Keresés

Részletes keresés

Bajót Creative Commons License 2007.01.05 0 0 7
Én ezen az EB-n a szlovénokért szorítottam a leginkább.(Szeretem a kiscsapatokat).Soha nem nézem a játékosok bőrszínét vagy vallását.Sokszor előfordult olyan is VB-ken vagy EB-ken,hogy Romániának drukkoltam.Erdélyi ismerőseim nem is értettek velem egyet!Erre én azt mondtam nekik,hogy nem a Hagi vagy a Dumitrescu romboltatta le az edélyi magyar falvakat.Szerintem a sportban az ilyeneken felül kell emelkedni.Máskülönben én is jobban örültem volna,ha Kluiverték legyőzik Toldoékat.
Buzavirag Creative Commons License 2000.07.22 0 0 6
"Davids egy feka állat"
Ha ezt a Britnya megtudja...
Mirrmurr Creative Commons License 2000.07.17 0 0 5
Szeretem a hollandokat, az angolokat is, de egyáltalán nem zavar, hogy nem mind hófehér bőrű, született európai. Kit érdekel? Jól JÁTSZANAK, szépen JÁTSZANAK, és nem azt nézik, hogy mikor rúghatnak fel egy nem hozzájuk hasonló játékostársat. Bár ilyen lenne a hófehér, színtiszta európaiakból álló magyar labdarúgás, és bár úgy állna minden magyar focista honfitársunk egy meccshez, mint Davids!
Előzmény: macika.fly (3)
Buzavirag Creative Commons License 2000.07.17 0 0 4
A Yugókat én is utálom.A románokat még jobban.Sőt, az olaszokat is.
macika.fly Creative Commons License 2000.07.17 0 0 3
Hát WÁC, nézzük ezt a "nem néger" csapatot:
Davids
Seedorf
Kluivert
Winter
Reiziger
a teljesség igénye nélkül;csupa üde börü, fehér ember, csak szeretnek napozni.
Az említett 5 játékos ugye a fele egy kezdöcsapatnak - ha a mezönyjátékosokat vesszük!
Azonkívül a francia csapat is született francia (egyáltalán Európai)!
Zidane - valahonnan É-Afrikából, de lehet, hogy mégsem...
Djorkaeff - Örményország, ha még van ilyen
Desailly, Henry, Trezeguet, Thuram, Lama - csupa született fehér, kakaóvajjal...
Így esett aztán meg, hogy a Francia-Holland meccsen az EB-n nem játszott egy csapatnyi európai... No comment.
UI: A hollandokkal semmi bajom, szimpatikus totál focit játszanak, Kluivert az egyik legjobban helyezkedő támadó a világon, de a Davids egy feka állat, fogalmatlan a focihoz, csak az alattomos dolgoghoz ért, de ahhoz nagyon!
UI2: A béna olaszoknak 6 db 11-esböl 1-et berúgni nagyobb bénaság!!! Szerinted melyik olasz néz úgy ki mint egy cigány???
UI3: Viszont a jugókat egyformán utáljuk! Nagyképü, durva nyugdíjasklub!
Buzavirag Creative Commons License 2000.07.17 0 0 2
Wác, a szívemből szóltál!
Tommiboy, ha Wácról ez is a véleményed, a holland csapatot akkor is hagyd békén!
Előzmény: Tomiboly (1)
Tomiboly Creative Commons License 2000.07.07 0 0 1
Olyan vagy, mint a csapatod: szanalmas, provokativ es primitiv!
T
Előzmény: Wác (-)
robi25 Creative Commons License 2000.07.05 0 0 0
kicsit provokatívnak érzem a topicot, vigyázz le ne moderáljanak...
Előzmény: Wác (-)
Wác Creative Commons License 2000.07.05 0 0 topiknyitó
Büdös állat olasz, jugoszláv, francia, német, angol szurkolók. Az Oranje nem surinamei csapat. Más csapatokban több néger van. Az olaszok ilyen béna csapattal kerültek a döntőben, a soviniszta franciák mellé. Holland-Purtugál döntő kellett volna. Ki az a hülye aki a plávikat szereti? Büdös agresszív, háborús nemzet, a gólkirályuk is Milosevics ( mint az idióta vezetőjük). A Jugoszláv csapatot "ics" csapatnak kellene nevezni. Az olaszokra ránézek, és cigányok jutnak eszembe.

Hajrá Oranje!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!