Keresés

Részletes keresés

valleyboy Creative Commons License 2004.09.22 0 0 64

Tom Sings, Jools Swings  

 

itt az új lemez hétfőn:

 

The collaboration of the year touches down when Tom 'the voice' Jones and Jools 'the piano' Holland release their joint foray of musical delight, Tom Jones & Jools Holland. A roots rock 'n' roll album, it will have exactly the same effect on you as it did on them; make you remember why you loved music in the first place.

Already sharing a love of rhythm and blues, country and rock n roll, Tom Jones & Jools Holland is a collection of some of the greatest songs the genres have to offer mixed with some brand new tracks, all performed with the exuberant power and spontaneous enthusiasm that only a pairing of this kind could produce. 'Tom Jones & Jools Holland is a barrage of timeless tracks, with Howlin' Wolf's "200lbs Of Heavenly Joy" kick starting a campaign of classics. "Good Morning Blues/One O'Clock Jump", "My Babe", "Who Will The Next Fool Be" and the classic "Hanging My Heart Up For You" add to the mix and offer the most intimate insight into the influences that have formed two of the UK's greatest ever performers.

Tom Jones & Jools Holland also harbours some future classics in the form of new, joint-Jools-and-Jones records written especially for the album. The opening track, the splendidly titled "Life's Too Short", is the first fruit of the Jones / Jools tree.

perempe Creative Commons License 2004.01.01 0 0 63
Én különösebben nem szeretem őt, de a 3sat szilveszteri koncertje nagyon tetszett.
valleyboy Creative Commons License 2003.04.18 0 0 62
megjelent Tom Jones 634.875-ödik válogatáslemeze, ezúttal official és 23 szám összeszedve az egykori bányászfiú és porszívóügynök munkájából. belehallgattam egy lemezboltban, elég fura hogy nem keverték újra a hangzást, kicsit aktualizálhatták volna a régi számokat. vagy jelen esetben akkor a koncepció a rossz. a sexbomb után jön a kb 30 évvel ezelőtti it's not unusual aztán később csak úgy bele a stereophonicsos-os duóba stb szóval ez így elég lankás. pedig a sokfajta ócska kiadás után egy masszív greatest hits most végre lesöpörhette volna a többit.
eddig a legjobb amit találtam a millennium collection dupla cds változat, az már 1-2 szám hiányában közelít a teljességhez - igaz az még kiss előtti legendás korszakot öleli fel.
ha valaki esetleg tudna dzsoni ügyben jót ajánlani, esetleg koncertlemezt is, akkor ki vele!
greenwood Creative Commons License 2001.09.27 0 0 61
Igen, igen, meséljetek a koncertről... sajnos én se tudtam eljutni. minden részletre kíváncsi vagyok. Csak van itt valaki, aki ott volt, és hajlandó lenne bepötyögni ide néhány sort róla...
Előzmény: Jujube (60)
Jujube Creative Commons License 2001.09.26 0 0 60
Na, milyen volt a koncert?
seklii Creative Commons License 2001.09.22 0 0 59
Segítség!!!
El szeretnék menni a koncertre! Két problémám van: nincs kivel, nincs jegyem! Lehet még ilyenkor valahonnan szerezni????
Előzmény: valleyboy (58)
valleyboy Creative Commons License 2001.09.13 0 0 58
Fiatalok, Tom papa jövő szombaton felszántja a Kisstadion deszkáit. Ne feledjétek !
Tudja vki ki lesz előtte ? Honlapon nuku info.
SZ.I. Creative Commons License 2001.08.10 0 0 57
megpróbálom összehozni:)
Előzmény: APL (55)
valleyboy Creative Commons License 2001.08.10 0 0 56
Azért elég szörnyű egy Sziget belépőhöz hasonlítva, hogy egy kib..szott koncertjegy 6500 Ft-ba fog kerülni. Na mindegy szarok rá, akkor is ott fogok jódlizni a dilajlára.
APL Creative Commons License 2001.08.10 0 0 55
sZ.i.: sCANNELJE MA :)

Volt meg valaki Komaron ? :) Riot volt osszetortek a berendezest :)

Belmondo mar nem klassz, agyverzest kapott :((

Nausea Creative Commons License 2001.08.07 0 0 54
Olyat nekem is hozza,bazzeg!!!
Előzmény: SZ.I. (53)
SZ.I. Creative Commons License 2001.08.07 0 0 53
szereztem komár lacitól autogrammot, mind vesztesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!
majd beszkennelem és mint irigykedtek!
és azt irta, hogy SZERETETTEL!!!!!!!!!!!!!!! csak nekeme egyedul!
valleyboy Creative Commons License 2001.06.18 0 0 52
Épp tegnap hallgattam otthon Tom Dzsonit. Tényleg egy jó faszi, a pályája olyan, mint a legkisebb fiú története a mesékben, aki elmegy szerencsét próbálni és tessék.
Tavaly miután sajna kihagytam a bécsi buliját megnéztem egy honlapját merre felé koncertezik még. A dolog kb. úgy néz ki, hogy ha egy évben 150 koncertet ad, akkor abból kb. 130-at Las Vegasban :)) A szám lehet, hogy túlzás, de volt olyan hónap amikor szinte minden másnap Vegas egyik Casinójában lépett fel és több hónapra így volt lefixálva. Gondolom azok nem azok a kimondott stadionkoncertek lehetnek, de hogy ennyire foglalkoztatott kezdek gyanakodni nem e krupié az egyik lebújban :-)
Egy élő walesi legenda. Csak szeretni lehet.
Előzmény: biocica (50)
kafkabogár Creative Commons License 2001.06.16 0 0 51
Jé, egy Tom Jones topic...:)

-- imádom az öreget, megmagyarázni nem tudom, csak úgy van... Ez az imádat:)

Van benne valami -- a pasasban, a hangjában, a számaiban -- szóval nagyszerű úgy, ahogy van (először csak röhögtem rajta, de most már szeretem -- éljen Tom jones, a legszekszisebb férfiú ezen a földön:)

biocica Creative Commons License 2001.06.16 0 0 50
na és MOST mit szóltok hozzá, hogy szept 22 megmutatja a tutit itten a balkánban is????

és ki az, aki ülőjegyet vesz erre???!!!

király a pali, úgy ahogy van!
nagy kan, de annyi biztos, hogy azt a telefonfülkét, ahonnan tiniTomként felhívta a kiscsajt, aki azóta a felesége, szóval az most ott áll a kertjükben. oda vitette.
csajozós húzásnak is lehet mondani, de nekem bejön nagyon!!

byocyc

SZ.I. Creative Commons License 2001.02.06 0 0 49
csábos?:)
na ne, gondolj arra, hogy szeretnel TE ilyen csábos lenni?:)
Előzmény: SOWHAT (48)
SOWHAT Creative Commons License 2001.02.06 0 0 48
Ed Sulivan show 60évek végén, akkor volt az öregfiú a csúcson, ez a csábos fej :-)))




Favorit Creative Commons License 2000.09.24 0 0 47
Kit érdekel hogy milyen a pali, amikor Isten zenét csinál! Itt csak én hallgatom rongyosra a Reload CD.-t?????
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.06 0 0 46
NEm figyelem én Tom Jonest régen volt jó igazan, az it's not unusal idejében.
Előzmény: SZ.I. (45)
SZ.I. Creative Commons License 2000.09.06 0 0 45
tuttam, hogy tetszeni fog:)
sajna nincs tobb belole, ezt is a story magazinbol scanneltem, egy kb.2*3 centis kep van az oregrol benne.
Sowhat nyomjal mar inkabb tomjones ujdonsagokat, ahelyett, hogy rudan joe-n gunyolodsz!!!:) sullyed a topic!:)
Előzmény: SOWHAT (43)
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.06 0 0 44
Rudan Joenak is lehetne ilyen jo dolga de ö inkabb iszik :))
Előzmény: SZ.I. (42)
SOWHAT Creative Commons License 2000.09.05 0 0 43
Hehe kurva jó ez a kép a vén kéjencröl a szerelése is oriási :) ö a magyar kiraly ! nincs több ebböl ? :)
Előzmény: SZ.I. (42)
SZ.I. Creative Commons License 2000.09.05 0 0 42
SOWHAT, erre gondoltal?:)

Előzmény: SOWHAT (41)
SOWHAT Creative Commons License 2000.08.07 0 0 41
Komar Laci oan showt nyomott itt az elobb...huu..meg mindig egy elo legenda sex isten hiaba.Kubai tancesnok majd nem szetszedtek az oreget.
SOWHAT Creative Commons License 2000.07.26 0 0 40
Ellenállhatatlan klassz pali :))) A rözséje eredeti göndör !
TOM JONES !
STILL LIVES !
Előzmény: SZ.I. (39)
SZ.I. Creative Commons License 2000.07.17 0 0 39

Nesze nektek vizenyos tekintet, mely fogva tart:)
A rőzseje amugy milyen? Eredeti büngyürök, vagy dajjer?:)

SOWHAT Creative Commons License 2000.07.17 0 0 38
Jehova: Rezsö is lesz duettezhecc vele majd :)
Előzmény: atus69 (36)
SOWHAT Creative Commons License 2000.07.17 0 0 37
Evil Elvis :))

Szigeten lesz tancdal fest. sator Komar is lesz :) Nagy Scampolo slagart nyomja majd: Ne irjon föl, rendör bácsi :)))))))

Előzmény: atus69 (36)
atus69 Creative Commons License 2000.07.10 0 0 36
"Andy szereti"

Andy Roy Orbisont is szereti, aztan meg lehet nezni a vegeredmenyt (Lonely, Crying,), ugyhogy ilyenekkel inkabb ne ervelj, Sowhat.. :-))

Előzmény: SOWHAT (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.10 0 0 35
12 azthiszem, de jó buli volt amúgy, csak az a farok Bery idegesített, aki ráadásul akkoriban Berci volt és kövér, és sokkal több pénzt kaszált mint mi.
Tom Jonesszal szívesebben énekeltem volna...
Előzmény: SZ.I. (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!