Keresés

Részletes keresés

Campi Creative Commons License 2004.10.31 0 0 115
mais pourquoi ça?
Előzmény: Petekse (114)
Petekse Creative Commons License 2004.10.31 0 0 114
NOUS SOMMES TRÉS HEUREUX!!!!!
francefan Creative Commons License 2000.08.01 0 0 113
Professzor úr!

A francia foci akkoriban nem csak válogatott szinten volt jó, hanem klubcsapat szinten is, így nem a válogatott a lényeg. 1989-ben francia válogatott meccset nem hiszem, hogy láttam a TV-ben.
Az OM-Milan 3 meccsének kimenetelében tévedtem, de nem volt az akkora baromság: 1x sikerült elérnie a Milannak egy döntetlent (1-1), amúgy pedig (3-0 és 1-0). (A fejem nem sportlexikon, és én elismerem tévedésem.)
Milyen csoda? :)

Nem én vagyok egyedül, aki azon a véleményen van, hogy nincs értelme veled VITATKOZNI (bár most már lassan nincs is mirol).

Ui: Az "Euro2000 --Nosztalgia" jó ötlet volt...

Buzavirag Creative Commons License 2000.07.17 0 0 112
Ne örüljetek!Osztrigazabáló állatok!Bezzeg, ha holland-francia döntő lett volna akkor, most bánatotokban részegre ihatnátok volna magatokat a szar boraitokkal!
HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.10 0 0 111
Prof.!

Én is inkább hallgatok a többiekre,semmi értelme vitatkozni veled,mert-nem,hogy korrekt nem,de- egy ganéj vagy!
Elég volt az ilyen sötét emberekből!
Takarodj innen!

Üdv. minden tisztességes kocsmázónak és korrekt magyar hooligannak!
HOROGŠ
HAJRÁ DIÓSGYŐR!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.10 0 0 110
Miert nem hagyjatok ezt a hulyet? Erdemes vele foglalkozni?
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.10 0 0 109
Prof!
Én nagy ivbe leszarom a kérdéseidet!!!
86-ban még csak 5 éves voltam ugyhogy nem a multal a foglalkozom hanem azzal hogy minnél jobb legyen a mostani foci!!
Képzeld nem 33 évesen játszottam ott ha tudsz egy kicsit számolni akkor biztos kiderül mennyi idösen játszottam !! Ez lehet neked akadályba ütközik!!
Az irásodra vártam 20 percet tehát nem irtál ezért lefeküdtem aludni!!
Neked is csak a pofád nagy a focihoz de semmit nem értesz hozzá csak leszolni tudsz mindenkit!!
Ha egy kicsit is értenél nem az Olaszoknak hanem a MAGYARoknak szurkolnál!!
De hát egy hazaárulotol mit lehet várni!!
HAJRÁ MAGYAROK!!
Aztán pörögjön a Koncz Zsusi lemeze_:))
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 107
Jól van Norbea,látom begyulladtál!
Jó éjt!
Előzmény: Professzor úr (106)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 106
Na,tessék!

Most nem jössz,mint esőre a hangya! Hiába,az ISMERETEK VILÁGA nem a te területed...

Előzmény: Professzor úr (104)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 105
francefan!

Látod,ismét bebizonyítottad,hogy nagy kamus vagy.:))))

Aki ilyen nagy francia rajongó,az nem ír le akkora baromságot,hogy az OM 3-ból 3x(?????) verte a Milant "abban a pár évben".

Mindegy!Úgyis megszűntél már.Minden csoda 3 napig tart...

Előzmény: francefan (62)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 104
Norbika!

Garatulálok!Erről beszéltem.Megint nem sikerült a fociról írnod.
Eddig már lezsidóztál,lerománoztál,leszlovákoztál....Nevetséges...
Szerintem meg az a divatdrukker,aki semmit nem tud kedvenc csapatával kapcsolatban,mint te pl.
Már a legutóbbi EB-selejtezőkre sem emlékszel,mi?
Engedd meg,hogy feltegyek egy-két pofonegyszerű kérdést,hogy bebizonyítsd,te nem tartozol a divatdrukkerek széles táborához.
Legalább alkalmad nyílik,hogy a fociról társalogjál.
1.Kik voltak a magyar gólszerzők a mexikói vb-n?
2.Ki volt a szöv. kapitány Illés Béla debütálásakor?
3.A norvégok ellen '97-ben ki volt a gólszerző,és miért volt ez kuriózum?
4.Mikor szerzett utoljára pontot a magyar válogatott az olaszok ellen?
5.Melyik volt Détári Lajos utolsó meccse meggypiros mezben?

Remélem,egy igazi fanatikus pillanatokon belül megoldja ezt a dedósoknak való kérdéssort!

Hogy lehet másik válogatottnak szurkolni?
Szépen átmész az "Európabajnok:Franciaország" topicra,és elolvasod TOLTEC7 65. számú hozzászólását.Ha kimerítő választ nem is,de egy alternatívát mindenképpen kapsz...

Ne haragudj,de jót mosolyogtam azon,hogy EDZŐMECCSEN,a felkészülés elején,bekerültél a felnőttek közé...Hány éves vagy?33?

Előzmény: Norbi_ (103)
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.10 0 0 103
Prof te azt honnan tudod hogy nem kerülökbe a nagycsapatba?
Mondjuk épp szombaton is ott játszottam edzömeccsen!! Na látod te semmit nem tudsz rolam!!
Egy kis faluból aztán nagy nyomozoi munkát tudsz végezni!! Te aztán nagy szakértöje vagy a focinak csak kb 20* azt tudod mondani mért hosszabitott az a kurva biró más semmit!!
Meg igy csaltak a franciák javára ugy csaltak!!
Mivan zavar hogy elküldelek a faszba?
Ezt nem csak én tettem meg hanem más épp eszű ember is!!
Még te vagy felháborodva ??
Egy értelmes,igazi MAGYAR ember hogyan tud más válogatottnak szurkolni?
Bizonyára a románok ellen is majd a zsido társaid mellett fogsz ülni!!
Azér nyomombe a HAJRÁ MAGYAROKat mert mindent meg teszek egy csapatért és szurkolok nekik minden áron és erre büszke is vagyok!!
6 éve volt ott hogy a Szlovén válogatott Szombathelyen játszott nem emlékezhetek mindenre kristály tisztán!!
Ja és a kis divat csak ne pofázzon!!
Hány Olasz meccsen voltál? Erre legyél büszke!!
HAJRÁ MAGYAROK!!! CSAK AZÉRT IS!!!
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 102
Norbi,te észlény!

Beszéljünk egy kicsit rólad!
Te mi értelmeset csinálsz itt a kocsmában?
Keresed a balhét-ennyi.
Egész éjjel unatkozol a számítógép előtt,várod,hogy megérkezzek,és beszólhassál az "olaszaimmal" kapcsolatban.Olyan vagyok a számodra,mint Polyák volt(nem t'om hol lehet)-az éltetőd!
Egyszerűen képtelen vagy emberi beszélgetésre.Megpróbáltam veled értelmesen kommunikálni,de rajtam kívülálló okok miatt nem sikerült.Neked csak az az érdekes,ha anyázni lehet.Így vezeted le a dühödet,amiért nem kerülsz be a felnőtt csapatba?

Ha nincs lehetőség a veszekedésre,csak annyit tudsz beírni a különböző fórumokra,hogy "HAJRÁ MAGYAROK!".-Kissé korlátolt a szellemi képességed,azt kell,hogy mondjam.
Ezért kár nyomulni a fórumon.Egy focival kapcsolatos hozzászólást nem láttam még tőled...
Szedd össze magad öregem,mert ez csak pénzkidobás az ablakon,amit művelsz!

Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 101
Amúgy hogyan tudjátok összeegyeztetni idegengyűlölő gondolkodásmódotokkal azt a tényt,hogy a magyar válogatott tele van zsidó ill. cigány származású labdarúgókkal,ráadásul a kapitány is héber?????
Ilyenkor mi van?Nem lenne jobb az olaszoknak szurkolni,ők "fajtatiszták"
A legszomorúbb az egészben,hogy az ilyen "magyarkodó" agresszív csávók,mint ti,nem is a focival foglalkoznak,hanem csupán hamis ideológiákkal szórakoztatják magukat.
Norbi már le is vizsgázott,hiszen azt sem tudta,melyik válogatott játszott a városában.(Pedig kinnt volt állítólag...)
Kíváncsi lennék,Horog mit tud ténylegesen a magyar válogatottal kapcsolatban(a játékra gondoltam,és nem a béközepes huliganizmusra)?
A provokációval kapcsolatban még annyit,hogy tegnap hajnal 4-kor(!!!!) megérkezett a nagy semmiből(egész éjszaka nem írt semmit) szEXmester,beírni újabb alpári szövegét.
EX!
Tényleg jó volna,ha legalább a bölcsészkart elvégeznéd!
Tanulnál illemet!
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 100
Úgy látom,egy páran azt gondolják,én sportból cseszegetek itt mindenkit.
Nos,nézzük a tényeket(azok sosem hazudnak)...
Megírtam néhány napja a véleményemet(kinek szurkolok stb.) Norbinak,anélkül,hogy valakit megsértettem volna magyarságában,ill. hovatartozásában.Erre hívatlanul beállít az általam nem ismert Tibike és Horog,csak azért,hogy engem piszkáljanak,minden előzmény nélkül.
Cserébe ősembernek minősítettem őket.Ők persze felháborodtak,honnan veszem én a bátorságot,hogy megvédjem magam,azok után,hogy rámtámadtak(hangsúlyozom:anélkül,hogy bármilyen módon megsértettem volna előtte a személyüket).Lezsidóztak,bunyót ajánlottak(Horog),illetve az édesanyámat szidták(Tibike).
"Uraim"! Nézzük meg a hozzászólások IDŐRENDI SORRENDJÉT! Rögtön kiderül,hogy ki az,aki számára az nyújt élvezetet,hogy a másikat szapulja.
Köszönöm,ennyit szerettem volna mondani.Bízom objektív szemléletükben!
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.10 0 0 99
Tibcsi csak az igazságot irta le!:)
Ha őt az ukránok téged a románok esznek meg reggelire:))
Egy hazaárulonak nincs helye a DK-ban!!
HAJRÁ MAGYAROK!
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.10 0 0 98
Tibike,hülyegyerek!

Nem veszed észre,hogy én nem foglalkozom veled,mégis te toltad már megint ide azt a bamba képedet?
Ne is erőlködjél olyan gyerekes magyarázatokkal,mint "nem is neked címeztem a hozzászólást,most mi bajod van" stb.
Szerencsétlen kis tirpák vagy!Remélem Ukrajna felfal titeket!
Tartsd magad az ígéretedhez(miszerint kár velem vitázni),és húzzál el a környékemről!Provokátor!

Előzmény: __Tibi (97)
__Tibi Creative Commons License 2000.07.09 0 0 97
Ne foglalkozzatok már ezzel a senkiházival. Írkálja itt a hülyeségeit és örül, hogy egy-két embert felidegesít.
Másokat illet olyan jelzővel ami csak rá illik. Primitív, buta, műveletlen, hazaáruló, valószínűleg már a lakóhelyén is mindenhonnan kiközösített egyénnel állunk szemben. Én megint csak azt tudom neki ajánlani, hogy menjen el szeretett országunkból a digók földjére élni. Nápoly utcáin biztosan szívesen látnák.

HAJRÁ MAGYAROSZÁG!!!

HOROG(diósgyőr) Creative Commons License 2000.07.09 0 0 96
Prof.

Ha nem vennéd észre,neked itt mindenki hülye meg bunkó,Diósgyőri paraszt,ill. 8 osztályt végzett.Gratulálok,van egy színvonalad!

Amúgy meg kiváncsi lennék melyik kisegítő egyetemre jársz?!
Esetleg a dohány utcai zsinagógába?
Tudod,az már végképp taplóság,hogy valaki még a Trianoni topicba is beleköt!
Ha van benned valami kis becsület,amit a magyarság iránt érzel,akkor kicsit vegyél vissza szerintem!

Norbi_ Creative Commons License 2000.07.09 0 0 95
Na még maradok picit!
Prof neked mi bajod van a trianonos szövegekkel???
Mi nem teccik neked bennük?
Bizonyára megakadt a Koncz Zsuzsi lemez azért nyomta ilyen fajta stilusban!:))
EX Creative Commons License 2000.07.09 0 0 94
Prof!
:)))))
EX-Szex? Ha ezt arra érted,hogy már előre látod,hogy ha egyszer találkozunk akkor letérdeltetlek és leszop@tlak.Akkor frappáns vagy és előrelátó.

De tényleg,hogy írhatsz ilyen stílusban?
Kiestél az okos,művelt egyetemista szerepből?:)

Előzmény: Professzor úr (93)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.09 0 0 93
EX-Szex!

Ki kérdezett téged? Te is egy diósgyőri paraszt vagy?
Te hülye,nem azt hirdetem,hogy én egyetemre járok,hanem azt,hogy a hozzád hasonló férgek,akiknek a sitten kellene ülni,8 osztályukkal szar "trianonos" szöveget nyomnak a neten...
Jó szórakozást és igénytelenkedést az enbéegyes meccseken!
Szerencsétlen...

Előzmény: EX (91)
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.09 0 0 92
Hát ez van Prof!
Szurkolj csak a digoknak elöbb utobb megbánod:))
Na csá huztam aludni!
HAJRÁ MAGYAROK!!!
EX Creative Commons License 2000.07.09 0 0 91
Prof!

Tényleg elmehetnél már a francba a fellengzős neveddel,meg a "hű de büszke vagyok magamra, mert egyetemista vagyok" stílusoddal.
Te vagy a tipikus példája annak,hogy attól még,hogy valaki egyetemre jár és ezt fennhangon hírdeti állandóan,még nem biztos,hogy értelmes!

Leírom mégegyszer amit a DK 2-ből kitörőltettél:

Azt hiszem már tudom ki ez a Professzor.
A múltkor láttam kijönni a bölcsészkarról,vállán tarisznyával,hóna alatt Koncz Zsuzsa lemezzel.
Az utcán szintén jól öltözött egyetemista társának
fennhangon hírdette /természetesen jó hangosan,hogy mindenki hallja,hogy ő egyetemre jár/ ,hogy népművelőként majd ő megtanítja ezt a sok hülyét aki rajta kivűl Magyarországon él,a hazaszeretetre.Szinte félfejjel magasabb lett,mikor kijelentette,hogy a nevelőmunkát ő az értelmiségi, már el is kezdte a DK primitív,alul iskolázott,ostoba látogatói között.

Prof!Szépen kérlek,rakd fel a sercegős Koncz Zsuzsa lemezedet a lemezjátszodra és azt hallgasd,
minket pedig hagyjál békén és ne idegesíts a baromságaiddal!

ui:Ja,még egy dolog,hogy ebben se legyen igazad.
Horog ott lesz a Magyar-Olaszon.Mert a vendégem egy jegyre.

Előzmény: Professzor úr (78)
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.09 0 0 90
Norbi!

Olvasd el figyelmesen amit írtam! Nem a fórumon szoktam kritizálni őket.Az olasz topicban egyébként elküldtem Del Pierót a francba...
És rémlik-e olyan cím a DK2-ből,hogy "Olasz labdarúgás-élt 102 évet"? Hát,ott ne sok jót írtam a jelenlegi olasz válogatottról.
Egyébként az EB-n bőven többet mutattak,mint vártam,ezért sem kritizálom őket...

Előzmény: Norbi_ (89)
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.09 0 0 89
Prof!
Hisz ma már vasárnap van:)
Most hova kelljek olyan korán:?
Különben fél 10 kor kelek!
De nem mindig van nekem délelött edzés ugyhogy ráérek!
Prof én még egyszer nem láttam őket kritizálni csak a franciákat!
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.09 0 0 88
Norbi!

Hidd el! Kritizálom én eleget az olaszokat,csak amikor látom itt a sok hülyeséget a fórumon,rögtön megvédem őket...

Most komolyan:Lefekszel 4-kor és kellsz hétkor?

Előzmény: Norbi_ (87)
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.09 0 0 87
Prof!
Te ne agodj én pihent állapotban szoktam edzeni!
Mindig kialszom magam mert nem vagyok egy nagy alvo tipus!
Nem értam mért mondjak rosszat a MAGYAR válogatottrol hisz nekik szurkolok??!!
Mondjuk te mért nem mondasz rosszat a te válogatottadról amikor a 94.percben kapják a gólt!!??
HAJRÁ MAGYAROK!
csabiman Creative Commons License 2000.07.09 0 0 86
Nagyon undorító szerintem, ha vki magyar (?) létére egy idegen ország válogatottjának szorít a magyarok ellen...
Signore professore! Sei italiano? Parlai, pensai in italiano? Purtroppo in Békés ci sono molti rumeni e slovacchi... Forse perció sei un tifoso italiano... :-))
Na mindegy, csak egy kicsit tudok olaszul, de remélem, ezt legalább megértetted. Amúgy én inkább a franciáknak szurkoltam, mint két éve is, de nekem mindkét válogatott gusztustalan. Különösen azok a csókák voltak frocci, akik a Felv. téren olasz zászlóval batmenként, vagy Juve, etc. mezben járkáltak. Ha kaptak, akkor megérdemelték! Én se hirdettem magamról, kivel szimpatizálok... :-))
Professzor úr Creative Commons License 2000.07.09 0 0 85
Norbi!

Ez az olasz-magyar szurkolás vita már olyan,mint egy felfújt buborék.A buborék pedig üres,nincs tartalma.Nálam most pukkant ki.
Koncentrálj inkább a magyar válogatottra(milyen bénák stb.),és ne az ellenfelek nációit szidjad(olaszok,románok).
Szombathelyen is az ellenfelet szapuljátok a meccs előtt,és nem foglalkoztok a saját játékotokkal? Akkor nem csoda,hogy mindig lifteztek.:))))
Szóval délelőtt is van edzés?Akkor mikor alszol????????????????????????

Előzmény: Norbi_ (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!