Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Lézervédelem Creative Commons License 2007.04.08 0 0 18
Maximálisan egyetértek veled! :-)
Előzmény: Stratus (5)
fargo Creative Commons License 2000.07.05 0 0 17
Meleg volt, na...
Előzmény: Kinetic (16)
Kinetic Creative Commons License 2000.07.04 0 0 16
HI !

Ehhez mit szóltok:
Tegnap délután 4 órakor Budapesten, a VIII. kerületi Horváth Mihály téren egy 60-65 év körüli pasas egy szál alsógatyában és szalmakalapban, strandpapucssal taposta egy camping bicaj pedáljait. Azt hittem, hogy ott helyben lehidalok.

tcaoe Creative Commons License 2000.06.28 0 0 15
hehe... akkor csak eltakarná, de ha az alább leírt bekövetkezne, akkor valóban eltűnne... meg az aszfalt is... a c15-öt tervezői 2"-os acélcső hátsó lökhárítóval áldották meg, ami matt fekete ráadásul. elég nehéz benne kárt tenni.
Előzmény: BorókaI2 (13)
I. Blasius Creative Commons License 2000.06.27 0 0 14

Azt megfigyeltem, hogy főleg a furgonokat vezető fiatal csávók vannak félmeztelenül. Igaz, lehet, hogy ha egész nap egy légkondi nélküli furgon volánja mögött kéne rohadnom, én is így vezetnék.
BorókaI2 Creative Commons License 2000.06.27 0 0 13
Szia tcaoe!

"Csak kinyitom a dobozt, kihúzom a csövet, felveszem a maszkot, kinyitom a szelepet, és egy percen belül el is tűnt emberünk, meg a fél autója:))."

Ugye nem szippantós autóval jársz? :-)))

Remélem nem lett baja a Citromnak az erőszak következtében!

Boró

Előzmény: tcaoe (11)
Fabrik Creative Commons License 2000.06.27 0 0 12
Egy-két ilyen fiatal bigét én is megnéznék :)

Komolyra ferdítve. Valószinűleg konzervatív lehetek ezen a téren, de nem udnék autóba beülni felsőruha, és cipő (nem szandál, nem papucs, cipő!!!) nélkül. Kényelmetlen lenne vezetni.

tcaoe Creative Commons License 2000.06.26 0 0 11
Nem volt félmeztelen. De ha gondom van nem veszélyeztetek senkit száguldozással. Csak kinyitom a dobozt, kihúzom a csövet, felveszem a maszkot, kinyitom a szelepet, és egy percen belül el is tűnt emberünk, meg a fél autója:)). Persze, csak ha olyat szállítok, mint akkor. De olyan csak havonta egyszer van.
Előzmény: BorókaI2 (8)
Asszem Creative Commons License 2000.06.26 0 0 10
A lupáról a szentendrein befelé nyargaló bikinis kiscsajokat is leigénytelenezitek?

SZVSZ nem egy rossz látvány, bár forgalombiztonsági szempontból nem túl előnyös.

Riff-Raff Creative Commons License 2000.06.26 0 0 9
"a warnyúval a barackosból gurul haza az illetô"

Ez így igaz, leginkább ilyenkor fordul elő velem. Meg mondjuk olyankor, ha hosszú útra megyek, és ilyenkor a legtöbb településen csak átutazóban vagyok. De ilyenkor egy törölközőt terítek az üléstámlára.
Én időnként még fokozom is az élvezeteket: mezítláb taposom a pedálokat.

Előzmény: fargo (3)
BorókaI2 Creative Commons License 2000.06.25 0 0 8
Nem véletlenül vettem Corvettet! Ezzel talán még lehet esélyem a menekülésre, legalábbis így tuningolva. :-)

Szegény tcaoe-t és a Citroënjét most erőszakolta meg hátulról egy ilyen Suzukis. Lehet, hogy az is (fél)meztelen volt? :-)

Vigyázni kell velük! Legközelebb már akkor padlózd a gázt, amikor kihívó tekintettel rádmered egy meztelen suzukis! :-))

Előzmény: Inner Circle (7)
Inner Circle Creative Commons License 2000.06.25 0 0 7
"Nem egy köcsög volt az illető, aki ismerkedni akart? "

Nem hiszem, egy olyan ruppós autóból egy ilyen fantasztikus testi adottságokkal rendelkező ennyire művelt és kultúrált ember aligha ereszkedne le hozzám, a csóró kis nímandhoz.
Persze lehet hogy nem csak köcsög hanem perverz is? Azon élvez, hogy ladásokat szólít le piros lámpáknál? Ez az igazi piroslámpás negyed! :)
(Esetleg neked lehet esélyed Corvette-tel, de azért húzd össze magad, ne legyen nagy a szád azzal az amerikai ronccsal ha sötétített Suzukiból szólítanak le! Akkor talán lehet valami a dologból. :) )

Előzmény: BorókaI2 (6)
BorókaI2 Creative Commons License 2000.06.25 0 0 6
"Suzuki Sedan, benne egy félmeztelen fickóval. Vagy lehet hogy egész meztelen volt, mit tudom én.
Aranynyaklánc dukál, gázfröccs és kihívó tekintet szintén. Fel kellett mosni, úgy röhögtem."

Te Ájszi!

Nem értetted félre a dolgot? Nem egy köcsög volt az illető, aki ismerkedni akart? :-))))))

Előzmény: Inner Circle (4)
Stratus Creative Commons License 2000.06.25 0 0 5
Ha fiatal nő az illető, semmi kifogásom sincs ellene!
Előzmény: BGC (-)
Inner Circle Creative Commons License 2000.06.24 0 0 4
Eddig a legjobb az volt, mikor a pirosnál mellém gurult egy sötétített lámpás, ültetett, specilálisan fényezett, sötétített ablakos, spoilerezett, komoly zenétől visszhangzó Suzuki Sedan, benne egy félmeztelen fickóval. Vagy lehet hogy egész meztelen volt, mit tudom én.
Aranynyaklánc dukál, gázfröccs és kihívó tekintet szintén. Fel kellett mosni, úgy röhögtem. Jézusom, ezt most komolyan gondolta? Aztán már elszomorodtam, mert hátha valaki vevő is erre a megaigénytelenségre. (Aztán persze összeszedtem magam és az 1,3-as fehér Samarával is otthagytam, mint Szent Pál az oláhokat.)
Én mondjuk még sárdagonya-terepjárózni is pólóban-sortban megyek, de ott talán lenne értelme a kevés ruhának. Viszont nagyon zavar ha hozzátapadok az üléshez. Városban meg az vezet így, aki otthon érzi magát a tanyán. Ha jól figyeltek, a röfögést is halljátok majd a csomagtartó felől, ahol Kucuka utazik, a disznó.
Előzmény: fargo (3)
fargo Creative Commons License 2000.06.24 0 0 3
Szerintem félmeztelenül beülni egy kocsiba síkbunkó szokás. Egy-két eset persze kivételt képezhet, amikor védhetô a meztelen felsôtest:
- a warnyúval a barackosból gurul haza az illetô,
- a balatoni strandról megy az illetô a nyaralóig párszáz métert,
- ellopták a ruhákat egy dunai fürdôzés során.

No de az, hogy városban félmeztelenül vezet az ember, ez szerintem ritka nagy bunkóság. Egy póló tényleg dukál...

Cowboy Creative Commons License 2000.06.23 0 0 2
Alul vagy felül meztelenek?
Toms Creative Commons License 2000.06.23 0 0 1
Én pont azért venném le, hogy ne izzadjak, de hál'istennek nem kell mert a problémát megoldja a légkondi.
Igénytelen, vagy sem előszeretettel alkalmazzák nyáron.
Előzmény: BGC (-)
BGC Creative Commons License 2000.06.23 0 0 0
Eddig 0 válasz érkezett!
BGC Creative Commons License 2000.06.23 0 0 topiknyitó
Szerintem nagggyon igénytelen szokás!
Még a strandolás után is felveszek egy polót, hogy ne izzadjam össze az ülést.

BGC

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!