Keresés

Részletes keresés

adjika Creative Commons License 2000.07.06 0 0 43
feltétlenül
Előzmény: libuci (23)
CaPeX Creative Commons License 2000.06.30 0 0 42
Nos, pontosan erről van szó: értékeled valamilyen szinten. Csakhogy nem mindegy, hogyan. Éppen ezért nem verjük nagydobra az erőfeszítéseinket, hiszen csalódást okoz, ha elmarad a megfelelő reakció. Arról nem is beszélve, ha éppen ellenkezőjét sikerül vele kiváltanunk. Pedig szivesen elsétálunk kedvesünk háza előtt naponta százszor, vagy ha tudjuk mikor és hol fog felbukkanni, bizony hirtelen nekünk is ott akad dolgunk. Mi van ha ebből azt szűri le a férfi, hogy ez a nő a nyakamba akarja varrni magát? Pedig nem erről van szó - a szó szoros értelmében -, csak éppen a figyelmét akarjuk felkelteni.
Előzmény: Lebrac (39)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 41

Ezt kifejtenéd bővebben? :)
Előzmény: Lebrac (38)


libuci Creative Commons License 2000.06.30 0 0 40
Képzeld, banya
nekem meg akkora mákom van, hogy ahogy rondulok, úgy romlik az én drágám szeme.
libuci
Előzmény: banya (36)
Lebrac Creative Commons License 2000.06.30 0 0 39
Hát igen, ez itt a kérdés, mindenkinek mást jelent a minden, söt még a valami is, és hogy hogyan értékelik a ffiak? Hát persze mindenki úgy, ahogy. Én biztos hogy értékelném valamilyen szinten, bármiröl lenne szó, mégha nem is teccik, de látom az eröfeszítést....

Leb

Előzmény: CaPeX (37)
Lebrac Creative Commons License 2000.06.30 0 0 38
Jaj Kékróka,

az utolsó két sorodtól teljesen begözöltem....
:-)

Lerbac

Előzmény: Törölt nick (35)
CaPeX Creative Commons License 2000.06.29 0 0 37
Ha azt mondom, hogy mindenre képesek vagyunk, akkor nem tulzok. :)
Viszont adódik a kérdés, mit látnak ebből a fiúk? Hogyan értékelik?
banya Creative Commons License 2000.06.29 0 0 36
:-DDDD
De én már megtaláltam a saját, különbejáratú királyfimat! Mázlim van: vödör nélkül is jó vagyok neki! :))))
Előzmény: stricy (34)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.29 0 0 35

Kedves Endorfin,
Te olyan figyelmes szoktál lenni... - most nem voltál az. Íme a topicindító, amire írtam:"... Mi lenne ha itt meg azt írnátok le kedves lányok, hogy mit tennétek (mit meg nem tennétek) azért, hogy az imádott férfiú minél jobban érezze (élvezze) magát a társaságotokban. A kérdés legyen teljesen általánosan feldobva. Vonatkozzon az szexre, hozzáállásra, kapcsolatszerzésre, viselkedésre, bármire..."
Erre írtam válaszként: "Például tudok cigánykerekezni - ez elég extrém? Vagy túlzottan meglepődne ettől egy férfiú ? :))
Szerintem a másikban leírjuk. Vagy még ott sem :)) "

Sehol nem látom azt, hogy nyilvános tornabemutatót írtam volna :)) Azt sem, hogy zártkörűt :))
Egy "imádott férfiú" volt a célközönség :))

Előzmény: Endorfin (33)
Endorfin Creative Commons License 2000.06.29 0 0 33
Kekroka,
ha ruha nélkul ciganykerekeznel, azt szivesen megneznem, biztosan erdekes lenne.
:)

Endorfin

Előzmény: Törölt nick (1)
Lebrac Creative Commons License 2000.06.29 0 0 32
Nana! Mint a topik karbantartója, rendre utasítok minden kedves vendéget.

Vagy vödrösnek, meg ujságpapírosnak csúfoljalak benneteket?

:-)

Lebrac

Előzmény: banya (31)
banya Creative Commons License 2000.06.29 0 0 31
De kérem!!!! Ne személyeskedjünk! :))))))))))))))

Mi az, hogy újságpapír???? Vödör!!!! Isteni hangokat bír adni, ha a vasorr nekiütődik a bádognak! :)))))))))))))))))

Előzmény: stricy (29)
libuci Creative Commons License 2000.06.29 0 0 30
Stricy,
Újságpapír? A vödröt húzunk a fejére már kiment a divatból?
Ha meg túl sokat iszol még előfordulhat, hogy lehányod aktus közben. (nem saját tapasztalat)
Előzmény: stricy (29)
szobiszörp Creative Commons License 2000.06.28 0 0 28
szerintem a leggyönyörűbb, amikor hiányoznak..
Előzmény: Lebrac (-)
Moll Flanders Creative Commons License 2000.06.28 0 0 27
Köszi Gentleman. :)
Előzmény: Gentleman Looser (26)
Gentleman Looser Creative Commons License 2000.06.28 0 0 26
Szerintem kellemes a stílusod. Amikor kedveskedsz, de ha vágni akarsz a nyelveddel, nem kétlem hogy éles tud lenni :-)
Egyébként nem olyan nehéz ám csönben maradni, a bölcsesség tudatával. És a nyelvet sokkal kellemesebb dolgokra felhasználni (evésre :-)
Előzmény: Moll Flanders (20)
libuci Creative Commons License 2000.06.28 0 0 25
Kösz az ötletet, ezt majd én is megpróbálom otthon elsütni!
Előzmény: stricy (24)
libuci Creative Commons License 2000.06.28 0 0 23
A vasárnap délelőtt a legszebb napsütésben ebédet főzni a kedvesnek és közben nem morogni ebbe a kategóriába tartozik?
Humanist Creative Commons License 2000.06.27 0 0 22
Tudjátok mi a legnehezebb? Persze nekem..... Elfogadni a másikat, olyannak amilyen.
Békén hagyni a szeretett férfit..... amikor egyedüllétre vágyik, amikor nincs kedve beszélgetni...
és mindeközben bízni abban, még szeret. Hagyni, hogy úgy élje az életét, ahogy ő kivánja.
Lebrac Creative Commons License 2000.06.27 0 0 21
Így igaz, legyetek gyönyörüek, érdemes. Mégha úgy látszik, hogy nem, akkor is....
Előzmény: ladybug (19)
Moll Flanders Creative Commons License 2000.06.27 0 0 20
Hát ez az kedves Looser!
Ha kinyitom csöpp számat abból soxor baj van. Kellemes kis stílusommal seperc alatt összetöröm egy emberke egészséges énképét. :(
Szerencsére nem ez a standard, de képes vagyok rá.

Ha bölcs maradok és hallgatok akkor megüt a guta...és ketté harapom a nyelvem. :))

Molly

Előzmény: Gentleman Looser (18)
ladybug Creative Commons License 2000.06.27 0 0 19
Kedves Lebrac!

"Milyen gyönyörüségekre képesek a nök?"

Képesek vagyunk gyönyörüek lenni, ha érdemes :)

Előzmény: Lebrac (-)
Gentleman Looser Creative Commons License 2000.06.27 0 0 18
Mollyka,
a félelmek nem mindig alaptalanok. Majd ha egyszer találkozunk mesélek róla :-)
Ez a nyelvharapdálás nehéz ügy, néha talán jobb kimondani. Nem bántás célzattal, hanem a nagyobb bajt megelőzendő. Ennek ellenére én is van amikor inkább bölcs maradok és hallgatok. Csak néha nem tudom hol a határ, nehéz ezt mindig jól eltalálni.

Egyébként, te egyed(ül)i nő vagy ;-)
Én meg irigy :-)

Előzmény: Moll Flanders (17)
Moll Flanders Creative Commons License 2000.06.27 0 0 17
Lebrac,

te is találkozhatsz velük ha képes vagy észrevenni oket. :)
Nem hiszem, hogy egyedül lennék "ilyen no".

Gentleman: a kicsinyes félelmeim, amelyek soxor alaptalanok. :(

Molly

Előzmény: Lebrac (16)
Lebrac Creative Commons License 2000.06.27 0 0 16
Hát ez tényleg nem semmi, mármint a nyelv kettéharapása-ügy....

Sajnos kevesen vannak ilyenek szerintem....
Hogy én miért nem találkozom már egy ilyen növel..... :-(

Lebrac

Előzmény: Moll Flanders (14)
Gentleman Looser Creative Commons License 2000.06.26 0 0 15
Ezt a fantomos meccset most nem értem.
Előzmény: Moll Flanders (14)
Moll Flanders Creative Commons License 2000.06.26 0 0 14
Chipet és Gentleman Looser köszönöm a kedvességetek(et)! :)

Igazából sokat gondolkoztam rajta, hogy miket tettem vagy teszek, de arra jutottam, hogy ha tettem is v. teszek az nem érdem és nem hostett.

Bár amikor fantomokkal harcolok és olyan meccset veszt(het)ek el amin el sem indultam az nagyon lehangol. :(
A jó dolgok annyira egyértelmuek, hogy szóra sem érdemes. :)
Van amikor a inkább a nyelvem harapom ketté, csak azért, hogy én ne bántsam meg ot amikor o megbántott engem. Magamat ismerve ez azért nem semmi.... :)))

Molly

Lebrac Creative Commons License 2000.06.26 0 0 13
Ó te szegény....

Köszönöm mindenkinek aki írt...
Ezek szerint nem csak én/mi (hülye ffiak) vagyunk ilyenek.
Hajjaj, persze nem mindneki ilyen......

Lebrac

Előzmény: Alida (12)
Alida Creative Commons License 2000.06.25 0 0 12
Mivel felkeltette az érdeklődésemet, nyomoztam utána az interneten, e-mailcím, stb ... Utánaolvastam olyan dolgoknak, amik őt érdeklik, amelyik sportágat preferálja. Telefonkönyvben megkerestem az otthoni telszámát, címét. Térképet szereztem az adott városról, betájoltam hol lakik. Sokszor csak miatta éjszakáztam az interneten, hogy tudjak vele beszélni. plusz egyéb ilyen hülyeségek.
Egy másik úr kedvéért mentem orgonakoncertre, minden nap bulizni. Egy harmadik úr miatt jelentkeztem kajaktáborba, persze aztán ő nem is volt ott :) Egyszer hívatlanul felkerestem a lakásán az illetőt, de senki nem volt otthon - talán szerencsére ... Vagy, mindenféle kitalált ürüggyel felhívtam telefonon, csak hogy hallhassam a hangját. Vagy, vártam rá a Nyugatiban 1 órát hidegbenhóbanfagyban míg végre megérkezett.

Ha nagyon szerelembe esem, akkor hanyagolom a munkát. Bezzeg a kiszemelt úr ... sok munkára hivatkozva hanyagol engem, ennyit a nagy lamúrról. :(

igus Creative Commons License 2000.06.25 0 0 11
Kedves Gentleman!
Nemrégiben volt egy olyan topikom, hogy "Mit meg nem tesz egy férfi" (márint egy nő megszerzése érdekében). Viszonylag korán elhalt, mivel az urak nem igazán soroltak fel olyanokat, hogy áldozatokat hoztak volna a meghódítani tervezett nőért.
Vagy azt mondták mint te az előbb "sok mindent megtesz" (ezt nem lehet megfogni), vagy azt, hogy nem tesznek meg semmit, tessék őket elfogadni olyannak, amilyenek, és kész.
Ezzel szemben Kékróka, meg én példákkal álltunk elő.
Előzmény: Gentleman Looser (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!