Keresés

Részletes keresés

Ize Creative Commons License 2000.07.06 0 0 12
Lehet hogy veletlenul a Politikaba nyitottam a topicot?;-))
Yoo Creative Commons License 2000.07.05 0 0 11
De az hogy az MSZP ott ül a parlamentben fel sem tűnik senkinek...

De, feltűnik. És feltűnik ott még a miép is, no de hagyjuk. Szélsőbalról valószinűleg mindenkinek az jut az eszébe, mint neked. De mind jobb, mind baloldalon vannak "árnyalatok", tudtommal. No de ezt is hagyjuk.

Számomra mindegy, milyen beállitottságú lapot olvasok, (sokszor nem is tudom, hová húz, de ez az én hibám, nem erre figyelek) mindig fenntartással fogadom, amit leirnak. Személyes tapasztalat: 20 év körüli srác riasztópisztollyal lövöldözik egy parkolóban, kihivják a rendőrséget. Felsorakozik kb. 200 rendőr!!! halom autóval, bekeritik a környéket, fejetlenül rohangálnak, hogy elkapják a gaz terroristát. Egy rendőr szájából elhangzik: élve vagy halva, de elkapjuk. Közben egy gyanús járókelőt felpasziroznak egy rendőrautóra, fejét odaverik, csak úgy, igazoltatás céljából. Szegény, majd összekakálta magát. Kb. 4 órán át keresik a lövöldözőt, aki közvetlenül mellettük, a 20x20 méteres kiserdőben lappang. Nagy nehezen rájönnek erre, és beültetik a rendőrautóba, némi üldözés után. Másnapi cikk: a rendőrség bravúrosan oldotta meg a helyzetet, 1 óra leforgása alatt elfogott egy veszélyes ámokfutót. A hasamat fogtam a röhögéstől.

Előzmény: micu (9)
MrPete Creative Commons License 2000.07.05 0 0 10
de szerintem ne hagyjuk veszni a topicot, mert egyéb orgánumok rendszeresen " négyzetre emelik" a híreket ( ez egy jó kifejezés, naggyon teccik), pl a mostani árvizi helyzetnél is voltak nagy állatságok, persze lehet frissebbet is mondani, de most nem jut eszembe.
micu Creative Commons License 2000.07.05 0 0 9
A tömeggyilkos azért annyira nem áll távol a dologtól. Érdekes, hogy ha valaki szélsőjobbos akkor azonnal beugrik a népnek Hitler és a koncentrációs táborok, viszont ha valaki szélsőbalos akkor senki nem kiált rá Sztálint és Gulágot... Hitler áldozatai legalább össze vannak számolva, de Lenin, Sztálin és a többi vörös fasisztáé még mindig szerteszét vannak a volt SZU területén. Ha valaki most teszem azt a nyilaskeresztes párt utódpártjával jönne elő mindenki sikítana hogy juj fasiszták. De az hogy az MSZP ott ül a parlamentben fel sem tűnik senkinek...

Üdv:Micu

Előzmény: Yoo (8)
Yoo Creative Commons License 2000.07.05 0 0 8
Ez a törzsasztal. Már itt is előjön a ballib mánia? A ballib szó nemsokára egyenlő lesz legalábbis a sátán vagy megrontó vagy tömeggyilkos jelentésekkel. Ejnye...
Előzmény: Rsüni (7)
Rsüni Creative Commons License 2000.07.05 0 0 7
Az Index egy elektronikus Blikk jó nagy ballib beütéssel. Nem innen kell tájékozódni kérem.
Előzmény: Ize (-)
Ize Creative Commons License 2000.07.05 0 0 6
Huh, nagy ko esett le a szivemrol.
Koszike h szoltal.
Topic mehet a szemetesbe.;-)

Ui.: Bar a kisordog meg mindig bujkal bennem, de ennyibe meg bele tudok torodni.:-(

Előzmény: Ökrös Csaba (5)
Ökrös Csaba Creative Commons License 2000.07.05 0 0 5
hali,
nem, ez egy hiba volt, mondjuk a részemről, javítottuk, sorry.
Ize Creative Commons License 2000.07.05 0 0 4
Akkor most olvassak Blikket vagy torodjek bele vagy mindketto? ;-)
Egyik megoldas sem teccccik;-)
Előzmény: leha (3)
leha Creative Commons License 2000.07.05 0 0 3
ja! : )

olvass Blikket, oszt fel sem tünik pár nap után : )))

újságos még igen régen a keleti előtt:

- EEEEEEEEsti a hirlap! Miiiiii történt Kiiiiiiibédi EEEErvinnel!
valaki odalép, és vesz egyet. az ujságos odasúgja:
- semmi

Ize Creative Commons License 2000.07.05 0 0 2
Bocs, de linket nem tudok, itt a hir: http://index.hu/politika/belfold/maleves/

Lehet, hogy túl szukszavúra sikeredtem.;-)
Számomra a hír eleje azt sugalja, h a görög vizsgálóbiztos azt nyilatkozta az Index-nek, h "Csak a pilóta ügyessége mentette meg a Malév-gépet". Ezzel ellentétben, ha végigolvasod a hírt nem ez derül ki belole. És ez mostanában /vagy csak mostanában jött rám ez a "mánia";-) / általános jelenség, h minden hírt "négyzetre emelve" tálalnak mostanában.

Előzmény: leha (0)
MZ/Y Creative Commons License 2000.07.05 0 0 1
Leha,

gondolom az a probléma, hogy a cím köszönő viszonyban sincs a tartalommal.
Bravúrról, meg szakértőről írnak. A címben. Aztán kiderül, bravúrrol egy kerozin-kutas beszél, a szakértő meg még nem mondott semmit.

Előzmény: leha (0)
leha Creative Commons License 2000.07.05 0 0 0
itt 0 db kérdést látok. mi a probléma???
Ize Creative Commons License 2000.07.05 0 0 topiknyitó
Fent:

"Csak a pilóta ügyessége mentette meg a Malév-gépet "
"Az Indexnek nyilatkozik a görög vizsgálóbiztos "

Es lejebb:

"Egy görög szakember, a repülőtér töltőállomásának egyik munkatársa az Indexnek elmondta, hogy „nagyon nagy szerencséje” volt az utasoknak, hiszen csak a pilóta „rendkívüli ügyessége” révén sikerült elkerülni a katasztrófát. "

"Az Indexnek sikerült utolérnie az esetet vizsgáló görög bizottság vezetőjét, Heralakos Kaiklist, aki egyébként a polgári légügyi hatóság első embere is Szalonikiban. "

"A vizsgálóbiztos szerda délelőtt éppen a leszállópályán tartózkodott, és a landolás örülményeit próbálta rekonstruálni, amikor elmondta: munkájukat csak most kezdték meg, ezért nem tud bővebben nyilatkozni. "

Vagy csak en vagyok hulye es nem tudok olvassni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!