Keresés

Részletes keresés

iudex Creative Commons License 2000.07.07 0 0 108
Ettől féltem. :)))) Hogy PuPu féltékeny lesz. Pedig akkor rosszabb, mint az állat. :)))))
Előzmény: hajnalpír (107)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.07 0 0 107
Félek, hogy túl sokat gondolsz
a Iudexre.:)
Hagyd meg őt a csajoknak.

üdv.
Aurora

Előzmény: PuPu (105)
PuPu Creative Commons License 2000.07.07 0 0 106
Nem volt ott?
Rosszul tudhatod!
Éppen most hallottam, hogy ő volt az, aki a rohatt ellenforradalmár Vazul fülészeti korrekciós műtétjénél is asszisztált...
A katonatörténeteket, miszerint "...ésakkor az a f*sz Töf kihozatta a kompresszort, és lefújatta a buxusokat teherautózöldre..." meg egy másik topicban...
:O)))
Előzmény: pernahajder (104)
PuPu Creative Commons License 2000.07.07 0 0 105
Én attól félek, hogy érzelmeid arra méltatlnokra pazarolgatod, holott itten vagyok én is...
Gyöngyöt szórsz Te ahogy látom itten a disznók elé...
:O)))
Előzmény: hajnalpír (100)
pernahajder Creative Commons License 2000.07.07 0 0 104
Tarjánban már símogatott, PuPu. Mer amikor a ciklusában odalátogatott, még a fődet is kifestették neki ződre ott, ahol kikopott a fű! De télleg, esztet egy gyári ember mesélte nekem. Igaz, 56-ban Tarjánban nem vót a Gyula.
Előzmény: PuPu (103)
PuPu Creative Commons License 2000.07.07 0 0 103
Má csak veri?
Lesz még ebből símogatás is...
Mér, - Te féltél tőle?
Rossz lehetett neked...
:O)))
Előzmény: Törölt nick (94)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.07 0 0 102
Ettől is félek. Hogy ritkán nézed meg a
ládát.:) Te mitől félsz?

üdv.
Aurora

Előzmény: iudex (101)
iudex Creative Commons License 2000.07.07 0 0 101
Újabbat? Egyet délelőtt kaptam, válaszoltam is. Mostanában viszont nem néztem láda mélyire. NézzeK? :))))
Előzmény: hajnalpír (100)
hajnalpír Creative Commons License 2000.07.07 0 0 100
Nagyon félek, hogy a Iudex nem
kapta meg a második, hosszú levelemet.:)

Ti is írjátok be, hogy mitől féltek, hogy a
Gyula ne csak azt tudja, hogy félünk, hanem
azt is hogy mitől.:))

üdv.
Aurora

Okos Mikulás Creative Commons License 2000.07.07 0 0 99
Ja.

Mint az Egri Csillagokban, amikor Dobó felolvasta a szultán levelét, amiben megígéri, hogy a magyar védőket megvédi.
- Azért gyünnek, hogy oltalmazzanak! - rikoltotta gúnyosan egy várvédő.

hajnalpír Creative Commons License 2000.07.07 0 0 98
Képzelem milyen szivesen terjesztené
ki féltő karjait fölénk:)

üdv.
Aurora

Előzmény: Törölt nick (96)
lujza Creative Commons License 2000.07.07 0 0 97
Jó. Majd félek attól, hogy Gyula tud valamit, amit én nem. :((
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.07 0 0 96
Az nem derült ki... De terjed a félelem, tudj róla! :)
Előzmény: lujza (95)
lujza Creative Commons License 2000.07.07 0 0 95
S mitöl kellene félnem Gyulánk szerint ?
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.07 0 0 94
Gyula oda nyilatkozott a mai Napkeltében, hogy terjed a félelem az országban, az emberek félnek, ez megengedhetetlen, amire még Vipes Kocsi Ilona is kiakadt egy kicsit és nagyon halkan és nagyon zavartan megkérdezte, mire gondol az elvtárs? Na, nem ezzel a csúnya szóval, persze. Szóval pökhendi, gátlástalan csepeli munkásverőnk mit sem változott. Van már valami lenyűgöző a cinizmusában és pofátlanságában! Ő beszél "az országban terjedő félelemről"! Hát, nem semmi.
iudex Creative Commons License 2000.07.07 0 0 93
Attól tartok, PuPu nevű gy.p.-esetünk itten tartozik még egynehány válasszal... :))))
Pdictus Creative Commons License 2000.07.06 0 0 92
Pupuskám,
az idegen szavak szótára nálad ezzel az antagónizével kezdôdik? Az egészet be fogod most ide írogatni? Hát, érdekes lesz....az "e" betűnél nézd át alaposan az "erôsebb kutya elve" filozófiai princzípiumait!
Az alfától az aberrációig terjedô szakszt is nézd mán át , érdemes...
Előzmény: PuPu (90)
iudex Creative Commons License 2000.07.06 0 0 91
Már megint nem válaszoltál, kis tetvesfejű. :))) Mitől volt legitim a Kádár-kormány? Mikor mentették fel Nagy Imrét? Egyébként ne használj idegen szavakat, mert nem érted őket, lásd dementio és camel originalis. :)))) Voltál már a mea culpában?
Előzmény: PuPu (90)
PuPu Creative Commons License 2000.07.06 0 0 90
Legitimitás...
Látod, - ha sokat jársz ide, milyen szép , érdekes szavakat tanulsz?
Most mondok még egyet, osztán ma már nem foglalkozom veled többet, mert eccerre sok lesz...
Ezt tanuld meg: antagonizmus.
Tudod, - ez az, ami közted és az értelmes ember között fennáll...
A többit majd holnap, - addig billentsd a válladra kis kobakod, - úgy egyhelyre gyűlik az ész...
:O)))
Előzmény: iudex (89)
iudex Creative Commons License 2000.07.06 0 0 89
A kérdés nem klasszikus, hanem ocsmány, mint te.:)))) Másodszor: kérdés marad a legitimitás, popsibuksi. Ugyanis amiatt vetődött fel a probléma. De hát, nem érted. Aki ugye a fán tölti idejének nagyobbik részét... :))))))) Mellesleg: 78-ra se mondtál semmit. Belédszakadt a szar, picinyem? :))))))
Előzmény: PuPu (88)
PuPu Creative Commons License 2000.07.06 0 0 88
Hogy klasszikus kérdést tegyek fel: Na és?
:O)))
Előzmény: iudex (83)
Pdictus Creative Commons License 2000.07.06 0 0 87
Kedveseim,

Ne fárasszátok magatokat, vannak olyan puskások itten, akiknek a feje olyan, mint amivel a derék tótok a Dunát elterelték.
Amúgy az összes érvüket az "erôsebb kutya..." rendkívül magasröptű, de ugyanakkor praktikus filozófiája fedi a legjobban.
Legitimációt meg ilyen latin izéket számonkérni, ezeken....

iudex Creative Commons License 2000.07.06 0 0 86
Hollóst, Lajtait, Gyurkót ezek szerint nem tartod történészéknek?
Előzmény: PuPu (85)
PuPu Creative Commons License 2000.07.06 0 0 85
De.
De most Te tartozol a győztesek közé, - úgyhogy állítsd nyugodtan az ellenkezőjét.
Az igazságot meg majd kiderítik a történészek, - ha tudják, vagy akarják, vagy érdeke lesz valakinek...
Persze ha a Dudithandrisra gondolok, - azért ez se tuti...
( a hihi a "Nyugati" térnek szólt. Anyám 45 éven át a Népköztársaság útját ki nem mondta volna, - aztán mikor visszakeresztelték, mit nem hallok? Jót nevettünk...)
:O)))
Előzmény: lujza (84)
lujza Creative Commons License 2000.07.06 0 0 84
"a Marx téren (hihi) nem volt éppen fegyvertelen a tömeg, - legalább is egy fegyver biztosan volt, amivel rálőttek a karhatalmistákra, - erre tört ki a balhé - állítólag. "

Hihi. Ezt aki állította, persze nem a gyöztesek közé tartozott, ugye ??

Előzmény: PuPu (82)
iudex Creative Commons License 2000.07.06 0 0 83
Parancsolj, vízfej: "vagyis, pontosabban, azaz, illetve, illetőleg, másként, más szóval". Tehát az első tagmondatnak precizírozása a második. :)))))))))))))
Előzmény: PuPu (81)
PuPu Creative Commons License 2000.07.06 0 0 82
Hát, - a Marx téren (hihi) nem volt éppen fegyvertelen a tömeg, - legalább is egy fegyver biztosan volt, amivel rálőttek a karhatalmistákra, - erre tört ki a balhé - állítólag.
Csepelen nem tudom, - utánanézek.
A fehérek esetében pedig úgy is lehet kezelni a kérdést, hogy nem volt azért telekkönyvileg Csingacsguké egész Amerika, - és akinek a családját megtámadták, az jogos védelmi helyzetbe került, ugye, - a mai eszünkkel nézve.
Persze volt ottan Custer tábornok is, meg skalpok is, meg irokézek a franciák mellett, mohikánok az angolok mellett, meg dakoták a Simicska mellett...
:O)))
Előzmény: lujza (80)
PuPu Creative Commons License 2000.07.06 0 0 81
És mit?
Elmagyarázhatod.
Ess neki!
:O)))
Előzmény: iudex (79)
lujza Creative Commons License 2000.07.06 0 0 80
1. 56 történelmét is a gyöztesek írták.
2. A Nyugati téren, meg Csepelen teszerinted fegyveres csöcselékbe löttek, vagy fegyvertelen tüntetök közé.
3. A fehéreket meg nem hívták Amerikába az indiánok, ha nem tévedek.
Előzmény: PuPu (74)
iudex Creative Commons License 2000.07.06 0 0 79
Te viszont nem érted, mit jelent az "avagy" kötőszó. :)))))))))
Előzmény: PuPu (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!