Keresés

Részletes keresés

Elephant Creative Commons License 2001.08.10 0 0 82
Ajánlom figyelmedbe a még élő Madonna topicot a Kultúrában, Madonna Fan Page címmel. C U there.
Előzmény: Ellena (81)
Ellena Creative Commons License 2001.08.09 0 0 81
Madonna!!!!!!?
Király!!!
Hát nekem aztán Ő az egyik kedvencem.
Van stílusa a nőnek, van kisugárzása és ami a legjobban tetszik benne - az, hogy tud élni. :)))
MEG A ZENE is eléggé jó és változatos.
Hát ennyi :-)
gfq Creative Commons License 2000.08.21 0 0 80
Hát elég gyenge volt az MTV-s műsor. Szerintem nem is azt láttuk, amit kellett volna, mert az MTV MASTERS amerikai produkció és 30 perces, ez meg valami 1 órás összecsapott német valami volt. Az új albumról meg szinte szó sem volt. Mellesleg most jövök a Next Best Thing magyarországi premier előtti vetítéséről, (nyertem CD-t is!!!), a film pedig jó, Madonnát nem fogják agyonmagasztalni a kritikusok, de Rupert nagyon jó volt, és a Cinemával ellentétben azt állítom: semmi baj nincs az ügyvédes jelenettel a végén.
Előzmény: gfq (78)
SOWHAT Creative Commons License 2000.08.18 0 0 79
Na és?

es meg a szam is gyenge :)

Előzmény: gfq (77)
gfq Creative Commons License 2000.08.18 0 0 78
Ja!

2000.08.19. Szombat, MTV German, 17.00 CET: MTV MASTERS: The New Madonna!!!

gfq Creative Commons License 2000.08.18 0 0 77
OK, van jobb videója is. Na és? Mellesleg eddig még csak 1x láttam cenzúra nélkül.
Van az a rész, amikor rajzolva van, az űrben lebeg, aszt' lepottyan. Na, erről a részről a Björkös "I Miss You" jut eszembe. Nagyon hasonló a rajz.Kíváncsi vagyok, ki rajzolta a kép klipphez a figurákat.
Előzmény: SOWHAT (76)
SOWHAT Creative Commons License 2000.08.18 0 0 76
Music: Nem ertem a klippet ez vicces akar lenni ? Chicks a limoban: Aphex twin az tudja hogy kell csinalni :) gyenge a klip mint az Austin P.2 Max a rendszamtabla ok :)
gfq Creative Commons License 2000.08.18 0 0 75
Felröppentek olyan hírek, miszerint a baba nem érzi jól magát, tüdőproblémái vannak. Az egész viszont úgy tűnik kamu, Liz (szóvivő) határozottan tagad mindent.

Én a Music videóját valami anti-hip-hop-attitude-két értelmezem - paffdedi paródia. Ha pedig komolyan gondolja Madonna, akkor meg nem értem ezt a nőt...

Már csak pár nap és kijön a kislemez!!!

newgolddream Creative Commons License 2000.08.15 0 0 74
ne idegelj, kérlek...
mire én eljutok odáig, hgoy hallhassam is ezt a számot.....! ahhhh (sóhaj)
Előzmény: gfq (73)
gfq Creative Commons License 2000.08.15 0 0 73
1: A Music nagyon jo, mar egy remixt is hallottam.
2: A Paradise pedig az egyik legszebb Madonna szam, amit valaha hallottam - nalunk (Szlovakia)eleg gyakran jatszak a radiok.
Előzmény: Euro Zero (70)
newgolddream Creative Commons License 2000.08.15 0 0 72
mérne? nincs ebben semmi. soooooooooooot.....
én is majd' ugyanezeket szeretem, még kiegészítve másokkal is, és én nagyon szívesen ki is nyilvánítom ezt.
Előzmény: depeche babee (71)
depeche babee Creative Commons License 2000.08.15 0 0 71
newgolddream: bingo, szeretem az oasis-t, madonnat, a depeche mode-ot, a neo-t, a savage gardent es meg sok mas jo es szinvonalas zenet.
de ez szerintem nem a nagyerdemure tartozik, icq:17361121
Előzmény: newgolddream (63)
Euro Zero Creative Commons License 2000.08.14 0 0 70
3 hete kb, megjelent Mirwais lemeze, egy arce, akivel M. egyutt dolgozott a Music-on,

ezen a lemezen talalhato egy szam, Paradise (not for me), ami a Music-on is rajta lesz

trip hop total, nem rossz, kb a 10. hallasra jott csak be

kivancsi leszek, hogy az uj anyag annyira tele lesz gitarokkal, mint a RoL, remelem Orbit bacsi ismet a legjobbjat hozta

newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 69
Holdkölyök! tudtam,hogy rád mindig lehet számítani....:)
Előzmény: holdkölyök (68)
holdkölyök Creative Commons License 2000.08.14 0 0 68
ha bukni fog, nem először! de úgyis túléli! :)
de a 'music' király, az egyik legkokszosabb zene, amit hallottam
Előzmény: SOWHAT (60)
SZ.I. Creative Commons License 2000.08.14 0 0 67
...mindig képes megújulni...

hat ez ÍGY nagyon igaz!

Előzmény: newgolddream (66)
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 66
Persze, hogy voltak (I'll remember, by by baby stb), de itt nem az a lényeg. HAnem az, hogy EZ IS SUPER, ÉS MÁS, vagyis mindig képes megújulni, ami más (a legtöbb) eloadóról nem igazán mondható el...
Előzmény: Lookretia (64)
SZ.I. Creative Commons License 2000.08.14 0 0 65
pl. Human Nature
Előzmény: Lookretia (64)
Lookretia Creative Commons License 2000.08.14 0 0 64
Tényleg azért szült korábban, mert megindíttatta a szülést Madonna? Azt olvastam, hogy a bébi bár szeptemberre jött volna, augusztus elejét sokkal kényelmesebbnek gondolta, hogy túlessen a dolgon, mert utána már más elfoglatságuk lesz (pl. a papa új filmjének a premierje, stb.) és ezért beleavatkoztak a természet rendjébe...
Newgolddream, valld be hogy voltak jobb számai is ennél a Music-nál! Nekem mondjuk a Secret tetszik legjobban.
newgolddream Creative Commons License 2000.08.14 0 0 63
sajnállak titeket...

majd az új lemez után kiváncsi vagyok, mennyiben fognak megoszlani a vélemények

depeche babee!
jól emlékszem, hogy te az oasist is kedveled?

depeche babee Creative Commons License 2000.08.13 0 0 62
Én is most láttam először az új videót, hát ez valami borzalmas. Minek kell 42 évesen a klipben kurváznia? Egyébként meg amikor száll ki a limóból, simán látszik,hogy már gömbölyödik a pocija. Én eddig imádtam ezt a nőt, hát most nagyon elkeserített!
atus69 Creative Commons License 2000.08.13 0 0 61
Ja, az uj szam tenyleg halal gyenge, az uj lemez biztos nem lesz egy Ray of Light. . .
Előzmény: SOWHAT (60)
SOWHAT Creative Commons License 2000.08.13 0 0 60
na szoval tegnap lattam a Music videojat es hmmm a szam eleg gyenge a klip meg sokba kerulhetet de nincs benne semmi ujdonsag: most eloszor bukni fog madonna, vegre melle nyult :)
newgolddream Creative Commons License 2000.08.04 0 0 59
Hát nekem ilyet hiába írnak, nincs MTV-m, se semmilyen más zenei adó :((((
Ám a dalt már hallottam!!!
Megint és megint és megint és MEGINT...le a kalappal! Ez a no ELKÁPRÁZTTAT!

Előzmény: gfq (58)
gfq Creative Commons License 2000.08.04 0 0 58
Hú ez nagyon OFF volt.

Emberek figyeljétek az MTV-t, már megy a "Music" klippje, én egyelőre 20 mp-es részletet láttam belőle hang nélkül. Csinos. Az MTV.com-ról exkluzív remixeket lehet lehúzni. Ajánlom, bár azokat sem hallottam, nem vagyok netközelben szeptemberig... ez is csak olyan telepatikusan jön át a netre a fejemből... Augusztus vége Maxi, Szeptember közepe album... röviden.... fáradnak a telepatikus képességeim...

newgolddream Creative Commons License 2000.07.14 0 0 57

ja tudom....:)) olyan gusztusztalan vagy, én is megmondalak anyuuuunaaakk....!! :))
Előzmény: c. g. (54)
c. g. Creative Commons License 2000.07.14 0 0 56
MOONKID

nyugi. a hódkölyök nem te vagy, hanem egy bunkó srác a nem mondom meg melyik elég hires magyar zenekarból aminek a kezdő neve heaven.

:P

üdv:
classic girl

Előzmény: holdkölyök (55)
holdkölyök Creative Commons License 2000.07.14 0 0 55
most már meg lesztek mondva!
űűűűűűű......anyúúú...! =(((
engem itt kicsúfolnak a lányok! :((
c. g. Creative Commons License 2000.07.14 0 0 54
ngd

tudom mi az a hódkölyök ;)
hahaha tudná....

csak fjord és müzcsivel szolgálhatok. azzal is ha csak ledugom az ujjam. kell? vagy vársz 1 hetet amig...(tudod :P)

Előzmény: newgolddream (53)
newgolddream Creative Commons License 2000.07.14 0 0 53

A hódkölyök az tudod ki...;)

éhes vagyok...adj ennem...

Előzmény: c. g. (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!