Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar Creative Commons License 2023.05.03 0 0 46

Sziasztok!

A TUTI magántanár-közvetítőn anyanyelvi angoltanárok hirdetését is megtaláljátok: https://tutimagantanar.hu/angoltanar

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés regisztráció nélkül. :)

V3ntur4 Creative Commons License 2023.04.06 0 0 45

Sziasztok, Én is szeretnék ajánlani egy magántanárkeresőt https://oktass.hu Ha tanárt keresel, vagy tanítanál :) 

tutimagantanar Creative Commons License 2021.03.10 0 0 44

Sziasztok!

 

A TUTI magántanár-közvetítőn angol anyanyelvű angoltanárokat is találtok:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon.

 

Angol George Creative Commons License 2021.01.28 0 0 43

Hi, my name is George, I'm an English Teacher from the UK. 

 

I live in Pécs and am looking for students of any level to begin teaching English in Hungary.

 

If you are looking for private English lessons / conversations please contact me at ghsroast@hotmail.co.uk

 

Looking forward to hearing from you,

George

Előzmény: NativeTeacher (42)
NativeTeacher Creative Commons License 2021.01.20 0 0 42

ANGOL ANYANYELVŰ TANÁROK Budapesten 

 

- minden igénynek: magán- és csoportos óra, Business English, gyerekeknek, kezdőknek, számlaképes, Online angol, stb.

- Budapest legnagyobb választéka!

Miért előnyös az anyanyelvi tanár? 

- jó kiejtés, hanglejtés 
- életszerű kifejezések, idiómák, kommunikációs kultúra 
- könnyebb először megtanulni helyesen, mint a rossz beidegződést elfelejteni. 

 

Látogasson honlapunkra, vagy csörögjön ránk!

 

Köszönettel,
AnyanyelviAngolTanarok.hu

+36 20 995 3649

NativeTeacher Creative Commons License 2021.01.20 0 0 41

ANGOL ANYANYELVŰ TANÁROK Budapesten 
NATIVE ENGLISH TEACHERS in Budapest

 

- minden igénynek: magán- és csoportos óra, Business English, gyerekeknek, kezdőknek, számlaképes, Online angol, stb.

- Budapest legnagyobb választéka!

Miért előnyös az anyanyelvi tanár? 

- jó kiejtés, hanglejtés 
- életszerű kifejezések, idiómák, kommunikációs kultúra 
- könnyebb először megtanulni helyesen, mint a rossz beidegződést elfelejteni. 

 

Látogasson honlapunkra, vagy csörögjön ránk!

 

Köszönettel,
AnyanyelviAngolTanarok.hu

+36 20 995 3649

babcsok Creative Commons License 2019.11.02 0 0 39

Benjamin Currier-nek hívnak, amerikai vagyok, néhány hete költöztem Budapestre. Tanítványaim jelentkezését várom általános társalgási-, vagy üzleti angol gyakorlására. 

 

nag9champa@gmail.com

+36 20 316 0003

GiselleG Creative Commons License 2019.09.01 0 0 39

Hi, 

 

My name is Giselle, I am from Sydney Australia living in Budapest. I am a native English speaker with 5 years' experience teaching English to adults in General and Business English, IELTS preparation, and English for Specific Purposes. I am a TESOL certified English language teacher, with additional degree qualifications in education, communications, and European languages.    

 

Don't hesitate to contact me: 

+36 30 842 3134

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-**-*-*-*

Szia,

 

Giselle vagyok Sydney-ből, jelenleg Budapesten élek. Ha szeretnél anyanyalven angolt tanulni, hívj bátran. Ezen a számon vagyok elérhető:

+36 30 842 3134

tutimagantanar Creative Commons License 2019.08.15 0 0 38

Sziasztok!

 

A TUTI magántanár-közvetítőn anyanyelvi angoltanárokat is találtok:

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon.

 

nareme Creative Commons License 2019.03.21 0 0 37

Angol nyelvtanítást vállalok az alapoktól felsőfokig, 2000 Ft. / alkalom. Mivel jelenleg is Angliában élek, ezért csak a skypos órák jöhetnek szóba.   Jelentkezni emailben lehet  rreka800423@freemail.hu címen. 

anyanyelviangoltanar Creative Commons License 2018.11.19 0 0 36

Sziasztok!

 

Mivel sok tanitványom most nyelvvizsgázott le sikeresen, vannak szabad időpontjaim, ahova várlak szeretettel! Anyanyelvi angol tanár vagyok, 20 éves tapasztalattal, 20 év alatt egyetlen bukás sem fordult még elő tanitványaim közt... Nagyon hatékony órákat tartok, végig angolul beszélünk, gyorsan lehet fejlődni. Minden infó fent van rólam és áraimról a honlapomon http://www.anyanyelviangoltanar.com/

Kezdőktől anyanyelvi szintig vállalok tanitást, nyelvvizsgákra, emelt érettségikre, interjúkra, vizuminterjúkra, stb felkészitést tapasztalattal. Ha nem szeretnél több pénzt az ablakon kidobni, hanem rövid időn belül, hatékonyan elérnéd céljaid, jó helyen vagy! Hivj bizalommal, ha nem veszem fel, épp tanitok, majd visszahivlak. :) 0630/5423790

Skype-on és személyyesen is tanitok Budapest 3. kerületében. Nincs lehetetlen!

anyanyelviangoltanar Creative Commons License 2018.11.19 0 0 35

NativeTeacher Creative Commons License 2018.10.17 0 0 34

ANGOL ANYANYELVŰ TANÁROK Budapesten 

 

- minden igénynek: magán- és csoportos óra, Business English, gyerekeknek, kezdőknek, számlaképes, Online angol, stb.

- Budapest legnagyobb választéka!

Miért előnyös az anyanyelvi tanár? 

- jó kiejtés, hanglejtés 
- életszerű kifejezések, idiómák, kommunikációs kultúra 
- könnyebb először megtanulni helyesen, mint a rossz beidegződést elfelejteni. 

 

Látogasson honlapunkra, vagy csörögjön ránk!

 

Köszönettel,
AnyanyelviAngolTanarok.hu

+36 20 995 3649

 

kiss_gé79 Creative Commons License 2017.08.04 0 0 32
tutimagantanar (X) 2017.06.23 0 0 31

Sziasztok!

 

A TUTI magántanár-közvetítőn angol anyanyelvű angoltanárokat is találtok:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon.

 

lakydavid Creative Commons License 2016.12.08 0 0 29

Ha munkádhoz kéne az angol, akkor az Angol Intézetet ajánlom. Én a csoportos üzleti angol tanfolyamukon voltam kétszer, mind a két anyanyelvi tanár nagyon jó volt. Egyénit is néztem náluk, de az nekem már kicsit drága volt, de nem bántam meg, hogy a csoportosra mentem mert egyszer 5-en, másodszor meg 4-en voltunk (és asszem max 6 lehet) szóval nem éreztem magam elveszve a csoportba sőt... szóval sokat kellett beszélni, de hát ezért mentem:)

anyanyelvitanar Creative Commons License 2016.10.17 0 0 28

Magyar-angol két anyanyelvű magátanár vagyok. Vállalok vizsgafelkészítést, általános, üzleti, egyetemi angol, stb tanfolyamokat. 

 

www.anyanyelviangoltanar.hu

NativeTeacher Creative Commons License 2016.09.29 0 0 26

ANGOL ANYANYELVŰ TANÁROK Budapesten 

 

- minden igénynek: magán- és csoportos óra, Business English, gyerekeknek, kezdőknek, számlaképes, Online angol, stb.

- Budapest legnagyobb választéka!

Miért előnyös az anyanyelvi tanár? 

- jó kiejtés, hanglejtés 
- életszerű kifejezések, idiómák, kommunikációs kultúra 
- könnyebb először megtanulni helyesen, mint a rossz beidegződést elfelejteni. 

 

Látogasson honlapunkra, vagy csörögjön ránk!

 

Köszönettel,
AnyanyelviAngolTanarok.hu

+36 20 995 3649

 

 

 

Tarné Anna Creative Commons License 2016.09.20 0 0 25

 

Angol tanítást, korrepetálást, vizsgákra, interjúra, stb felkészítést vállalok anyanyelvi tanárként 15 éves tapasztalattal Skype-on.

 

Amennyiben szeretne hatékonyan nyelvet tanulni, és olyan dolgokra fókuszálni, amire valóban szüksége van, felesleges sallangok nélkül, akkor jó helyen jár.
1 éves kortól 85 éves korig voltak már tanítványaim, akiket nagyon szeretek, és a célom az, hogy akik hozzám járnak, megszeressék, és könnyedén használják az angolt, és a francia nyelvet, nem idegenként kezelve azt. Nincs lehetetlen!

Angol, francia tanítást vállalok egyénenként vagy kis csoportokban, a kezdetektől egészen a nyelvvizsgákra való felkészítésig, céges kommunikációig, szaknyelvi vizsgákra, élethelyzetekig, tolmácsolásig, bármi lehetséges, amire a kedves tanítványomnak éppen legnagyobb szüksége van. Diákjaim nyelvvizsgáikon (középfok), szaknyelvi vizsgáikon 85% felett teljesítettek. Ez persze nem garancia, de azért mutat valamit. Érettségire is vállalok felkészítést, lépésről-lépésre, hogy a nagy napon ne érje meglepetés...

Skype-on oktatok, így az utazással sem megy el feleslegesen idő, és otthona kényelmében, vagy akár a munkahelyén tanulhat.

Elérhetőségem: 0630/542 3790
Árak, infók: http://angolfranciabudapesten.weebly.com

NLSRobert Creative Commons License 2016.04.30 0 0 22

Sziasztok,

 

I don't speak Hungarian so sorry for mistakes.

 

I am an English native speaker teacher living and working in Debrecen.

 

I am an experienced, professional and qualified teacher.

 

You can e-mail me in Hungarian as my colleague will check.

 

nlserviceshungary@gmail.com

Bmrk88 Creative Commons License 2016.04.29 0 0 21

Sziasztok! Angolul folyékonyan beszélő (külföldön éltem 8 évig illetve amerikai iskolába jártam), felsőfokú angol nyelvizsgával rendelkező 28 éves férfi vagyok aki szívesen vállal napi 1-2 óra hossza angol társalgást akár skype-on keresztül, akár személyesen. A társalgás ára megbeszélés kérdése. Az érdeklődök írjanak bátran az email címemre: bozsekmrk@gmail.com. Köszönöm és szép napot!

Márk

 

lkcar Creative Commons License 2015.12.20 0 1 20

Helló

 

Angol nyelvtanárt keresek Europark közelében.

Előre is köszi!

 

katiklik Creative Commons License 2015.11.23 0 0 19

Szia,

ha a munkában angolul kell emailezned és szeretnéd igazán jól csinálni:

1,5 órás angol e-learning kurzus, hogyan írjunk profi emailt angolul. Anyanyelvi tanár, valóban használt nyelv.

50% kedvezmény csak a hét végéig (nov. 29-ig):

Coupon kód: REDD

kurzus link: https://www.udemy.com/write-excellent-business-emails/

Bogyoka5 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 18

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek, S.O.S. XI kerületben.

Munkakörömhöz SOS fejlesztenem kell az angol nyelvtudásomat és szeretnék nyelvvizsgázni is.

 

 

 

melkoo Creative Commons License 2015.02.28 0 0 17

Sziasztok!

 

LCCI nyelvvizsgára felkészítő tanárt keresek akinek 17:00 körül vagy hétvégén van szabad időpontja.

Email: balog.melinda89@gmail.com

Tarné Anna Creative Commons License 2014.11.27 0 0 15

Szia, ha még aktuális a nyelvtanár keresésed, akkor tudok segíteni. Anyanyelvi angol tanárnő vagyok, 15 éve tanítok, és sok sikeres vizsgázó tanult nálam. Hívj bizalommal: +36 30/542-37-90

Részletekért, árakért nézd meg a honlapom: www.angolfranciabudapesten.weebly.com

Személyes és online órákat is vállalok.

Előzmény: lilumináj (14)
lilumináj Creative Commons License 2014.11.02 0 0 14

Anyanyelvi angol tanárt keresek Budapesten, vagy észak Budapesten, Szentendrén, vagy Leányfalun. Preferálnám ha hölgy lenne, de semmi baj, ha nem az...

 

Árajánlatot és elérhetőséget kérnék publikus e-mail-emre.

 

Köszönöm!

NativeTeacher Creative Commons License 2014.04.24 0 0 13

ANGOL ANYANYELVŰ TANÁROK Budapesten 

 

- minden igénynek: magán- és csoportos óra, Business English, gyerekeknek, kezdőknek, számlaképes, Online angol, stb.

- Budapest legnagyobb választéka!

Miért előnyös az anyanyelvi tanár? 

- jó kiejtés, hanglejtés 
- életszerű kifejezések, idiómák, kommunikációs kultúra 
- könnyebb először megtanulni helyesen, mint a rossz beidegződést elfelejteni. 

 

Látogasson honlapunkra!

 

Köszönettel,
AnyanyelviAngolTanarok.hu

+36 20 995 3649

 

Hello London Creative Commons License 2013.08.22 0 0 12

HELLO LONDON, HELLO MINDENKI!

- Diák vagy és nem elég az iskolai angol óra?
- Felnőtt vagy és külföldre készülsz?
- Lehet, hogy már egy ideje kint élsz és nem vagy elégedett az angoloddal?


Tanulj angolul egy Londonban élő, tapasztalt és képesített nyelvtanártól!


Az óráim személyre szabottak, a tanuló igényeihez alakítottak. Egy szintfelmérés után közösen átbeszéljük a lehetőségeket és ez alapján alakítom ki az óramenetet. Az órák általában 30 percesek, de speciális igény esetén ezek lehetnek hosszabbak.

 

Az órák rövidek, gyakoriak és intenzívek − az ismétlésen van a hangsúly. A rugalmas órabeosztásnak köszönhetően a Skype-os tanulás bárki életébe könnyen beilleszthető.

 

Az oktatás beszédcentrikus, az élő nyelvet tanítom, az eredmény pedig rövid idő alatt hatékonyan alkalmazható. Szituációs gyakorlatokon keresztül készülünk fel a konkrét helyzetekre − legyen az vizsga, állásinterjú vagy banki ügyintézés.

 

Kiemelt szempont nálam: a gyakorlatiasság, a passzív tudás felszínre hozása, a nyelv magabiztos használata.
Jelentkezni a hellolondonteaching@gmail.com címen lehet vagy keress rá a Hello London oldalára a Facebookon!

 

 

ÁRAK:

Angol tanítás: £7 / alkalom (2400 Ft)

Interjúra felkészítés: £10 / alkalom (3500 Ft)
- általában 4-5 alkalom elegendő

CV írás: £50 (17.500 Ft)

CV lektorálás: £30 (10.500 Ft)

Angol tanítás gyerekeknek, 15 éves korig: 1000 Ft / alkalom (magyarországi ár)
- 10 alkalmas bérlet: 10.000 Ft
- 20 alkalmas bérlet: 19.000 Ft
- 30 alkalmas bérlet: 28.000 Ft


A feltüntetett árak irányadóak. A fizetés banki átutalással előre történik, ami lehet angol fontban, illetve magyar forintban is.

 

A szintfelmérés és a konzultáció ingyenes.

NativeTeacher Creative Commons License 2013.08.19 0 0 11

ANGOL ANYANYELVŰ TANÁROK Budapesten 

 

- minden igénynek: magán- és csoportos óra, Business English, gyerekeknek, kezdőknek, számlaképes, Online angol, stb.

- Budapest legnagyobb választéka!

Miért előnyös az anyanyelvi tanár? 

- jó kiejtés, hanglejtés 
- életszerű kifejezések, idiómák, kommunikációs kultúra 
- könnyebb először megtanulni helyesen, mint a rossz beidegződést elfelejteni. 

 

Látogasson honlapunkra!

 

Köszönettel,
AnyanyelviAngolTanarok.hu

+36 20 995 3649

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!