Keresés

Részletes keresés

nokava Creative Commons License 2001.01.07 0 0 34
Sajnos nekem is részem volt régebben a comware "üzletpolitikájához". Kissé felidegesített, hogy ilyen aljas és kisstílü hogyan lehet valaki. Persze nem hagytam annyiban, visszaváltottam a küldeményt, és elkezdem kérdezősködni. Végül megtudtam, hogy mindenki tud erről a comwarenél (főnök, alkalmazottak, de még a titkárnő is...), és mivel túl sok a remitendájuk (újság árusoktól visszaküldött), ezért igy próbálják elsütni a gyenge lapjukat, amit internetről, és külföldi magazinokból összelopkodott cuccokkal felirt cd-vel adnak...

LE KELL MÁR JÁRATNI EZT A CÉGET AZ IGAZGATÓJÁVAL EGYÜTT, AZ ÖSSZES ALKALMAZOTTAL, AKI TÉNYLEG RÉSZT VÁLLALT EBBEN (NEVEKKEL), ÚGY, HOGY SENKI SE BIZZON A JÖVŐBEN TÖBBET EZEKBEN A MOCSKOKBAN!!! TEGYÜNK MÁR VALAMIT, NEM IGAZ, HOGY ILYEN LENNE MAGYARORSZÁG!!!

elf Creative Commons License 2000.11.21 0 0 33
Com-Ware Lap és Könyvkiadó Kft., 1114 Budapest, Bukarest utca 3 fsz. 1. , (1) 209 0957

Ide kéretik küldeni a levélbombákat.

ferkopa Creative Commons License 2000.11.15 0 0 32
Én sose voltam CoV el?fizet?, mégis kaptam
háromszor. Érdekes, hogy költözés után az ?j címemre jött a harmadik. Anyámék az els?t átvették. Arra játszanak, hogy a legtöbben ilyen összegnél csak káromkodnak, és kib@sszák a kukába a cuccot.
Előzmény: Rephyx (30)
powerage Creative Commons License 2000.11.14 0 0 31
En is kaptam toluk mult heten egy szep kis csomagot, ha jol szamolom mar a harmadikat... A postas mar itt is ugy hozta, hogy biztosan nem vesszuk at, mert mar masok is morgolodnak a kornyeken.

Gondolom a regi CoV megrendelok cimlistajat hasznaljak... Hogy szakadt volna anyjukba a fejuk.

Rephyx Creative Commons License 2000.11.13 0 0 30
Hat nekem is kuldtek mokas csomagot, a postas is ugy koszontott, hogy kell -e vagy kuldje vissza, legyintettem, hogy vissza, o meg dohogott, hogy mar idegesiti ez az egesz, mert neki is kuldozgetnek ilyeneket.... :) Szerintem akinek kuldozgetnek, az csak regi CoV-os elofizeto lehet, onnan szarmaznak az adatok. Remelem a kovetkezot nem veszi at nagyi, a mostaninal szerencsere figyeltem :)

r.

Andreas Creative Commons License 2000.11.12 0 0 29
Ez a lakáscíme, vagy ott van a cég? Vagy netán még a régi helyen a Móricz Zsigmond körtér közelében van?
Előzmény: elf (28)
elf Creative Commons License 2000.11.11 0 0 28
Velem már másodszorra játszák ezt el.
Elegem van ebből az aljas direct-mail ügyeskedésből.

Most én jövök.

Az ügyvezető: Rucz Lajos
1114 Budapest Bukarest utca 3.
209 22 93

Küldje neki vissza mindenki utánvéttel a kis csomagokat.

Gid Creative Commons License 2000.11.10 0 0 27
Huh!
Jó hogy írtok ilyesmiről, tegnap óta filózok hogy átvegyem-e a nekem küldött csomagot. Egyébként én is előfizető voltam jó rég CoVéknál.
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.09 0 0 26
durva
ToMy_ Creative Commons License 2000.11.09 0 0 25
Nahh, vigyazat mindenki, ujra tamad a Ceg. Bazz, elmagyaraztam a felesegemnek, az anyamnak, az apamnak, sot meg a kutyamnak is, ha csomag jon ezektol a @#$!@#$-tol, _ne_vegyek_at_.
Erre mit ad isten, tegnap csak ocsem volt otthon, posta meg pont akkor hozta, o meg atvette. Ehh, konspiracio... :))
Na mindegy, ma viszem vissza nekik, rajukborogatom az asztalt asszem...
Jahh, es uj magyarazat a telefonban :
" ...a rendeles megrendelolapon jott, de azt nem lehet megnezni, mert kinn van az archivumban Budaorson..." :)))))))))))))))))

ToMy_

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.14 0 0 24
No, akkor volt értelme megnyitni ezt a topicot! :)
Mayan Creative Commons License 2000.09.13 0 0 23
Nekem duplan is szerencsem volt. Eloszor, mert olvasom a topikot. Masodszer pedig mert itthon voltam pentek delutan (ritkan fordul elo). Ugyanis nekem is hoztak egy szep csomagot, de miutan megneztem, hogy honnan jott, mar nem nagyon szerettem volna atvenni. ) Kb 3000Ft-ra akartak megvagni, elvileg 4 CD volt benne.
Előzmény: Miner (22)
Miner Creative Commons License 2000.09.13 0 0 22
Üdv!

Én is kaptam.
Visszavittem.
Úgy fizették ki az árát, mint boltban a kasszánál.
Semmi meglepődés, vagy pardon, vagy ilyesmi...
Volt miattuk egy szar délutánom, meg egy felesleges utam.
A következő ajándékuk után azt hiszem agresszívebb leszek.

Ja és ők a megrendelést egy freemail-os címről kapták. Utánanéztem: egy nem létező címről...

Min.

Előzmény: Törölt nick (13)
fricy Creative Commons License 2000.08.27 0 0 21
Most miért ugatod le őket ? Ha jól tudom már semmi közöd nincs a ComWarehez egy ideje kedves Pivo...

fricy

U.I: Miről lehet téged felismerni abban a bizonyos kocsmában ?

Matt H. Creative Commons License 2000.08.26 0 0 20
Öcsi!
A szart is el KELL adni valakinek!!!
Pivo Creative Commons License 2000.08.25 0 0 18
Nem is értem, hogy ilyen orális jellegű témával, miért nem a szexfórumokban keresel felüdülést. (Netán az Érdekvédőben, ott egy igen csinos halom foglalkozik velük.)
BlackPanther Creative Commons License 2000.08.25 0 0 17
Az en cimem el volt irva a boritekon. Ez csak ugy lehet, ha alarirasbol olvastak. Sose redneltem CoV -ot, a telefonkonyvben nem az en nevem van, honnan tudjak a cimem?
Tarathiel Creative Commons License 2000.08.23 0 0 16
Nem csak ilyen akciói vannak a drága CW-nek, ellenünk egyszer bevetették a cégek/vállalkozások beszívatására használt receptjüket (is).

Van egy kis számtech boltunk, afféle családi vállalkozás. Egy napon jött a ComWare-tól egy levél (mivel nem kellett érte fizetni, kivételesen átvettük), mely szerint közvélemény-kutatást végeztek a térségben, és felsoroltak kb. 15 nevet; állítólag ezek az emberek igényelnék az ilyen CD Ultrákat meg hasonló kiadványokat, és legalkalmasabb beszerzési helynek a mi boltunkat jelölték meg.

Kíváncsiságból felhívtunk párat azok közül akiket ismertünk, és kiderült, hogy semmi sem igaz az egészből, ők is már több ilyen meg nem rendelt csomagot passzoltak vissza; annyi közük volt a céghez, hogy kb. 5 éve rendeltek/előfizettek a CoV-ra, azóta a csomagocskákon kívül semmi.

Szóval beetetős marketingduma volt az egész. Emellett csomagot háromszor kaptunk, a harmadik alkalommal küldtünk egy "jó-lenne-ha-leállnátok" levelet is - azóta nem jött újabb.

Törölt nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 15
Hú, hívom is fel a szüleimet...
42 Creative Commons License 2000.08.22 0 0 14
Megerösítem.
Nálunk is jártak megen a feketeruhás ügynökeik, szerencsére még idejében teflonáltak nekem, hogy visszapattintsam az adatcsomagjukat...
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.22 0 0 13
Na most figyeljetek!!!

A szemét Com-Ware még mindig csinálja a buliját. Most kaptam egy telefont a szüleimtől - vidéken laknak -, hogy megint érkezett egy csomag tőlük. Most már elővigyázatosabbak voltak. Nem vették át.

Hogy is volt ez? Nem küldenek előzetes egyeztetés nélkül? Hát a tököm tele van velük, megondom most kerek perec. Annyira pipa vagyok, hogy csak na! Ekkora szemétláda társulatot még életemben nem láttam!

Cégünk az érintett szakhatóságokkal történt konzultációt követően úgy döntött, hogy a jövőben jelentősen megszigorítja a cégünk felé eljuttatott megrendelések ellenőrzését. FreeMail-es, HotMail-es és egyéb ingyenes email-címről a továbbiakban megrendelést nem fogadunk, csak abban az esetben, ha abban egy olyan telefonszámot is megadtak, amelyen a visszaigazolás hitelt érdemlően megtörténhet. Levélben, levelezőlapon és faxon eljuttatott megrendelések esetén is kérünk egy telefonos elérhetőséget feltüntetni, mert ennek hiányában a megrendelés teljesítésére nem kerül sor. A továbbiakban kizárólag telefonos hívással történő megrendelést sem teljesítünk, csak abban az esetben, ha utóbb az ügyfél a megrendelését írásban is (pl.fax vagy e-mail útján) megerősítette és az esetleges visszahíváshoz telefonszámot is megadott.(idézet a honlapjukról)

Törölt nick Creative Commons License 2000.07.03 0 0 12
Nosza! Jó ötlet!
Degeczi Creative Commons License 2000.07.03 0 0 11
Baromira meglepne, ha barki is elhinne. Azaz nem is: az "illetekes hatosag" (amit emlitenek a lapjukon) nyilvan beveszi.
Elozoleg, ha jol emlekszem az volt az urugy, h a nyari munkat vegzo diakok osszekavartak a rendeleseket. Holott egyertelmuen telefonkonyvbol szedtek ki pl. az en cimem is. Annak idejen a 2xxx Ft-os keretlen csomagon a feladot latva rogton tudtam mirol van szo - mert vmelyik topicban mar olvastam rola.
Az ilyen figyelemfelhivasra tehat nagy szukseg van, de a Gamez nagyon rossz hely, kicsi a forgalom. Beszelni kellene az Index-esekkel, h cikket irjanak rola, annak sokkal nagyon hatasa lenne.
Előzmény: Törölt nick (6)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2000.07.03 0 0 10
Ugyanígy jártam, kb két éve, anyukám átvette, én szívtam a fogam.
Dühös telefon, utánvéttel visszküldtem, kifizették.

Gondoljatok csak bele, ha csak minden tizedik ember veszi át (lásd Tripletheader), már mekkora buli a dolog....

S.M.I.L.E

42 Creative Commons License 2000.07.02 0 0 9
Naszóval én is jártam már így, kb. fél-egy éve. De egyrészt rohadt lusta vagyok, másrészt a CoV-val kapcsolatos szép emlékek mián hagytam a dolgot a fenébe. De most (hogy a topik eszembejuttatta, thx) majd felhívom a rokonyság figyelmét, hogy ne vegyenek át semmit (tőlük).
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.02 0 0 8
Hát ez durva. A furcsa az, hogy azt nem írták oda, hogy mi, akik károsultunk, mit tegyünk.
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.02 0 0 5
Látom ti nagyon naívak vagytok, azt hiszitek a káromkodás meg idegesség segít? Azt hiszitek, hülyék ezek? Szvsz össze kéne valahogy fogni, mert tuti hogy nem véletlen amit csináltak. Simán eladják így a régi el nem adott újságjaikat.
YikeSS Creative Commons License 2000.07.02 0 0 4
En is kaptam most is, meg mar vagy 3-4-szer. Rohadt ruppotlan banda, de holnap felhivom es elkuldom oket a faszba!!!!!!!!!

Cerbervs Creative Commons License 2000.07.01 0 0 3
Én is kaptam először kb 1,5 éve ilyen vackot, akkor mivel nem tudtam kifizettem aztán kuka. Egyébként én egy csomó szar CD-t kaptam 2000 valahányért.

Aztán rá fél évre jött a második, de azt már szépen visszaküldtem, ugyebár rajta volt a küldő. Szerintem senki se vegye át ezeket, mert sok embert akarnak így át****zni.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.01 0 0 2
Ja, majd ha más is megkapja a második csomagot, akkor majd keresni fogja ezt a topicot...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!