválasztani/megtalálni.

Translator Creative Commons License 2000.08.02 0 0 10
Amonym Creative Commons License 2000.08.02 0 0 9
Kedves Pizzás!

Most hirtelen csak ez a cím jut eszembe, de ha komolyan érdekel, mást is keresek.

www.extra.hu/saddie

Amonym

Előzmény: Pizzasfiu (8)
Pizzasfiu Creative Commons License 2000.07.21 0 0 8
Megint elek :)

Szoval, ilyen neten elerheto, gyakorlatias jellegu konyvekre tudtok adni egy-ket cimet, ahol talalok ilyesmit? Halasan megkoszonnem.

Mici Maci Creative Commons License 2000.07.18 0 0 7
Hát az az igazság, hogy eddig nem nagyon foglalkoztam a dologgal... A jövőben sem biztos, hogy felcsapok mágusnak. 8-))

Ravenblack Creative Commons License 2000.07.14 0 0 6
Maci, Te csak ezt az egy könyvet ismered?
Én már egy egész kis könyvtárat begyűjtöttem pl. a netről, de max arra vam időm, hogy elolvassam őket, kipróbálni már nem:))

Rb

Előzmény: Mici Maci (5)
Mici Maci Creative Commons License 2000.07.13 0 0 5
Kedves Pizzas fiú!

Ha már a mágia területére tévednél, egy jó könyvet ajánlok hozzá:
Franz Bardon: Az igazi beavatás útja

Nagyon jó rendszerező és gyakorlatias könyv. Végigcsinálni az összes szintet azonban egy életen belül csak nagyon kevés ember tudja. És aki nem sorban halad, az bajba juthat...

Szia:
Mici Maci

ducklin Creative Commons License 2000.07.10 0 0 4
Ja! De előbb olvasd el Eco-tól a Foucault ingát :-)
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.10 0 0 3
Kedves Pizzásfiú !

Szerintem vannak Magyarországon ilyen körök (konkrétat nem tudok mondani, de szerintem itt a neten is rájuk találhatsz), ám ha rám hallgatsz, nagyon-nagyon óvatosan és józanul merülj bele ezekbe dolgokba.

Üdv
Big

Előzmény: Pizzasfiu (1)
Uly Creative Commons License 2000.07.09 0 0 2
Igy már érthetőbb:)

Sajnos, nem tudok ilyenről...

De azért köszi:)

Uly

Előzmény: Pizzasfiu (1)
Pizzasfiu Creative Commons License 2000.07.09 0 0 1
Aha :) Bocs.

Szoval a lenyeg az hogy van svedorszagban egy ilyen szervezet ami varazslassal foglalkozik, peldakent meg van emlitve kabbala, meg vlaami vril, meg hasonlok. Es hogy van-e ilyen magyarorszagon?
Tomoren ennyi.

Uly Creative Commons License 2000.07.09 0 0 0
Kedves Pizzásfiú:)

Lehet, hogy Júúú spík inglish, de én pl. nem, nem tudnád leforditani valami normális nyelvre:)

Elöre is köszi:)... biztos jó és érdekes dolgokról lehet szó, csak hát nem igazán értem:)

Szia: Uly

Előzmény: Pizzasfiu (-)
Pizzasfiu Creative Commons License 2000.07.08 0 0 topiknyitó
Hi!

Regen jartam erre... Szoval a lenyeg :) Olvasgattam Therion interjut. Pontosabban Christopher Johnsson interjut (o a frontember). A lenyeg az hogy o benne van egy Dragon Rouge nevu valamiben.
Igy:
"I know that you in some kind involved with organization called «The Inner Circle Of Dragon Rouge»... Does it have
anything to do with satanism? What is your goal with this movement?

- It's called Dragon Rouge and it's an occult organization that anyone can join. Then there is an inner circle
inside of this organization which is more like a closed magickal order. It is not connected with satanism, as:
A. Satanism is religion and we are not religious
B. Satanism is usually not offering any advanced views on magick (if any at all).
C. Satanism is a creation based on its opposite - christianity, which is a very young religion. We work with
forces from MUCH earlier times than christianity. Also, why even bother about such a distorted tradition as the
christian, and further; why bother to follow an opposite from it? Satanism is also a typical western society
thing. We use the traditions from all over the planet.
Dragon Rouge, who has about 500 members in Sweden, is one of the few organizations that exercises a genuine work
with the dark side of magic - a system that is working to strengthen the individuals personal power and to
develope the, what is called, parapsychological qualities. The principal symbol from the order is the red dragon
who represents the primordial life-force of man. Through special meditation techniques and ceremonies, we are
working to get in contact with this force, in order to by that reach the possibility to a full control over our
life situation.
Dragon Rouge study all occult sciences that gives a richer knowledge about the dark magick, i.e. Quabalah,
Alchemy, Tantrism, and Enochian magick. We also study the works of philosophers like Heraclitus and Nietzsche. The
practical works of the order consists of various rituals and magical techniques that can open the parts the ego
that is hidden. We work with i.e. controlling dreams (lucid dreaming) and astral (out-of body) travel. Dragon
Rouge have various lodges and ritual groups around all the country of Sweden as well as one in Norway. We also
have special sections that focus on Voodoo and Yezidi magick, Vril and Necronomicon. "

Ez van svedorszagban. Kerdes az, hogy van-e valami
hasonlo hazankban is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!