Keresés

Részletes keresés

tsza6761 Creative Commons License 2011.09.20 0 0 24

Engem a Miss Saigon 1994es Polygramos kiadasu Rock Szinhazas CDje erdekelne. Eredeti tokom, boritom, Universal Musicos es Bologato zsirafos matricam van. De valami barom annak idejen az autoradioval egyutt ellopta a lenyeget a lemezt. Megvennem ha lenne, de nincs. Segitsegeteket elore is koszi!

mirtya_1 Creative Commons License 2011.06.27 0 0 23

Szia!

Esetleg megvan valakinek a Nyomorultak musical hanganyaga magyarul? Nekem a teljes előadás kellene, nem az a válogatás, ami megjelent LP-n.

Ha igen, akkor örülnék ha írna erre a címre (mirtya@freemail.hu),  és a többit megbeszéljük!

 

Köszi!

 

Előzmény: kridu (12)
Albeás Creative Commons License 2011.05.26 0 0 22

Üdv mindenkinek!

 

Nincs meg valakinek a magyarnyelvű Dorian Gray bármilyen adathordozon!

Gyuszi

lizzytoth85 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 21

Szia!

 

Szerintem te tök kattant vagy ha ocsmánynak tartod a musicaleket.Én többre tartom mint az összeverbuválódott kis rock és pop bandákat akik azt hiszik,hogy tudnak zenélni és jó hangjuk van közben pedig gány az egész.Ezért tart ott az ország a zenei világban,ahol tart,mert a tehetségeket ocsmánynak titulálják.....

Előzmény: szopiszuri (16)
thaleiam Creative Commons License 2010.05.07 0 0 20
te nem gondolod hogy a botrányaitokkal van tele a média és én veled telefonon fogok beszélgetni??minden nap kiderül valami új a cégetekről,nem kívánok részt venni benne,adj címet és kimegyek
Előzmény: YikeSS (6)
ananova Creative Commons License 2003.07.14 0 0 19
Szia,szia!

Jelentkezz!!!!!!!!! :))
Küldtem mélt is, megvan az összes cucc, csak az időpont kell, hogy mikor vihetem.
Köszi,
A

Előzmény: kridu (17)
ananova Creative Commons License 2003.06.04 0 0 18
Szia,

Én irtam neked,hogy melyik kellene, de nem kaptam választ, hogy milyen úton módon tudjuk lebonyolitani :(
Légyszives, ha erre jársz, dobj egy mélt, hogy felvehessük a kapcsolatot....
Köszi
A

Előzmény: kridu (17)
kridu Creative Commons License 2003.04.26 0 0 17
Szia Ildi!

Nincs email címed, így nem tudok küldeni neked listát arról, ami megvan.
Ezek, amit kértél vagy bakelit lemezen, vagy kazettán v. videón van meg.
Írj mégegyszer az email címemre és akkor csatolok egy file-t ehhez!:)

Kriszta

szopiszuri Creative Commons License 2003.01.31 0 0 16
a musical a világ egyik legocsmányabb dolga. ezen belül a rockszínház a nemzet szégyene volt, nem kár érte, szemétdombra való volt.
ananova Creative Commons License 2003.01.31 0 0 15

Szia,
Kicsit lesüllyedt a topic, és lehet, hogy már nem is olvasod, de nekem nagyon kellene az Anna Karenina!
Irok egy mélt is neked,hátha :)
Köszi,
A
Előzmény: arabella (10)
kridu Creative Commons License 2002.11.01 0 0 14
Pedig ennél több is.Kb 100 db,.
PETYUS Creative Commons License 2002.10.31 0 0 13
Nem is gondoltam, hogy egyáltalán létezik annyi.
Előzmény: kridu (12)
kridu Creative Commons License 2002.10.31 0 0 12
Nekem mindegyik megvan ezek közül, amiről eddig szó van, volt. Akit érdekel, megtalál az email címemen. Kb. 60-70 magyar rockoperám, musicalem van. Szívesen küldök, cserélek, csak írjatok!:)
kori2 Creative Commons License 2002.04.21 0 0 11
Ugyan ez nem Rock színház,de nekem a Grease van meg magyarul(GNM színitanoda),a Fame, és a Katonadolog (fiatalok színháza), Jézus Krisztus szuprsztár magnokazettán van meg.
Viszont megvan a Valahol Európában-nak a szövege,de kotta nélkül azt hiszem.
Írj malt,ha érdekel elküldöm.
Engem érdekelne:A sakk,József és a színes szélesvásznu álomkabát,A kórusz lány(ennek,lehet,hogy nem ez a címe,arra gondolok,amiben a Morales-es dal van)persze magyarul,és a Jekyll & Hyde,ill. a Chicago-ból legfőképpen a cella tangó.->ez utóbbi angolul megvan.Ha kell vkinek.
arabella Creative Commons License 2002.02.03 0 0 10
sziasztok!

nekem az Anna Karenina van meg Cdn

békörmen Creative Commons License 2000.10.05 0 0 9
nekem LP-n van meg a Szupersztár.
Előzmény: YikeSS (1)
YikeSS Creative Commons License 2000.10.05 0 0 8
Sajna nincs.

Na? Valaki? Pliz!

Előzmény: EbiHall (7)
EbiHall Creative Commons License 2000.07.18 0 0 7
Nekem sajna nics ilyen , de lenne egy kicsit OFF kérésem:
nincs egyikőtöknek meg a Valahol Európában CD-n?
Érdekelne szöveggel, kottákkal, mindennnel.
Köszi
ON
YikeSS Creative Commons License 2000.07.09 0 0 6
Csak gondoltam felhozom a topicot, hatha beteved ide valaki, akinek megvan minden :)
StephenT Creative Commons License 2000.07.05 0 0 5
Sylvie!

Ha sikerülne, örök hála! Én is láttam, árulták az előadásokon, de mindegyikre csak korlátozott példányszámban kapták meg a jogot.

Stephen

Előzmény: sylvie (3)
YikeSS Creative Commons License 2000.07.05 0 0 4
Leteznek, van ami meg is van (keves!), mondom arultak a szinhazban, sot nehanyat meg CD-boltban is lattam regebben.
Előzmény: sylvie (3)
sylvie Creative Commons License 2000.07.04 0 0 3
Ilyenek egyáltalán léteztek??????
Ha valóban van, akkor én most belelendülök, és megpróbálom megszerezni őket. Nem ígérem napokon belül, de ha léteznek, meglesznek.
StephenT Creative Commons License 2000.07.04 0 0 2
Sziasztok!

Neken a Nyomorultak kellene, de nagyon!!! Jó lenne kazettán is, nem fontos cd.

Stephen

Előzmény: YikeSS (1)
YikeSS Creative Commons License 2000.07.04 0 0 1
Szia!

Konkrétan pl. a Jézus Krisztus Szupersztár, Sakk, stb. musicalre gondolok a Rockszínház előadásában (magyarul). Az angol (eredeti) változat beszerzése nem jelent gondot, mert mindenütt kapható.

YikeSS

Előzmény: sylvie (0)
sylvie Creative Commons License 2000.07.03 0 0 0
Egész pontosan mire gondolsz?. A rockszínház előadásának a CD-jére, vagy magára a musical-re? Mondjuk Chess, Miss Saigon, stb.
Előzmény: YikeSS (-)
YikeSS Creative Commons License 2000.07.03 0 0 topiknyitó
Nem tudja valaki, hogy hol lehetne régi Rockszínhár által előadott musicaleket megvenni CD-n?
Esetleg nincs valakinek? Nekem nagyon kevés van meg, es nagyon kellene!!!
Annak idején az előadások előtt árulták őket, de akkor nem tudtam mindet megvenni, amit szerettem volna.

YikeSS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!