Keresés

Részletes keresés

Recsege Creative Commons License 2004.11.27 0 0 19
Nekem az jött be legjobban, ha a második rándulásnál engedem el a végét.
sopmop Creative Commons License 2000.07.12 0 0 18
Kérlek,én nem a aktus utolso, pilanati masztira gondolok.Arra,amikor csak natur masztit csinálod, és ejakuláció tetöfokára érsz, ekkor egy gumival a szerszámod nyakánál elszoritod.
Előzmény: Srác (14)
alhena Creative Commons License 2000.07.11 0 0 17
Hmmm...mit keresek en itt ebben a felig komolytalan topic-ban? :-) No, mindegy. A segites szandekaval jottem.
Szoval, az en tapasztalatom az, hogy a hosszu ideig maszturbalok es sokszor eljuttatom magam a csucs kozelebe, de nem megyek el, akkor a vegen eleg nagy erovel tor elo. Foleg ha kozvetlenul a spricc elott erosen hatrahuzom a bort, megszoritom a szerszamot es aztan hirtelen kiengedem. Ilyenkor altalaban messzire lo ki.

Lebrac Creative Commons License 2000.07.11 0 0 16
De GPS-szel is lehet bátran próbálkozni...

:-)

L.

Előzmény: Endorfin (15)
Endorfin Creative Commons License 2000.07.11 0 0 15
A pontos célbalővéshez megfelelő célzokészulék is kell.
Jelenleg a lézeresek a legpontosabbak,
Házi viszonyok között egy lézeres kulcstartot kell felerősiteni a kilövőcsőre, és a piros fénypontot ráirányitani a megcélzott objektumra,

:)
Endorfin

Srác Creative Commons License 2000.07.11 0 0 14
Lekötve, az mit jelent? Arra gondolsz, hogy az "utolsó pillanatig" masztizol? Mondjuk 2-3 ilyen alkalom, ejakuláció nélkül, és a 4. nemcsak hogy bőséges, a tetejébe a homlokodon csattan...
Előzmény: sopmop (10)
B_úr Creative Commons License 2000.07.11 0 0 13
A távolságot alpvetően 3 dolog határozza meg:
1. a kilövés sebessége, ami arányos a csúcson fellépő nyomás nagyságával. Jelen esetben a rés szélességét lehet optimalizálni a feszítés fokozásával, és a libidó növelésvel.(> MASZTI-TECHNIKÁK -> Bela001)
2. a kilövés szöge a vízszinteshez képest 45 fok, ekkor maximális a távolság.
3. a légellenállás, ami a lövedék alakjától függ, egyszerűsítve a dolgot, a sugár vastagságától.
Lebrac Creative Commons License 2000.07.10 0 0 12
Hát asszem itt is valami ilyesmi jelleg kezd kialakulni, csak persze itt gondolom felnött emberekkel....

L., aki nem cseszeget csak vigyorog a dolgon....... :-)

Előzmény: Nyomkereső (11)
Nyomkereső Creative Commons License 2000.07.09 0 0 11
Még általánosban játszottunk olyat a fiúkkal a vécében, hogy ki tud magasabbra pisilni. Ha jól emlékszem, a Zsozsó nyert, akinek a csempe fölé sikerült vizelnie, példátlan tetszést aratva ezzel. Tök jót mulattunk rajta, igaz, mi akkor 9 évesek voltunk...

ny

sopmop Creative Commons License 2000.07.09 0 0 10
Halli nagykaro!
Napi 2-4 maszti egy héten át,ez idő alat, legyen a vége le kötve. a 3-dik vagy 4-dik nél, már naggyob a nyomo errő.Meglátod meg éri!ÉN evel a taktikával, tanultam meg messze lönni. ami 1-m.De még lehet fejleszteni továb.
zsebi Creative Commons License 2000.07.09 0 0 9
Hali. Azt hiszem, a Maszti-technikák c. topicban olvastam egy metódust, amelyet alkalmazva vékony, ám igen erős sugárban fog előtörni a "protein". Szerintem olvasd el Te is:)

zsebi

Előzmény: nagykaro (-)
outcyber Creative Commons License 2000.07.07 0 0 8
Azért óvatosan a sok gyakorlással! Próbálkozz havonta egyszer, meglásd jobb lesz az eredmény. :)
paypoint Creative Commons License 2000.07.07 0 0 7
(bocs a duplazasert, nem direkt volt!!)
azert a spricc ive es mennyisege alkati kerdes is, az egyik exem rekordja ketharom szerencsetlen csepp volt meg legorjitobb technika utan is, a mostani meg ha beindul, festethetem a lakast ujra, de a minimum a tvkepernyo beteritese, pedig annak nemiskella protein
bati67 Creative Commons License 2000.07.07 0 0 6
Az en (szemelyes) tapasztalatom:
Ha magomles elott egy kicsit visszatartom magam (pl: pozvaltas, stb. es ezt egy parszor meg tudom ismetelni), akkor folyosabb lesz es messzebbre tudom kiloni...

A multkor a hatamon fekudtem (a felesegem kezimunkazott szorgosan) es fellottem a fulemig!

Erkelyrol meg nem probaltam... :-)

paypoint Creative Commons License 2000.07.07 0 0 5

egy darabig gyakorojj meg muskatlira, kis ido mulva tuti fog jutni belole a jarokelokre is
paypoint Creative Commons License 2000.07.07 0 0 3

talan gyakorojj meg kicsit tovabb a muskatlira, egy het mulva man jarokelokre is menni fog
Lebrac Creative Commons License 2000.07.07 0 0 2
jaj, merre lax?

:-)

l

Slavko Creative Commons License 2000.07.07 0 0 1
Allj kozelebb a racshoz.
fantomin Creative Commons License 2000.07.07 0 0 0
Ehez 0 tapasztalatom van, Mivel én jány vagyok.
Talán próbáld + csuzliba tenni :)
nagykaro Creative Commons License 2000.07.07 0 0 topiknyitó
Technikák kéretnek.
Multkor le akartam lőni egy járokelőt az erkélyröl éjszaka, de csak a muskátli kapott a proteinböl.
Hogyan fejleszthetö ez a skill?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!